Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Mirror''s Edge - Temat Ogólny

596 postów w tym temacie

Spoiler

Jak mam do jasnej ciasnej przejść etap, gdzie jedziemy na metrze? Kiedy mam zeskoczyć, o ile mam to zrobić...

help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 20:47, Ecko09 napisał:

>

Też tak miałem. Po wgraniu patcha zawieszało się znacznie mniej (prawie wcale), więc
i tobie radzę patcha zainstalować.

Zainstalowałem, i rzeczywiście mniej. Ale jednak zawsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 11:59, peryfraz napisał:

Spoiler

Jak mam do jasnej ciasnej przejść etap, gdzie jedziemy na metrze? Kiedy mam zeskoczyć,
o ile mam to zrobić...

help!!!


Spoiler

Musisz przeskoczyć na 2 pociąg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 11:59, peryfraz napisał:

Spoiler

Jak mam do jasnej ciasnej przejść etap, gdzie jedziemy na metrze? Kiedy mam zeskoczyć,
o ile mam to zrobić...

help!!!

Spoiler

Kiedy pociąg przejeżdza, przeskocz na niego przez barierkę. Dalej omijaj wszelkie przeszkody,a gdy tylko pojawi się drugi pociąg, włącz spowolnienie, biegnij w stronę pociągu po skosie i skocz. Ustaw się na samym końcu, byś nie walnął w tunel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię oryginalne, "inne" gry np. taki Beyond Good & Evil, poprostu uwielbiam tą grę i często do niej wracam :). Niestety orginalność mało kiedy dobrze się sprzedaje tak było z tą grą i tak jest z Mirror''s Edge niestety :/. Bo lepiej młucić w "10" Quak''e - a niż w coś nowego i ambitnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 12:11, peryfraz napisał:


Spoiler

Jakoś mi to nie wychodzi... za każdym razem spadam, tak jakby pociąg był za daleko...


Spoiler

Nie biegnij po prostopadłej. Biegnij tak, by biec do przodu pociągu, a jednocześnie skręcasz lekko w prawo. Włącz spowolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 13:51, line's napisał:

>
>

Spoiler

Jakoś mi to nie wychodzi... za ka?dym razem spadam, tak jakby pociąg by3 za daleko...



Spoiler

Nie biegnij po prostopad3ej. Biegnij tak, by biec do przodu pociągu, a jednocześnie
skrecasz lekko w prawo. W3ącz spowolnienie.


Pomog3o... ale ju? mam drugi problem którego nie moge rozwiązaa... jak sie mam tam dostaa?

20090203135307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 13:53, peryfraz napisał:

> >
> >

Spoiler

Jakoś mi to nie wychodzi... za ka?dym razem spadam, tak jakby pociąg by3
za daleko...


>
>
Spoiler

Nie biegnij po prostopad3ej. Biegnij tak, by biec do przodu pociągu, a jednocześnie

> skrecasz lekko w prawo. W3ącz spowolnienie.


Pomog3o... ale ju? mam drugi problem którego nie moge rozwiązaa... jak sie mam tam dostaa?

Z górnej kładki(wchodzisz po barierce na górę) Przebegasz się po ścianie i odbijasz się.
Myślenia trochę chłopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co czeka gracza który ukończył gre?
Czy w tych wyścigach da się coś odblokować do singla, lub da się pobiegać ze znajomym czy coś. Nie ma czegoś takiego jak "freecity" czyli że jest nas kilku na jednej mapie i sobie biegamy?... Gre przeszedłem od 9:00 do 15:00 coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A wiec tak utkną3em w jednym momencie i nie wiem jak mam sie dostaa do danego miejsca (za3ączam screeny)
Mam sie dostaa do tego okienka lecz nie mam pojecia jak próbowa3em ju?? chyba na wszystkie sposoby

20090204211702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest ogólny ok. czas gry? I w ogóle frajda jest z multiplayerowego time triala? Zastanawiam się właśnie nad kupnem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 21:17, Kur0 napisał:

Spoiler

A wiec tak utkną3em w jednym momencie i nie wiem jak mam sie dostaa do danego miejsca
(za3ączam screeny)
Mam sie dostaa do tego okienka lecz nie mam pojecia jak próbowa3em ju?? chyba na wszystkie
sposoby


Który to jest rozdział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 21:33, bardek napisał:

Jaki jest ogólny ok. czas gry? I w ogóle frajda jest z multiplayerowego time triala?
Zastanawiam się właśnie nad kupnem...

Grę chyba można skończyć w 2 godziny jak również 10godzin i poza tym jest tryb online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 21:17, Kur0 napisał:

Spoiler

A wiec tak utkną3em w jednym momencie i nie wiem jak mam sie dostaa do danego miejsca
(za3ączam screeny)
Mam sie dostaa do tego okienka lecz nie mam pojecia jak próbowa3em ju?? chyba na wszystkie
sposoby


Patrz w góre i w prawo*, w jednym takim "wejściu" w bok będzie rurka na którą wskoczysz robiąc wallrun''a 180... Jak coś nadeśle screen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować