Zaloguj się, aby obserwować  
janusz82

Najlepszy rts!!!! [M]

192 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2006 o 14:18, scott napisał:

to mogę polecić sreię władca pierścieni bitwa o śródziemie I i II tam także nie wydobywasz
surowców tylko zajmujesz (stawiasz) budynki które automatycznie zdobywają "kase"
spoko pozdro:)


toszowi chodzilo chyba o cos wlasnie a''la warhammer - ze nie musi stawiac bazy i rekrutowac armii - a w Bitwie I i II - trzeba postawic odpowiednie budynki zeby przynosily dochody, nastepnie rekrutowac armie, ulepszac budynki i wojsko. jest to uproszczone tylko do tego ze jest jeden ''surowiec'' -> kasa, a nie zloto, drewno, wegiel itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 14:31, moonman napisał:

ze nie musi stawiac bazy i rekrutowac
armii - a w Bitwie I i II - trzeba postawic odpowiednie budynki zeby przynosily dochody, nastepnie
rekrutowac armie, ulepszac budynki i wojsko. jest to uproszczone tylko do tego ze jest jeden
''surowiec'' -> kasa, a nie zloto, drewno, wegiel itd.


z tego co wiem to warchammerze także się stawia budynki i "wynajmuję" wojo no chyba że w inną gre grałem
bo umnie jednostki z nieba nie spadały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 14:38, scott napisał:

z tego co wiem to warchammerze także się stawia budynki i "wynajmuję" wojo no chyba że w inną
gre grałem
bo umnie jednostki z nieba nie spadały :)


a w jakiego to warChammer''a gral kolega?

bo gdyby kolega śledził wątek i wymianę postów to wiedziałby, że ja piszę o Warhammer: Mark of Chaos - w którym jednostki z nieba nie spadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 13:53, BzyQacz napisał:

Heh, nie miałem okazji zapoznać się z WIII. Takie niezręczne pytanie: "Drogo stoi w sklepach?"...
Może się skuszę... Lubię RTS''y, ale w moich żyłach płynie krew First Person Killera :D.



eeee..chodzi ci o Warcrafta III?? jesli tak to jest w platynie wraz z dodatkiem za "jedyne" 59,99 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2006 o 15:00, moonman napisał:

a w jakiego to warChammer''a gral kolega?

bo gdyby kolega śledził wątek i wymianę postów to wiedziałby, że ja piszę o Warhammer: Mark
of Chaos - w którym jednostki z nieba nie spadają


no kolega także się wcina bez czytania - ja z toszem o grach typu warhammer DoW i company od heroes bo mark of chaos to chyba jeszcze nie wyszedł ? ;) węc jak miałem w to grać ????
ty zagadałeś do mnie o warhamerze nie ja do ciebie więc niewiem oco masz ale .....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy RTS to wg mnie StarCraft... Może teraz są gry bardziej zaawansowane od niego, ale kiedyś spędzało się przy tym długie noce.... Ta gra była naprawdę wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 08:30, WorldWar3PL napisał:

Najlepszy RTS to wg mnie StarCraft... Może teraz są gry bardziej zaawansowane od niego, ale kiedyś spędzało się przy tym długie noce.... Ta gra była naprawdę wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.


Moim zdaniem to nadal jest gra wyjątkowa...:)
Ostatnio wywaliłem sporo kasy na wydanie bestseller i tłukę bez opamiętania...:) Ta gra ma swój unikalny klimat jakiego nie powtórzyła dotąd żadna inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to może powrócę do SC i pogram troszkę z Wodzem ? ;-)
worldwar3_pl@wp.pl - poprzez ten email umówmy się kiedy na partyjkę....

Ten RTS jest tak wyjątkowy, że aż do niego wracam. WH40K is pwned ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 09:18, WorldWar3PL napisał:

Skoro tak, to może powrócę do SC i pogram troszkę z Wodzem ? ;-)
worldwar3_pl@wp.pl - poprzez ten email umówmy się kiedy na partyjkę....


Zapisano...:) Prawdopodobnie będziesz mnie ogrywał za każdym razem, ale nie poddam się bez walki...:)))

Dnia 28.11.2006 o 09:18, WorldWar3PL napisał:

Ten RTS jest tak wyjątkowy, że aż do niego wracam. WH40K is pwned ! ;-)


Możesz rozszyfrować to pwned?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni, offtopowy post :
Pwned - z wikipedii, Pwnz - soundly defeat an opponent. Pwned oznacza nie mniej, nie więcej, efektowne pokonanie przeciwnika ( w tym przypadku WH40K, ale to tylko moja opinia ) nie dając praktycznie żadnej szansy na wygraną przeciwnikowi. Czyli krótko mówiąc, pwned - rozgromiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Bez wątpienia Warhammer 40 k DoW. Takiej grywalności i miodności nie mia żaden rts od czasów Dune 2 i nawet Warcraft musi ustąpić mu miejsca. To imho epokowa gra i tyle mniej więcej mam do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cykl C&C a najlepsza jego część to Red ALert 2!!! powiecie że nie dorasta do pięt takim tytułom jak
"Warcraft3", "Company of Heros",ale nie zapomnijcie że to cykl C&C zapoczątkował "erę" RTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą, ulubioną grą RTS był odkąd w niego zagrałem i będzie pewnie już na zawsze WarCraft III (z Frozen Throne łącznie oczywiście).
A dalej na podium uplasowały się: Warhammer 40000: DoW: Dark Crusade, a dalej StarCraft i Total Anihilation (te dwa razem na trzecim ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 14:12, tosz napisał:

nikt nie wymienia takiej gry - Blitzkrieg - czy warta jest poświęcenia jej uwagi i wydania
na nią kasy ?


Wg mnie gra była fajna,ale w chwili obecnej postarzała się i nie jest już tak dobra jak kiedyś.Lepiej zainstaluj sobie np.Codename:Panzers z CDA lub kup Company of Heroes:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubiobym RTS''em jest Warcraft III. Ma spoko fabułę i (według mnie) nie najgorszą oprawę graficzną... Podoba mi się cała seria Warcraft''ów ale trójka jest chyba najlepsza. Fajne jest też Rise of nations:Rise of legends... Nie wie ktoś czy wyjdzie Warcraft IV??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepszy RTS roku 2004-2006, nie pokonany do tej pory: Warhammer 40000 Dawn of War - Dark Crusade

to zupełnie nowa jakoś której na razie Blizzard ani nikt inny nie dogonił... a nawet jeśli wyjdzie Star Craft 2 to relic/thq powinno już wydać Dawn of War 2 więc nie będzie Blizzardowi łatwo... chłopaki z THHQ mają smykalkę do rtsów oraz armie, modele i doświadczenia Games Workshop w bitewniakach za plecami, a to bardzo silny argument !!!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować