Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Mirror''s Edge - Temat Ogólny

596 postów w tym temacie

Twórcy serii Battlefield ujawnili, że pracują nad nową grą. Gra nazywa się Mirror''s Edge, ma być FPS''em w dodatku dość nie typowym ponieważ będziemy w niej uprawiać Parkour (czyli bieganie po mieście i pokonywanie różnych przeszkód typu murki, ściany itp.). Gra zapowiada się dość ciekawie, lecz niestety nie podano jeszcze przewidywanej daty premiery. Czyli pozostaje nam czekać na nowe wiadomości na temat gry i oczywiście premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 22:24, Robek 009 napisał:

Twórcy serii Battlefield ujawnili, że pracują nad nową grą. Gra nazywa się Mirror''s Edge,
ma być FPS''em w dodatku dość nie typowym ponieważ będziemy w niej uprawiać Parkour (czyli
bieganie po mieście i pokonywanie różnych przeszkód typu murki, ściany itp.). Gra zapowiada
się dość ciekawie, lecz niestety nie podano jeszcze przewidywanej daty premiery. Czyli pozostaje
nam czekać na nowe wiadomości na temat gry i oczywiście premierę.

Ja mam na temat gry wiadomości mnostwo. Konkretnie 8 stron z brytyjskiego magazynu "Edge". Pisza ze to bedzie przelom, ze pokaza, jak bardzo w tradycyjnych FPS-ach swobode ruchu ograniczaja murki i sciany, ktore przeciez powinny byc do przeskoczenia itp. Na poparcie tego cytat "When you play this game it changes the way you look at other firstperson games. You stop seeing obstacles and start seeing opportiunities" Fajne sa arty, na ktorych pokazano, jak roznymi sposobami mozna sie dostac w to samo miejsce. Tu kolejny cytat: "We believe we''ve got freedom of movement that you haven''t seen in this genre of game before". Wiecej napisze, jak bede mial wiecej czasu.

P.S. Aha jesli chodzi o czasopisma dla graczy, to CDA nie umywa sie do Edge ani PC Gamer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że to będzie ciekawa gra. Czytałam o niej trochę w CDA (któryś tam numer) i zapowiada się interesującą. Widok FPP, parkour''owe akrobacje, nieprawdziwie "czysta" grafika (wręcz sterylna) - ogólnie ME bardzo przyciągnęła moją uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pojawił się nowy filmik o tej grze , tym razem dotyczący fabuły http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=9205 . Muszę przyznać że gra zapowiada się nie tylko rewelacyjnie , ale też rewolucyjnie , czegoś takiego w grach chyba jeszcze nie było i właśnie ta innowacyjność tej gry zrobi z niej przebój , przynajmniej taką mam właśnie nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tę grę odkąd tylko pojawiło się parę screenów, kiedy nikt jej jeszcze nie nagłaśniał i nie pisał obszernych zapowiedzi. Ale im bliżej do premiery, tym bardziej się obawiam, że może z tego wyjść jedynie efektownie wyglądający First Person Runner, gra na jeden raz, na kilka godzin. To te najgorsze scenariusze, bo moment zachwycania się trailerem i koncepcją gry mam już za sobą :) Teraz czas na zastanowienie się co może pójść nie tak, oraz jak tego uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Ale im bliżej do premiery, tym bardziej się obawiam,
Ja też. Z chęcią zamówiłbym pre order, gdyby jakiś polski sklep go oferował;P Mam straszną ochotę zdobyć te torbę, ale płacić za przesyłkę z zagranicy już nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 17:08, Robak 007 napisał:

A wiadomo kiedy ma wyjść Mirror''s Edge? Bo gra zapowiada się bardzo ciekawie. Nie mogę

W okolicach listopada planowana światowa, a w polsce... może też? Choć znając szczęście poczekamy sobie kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już się tak nie wyżalaj bo mimo wszystko największe wpadki (w sensie terminu wydania) zwykle wychodzą maksymalnie jakieś 1,5 miesiąca po światowej premierze a zazwyczaj edycja PL (gdy nie jest lokalizowana) ma opuźnienie do 2 tygodni a czasem i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się niezwykle interesująco... Ciekawy jestem tylko jak się sprawdzi perspektywa pierwszoosobowa, ale to bardzo nowatorski pomysł :)

Co do daty wydania... Skoro premiera światowa przewidywana jest na listopad, to wydaje mi się, że mimo jakichś przesunięć w datach wydania, polacy otrzymają ją jeszcze przed świętami. Czego Wam i sobie życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nawy filmik z Mirror''''s Edge:

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=9228

Musze przyznać że filmik prezentuje się naprawdę świetnie , widać że skakanie po dachach jest wystarczająco dopracowane i będzie niezwykle przyjemne. Oprócz samego filmiku pojawiło się też informacja http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41982 z której wynika że można „przejść całą grę bez wystrzelenia jednego naboju”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym filmiku myślę, że to będzie hit. Przed twórcami stoi duże wyzwanie żeby ukazać te wszystkie akrobacje efektownie i jednocześnie z perspektywy pierwszej osoby - udało się. Tak samo grafika - lekko komiksowa, ale np. słońce w pełni realistyczne. Czekam na grę z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2008 o 16:34, Woko11 napisał:

Po tym filmiku myślę, że to będzie hit. Przed twórcami stoi duże wyzwanie żeby ukazać
te wszystkie akrobacje efektownie i jednocześnie z perspektywy pierwszej osoby - udało
się. Tak samo grafika - lekko komiksowa, ale np. słońce w pełni realistyczne. Czekam
na grę z niecierpliwością.


Także uważam że będzie to hit , nie mam pojęcia co mogło by sprawić żeby było inaczej , chociaż po namyśle mam nadzieje że nie sterowanie będzie wygodne. Grafika jest moim zdaniem idealna , świetnie buduje klimat tej gry , a czy gra rzeczywiście będzie przebojem okaże się oczywiście dopiero po premierze. Również czekam na tą grę z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem już w demo na PS3 i muszę powiedzieć że gra wymiata.

Najlepsze animacje wspinanie i najlepiej w grach to wygląda. Dla mnie może konkurować na grę sportową roku bo taką się grą Mirrorek wydaje i tak mi się gra. Jest na pewno lepsza od Assassin''s Creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 18:43, Steel Dogg napisał:

a czy wiadomo na ile godzin gry wystarczy ta gierka


Mówią że 15-17h, wczoraj oglądałem relacje z Tokyo Game Show 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować