Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Mirror''s Edge - Temat Ogólny

596 postów w tym temacie

Mam to samo, karta GF9600GT czyli Physxa obsługuje, sterowniki mam nowe a mimo wszystko tnie. Poczeka się na jakiegoś porządnego patcha i mam nadzieję, że będzie cacy póki co żyję bez Physxa xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 00:00, PharauhnMizzrym napisał:

Mam to samo, karta GF9600GT czyli Physxa obsługuje, sterowniki mam nowe a mimo wszystko
tnie. Poczeka się na jakiegoś porządnego patcha i mam nadzieję, że będzie cacy póki
co żyję bez Physxa xD.


A te najnowsze sterowniki do Geforce''ów mają jakaś tam aktualizację PhysXa czy coś w tym stylu. Może warto spróbować? :P
http://www.gram.pl/news_8gfiHOy8_GeForce_181_22_beta_zapewnia_najlepsze_wrazenia_w_Mirrors_Edge.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2009 o 20:42, piecia997 napisał:

A masz coś innego na oku? Mirrors Edge jest świetny, ale jeśli nie interesuje cię bicie
rekordów (time triale) to jest grą na raz, może dwa przejścia... Tym niemniej zapewnia
niepowtarzalne emocje :D


No myśle własnie nad ME i nad nowym PoP''em i Left4Dead..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 18:29, czaczi87 napisał:

No myśle własnie nad ME i nad nowym PoP''em i Left4Dead..:)


Nie grałem jeszcze w ME czy PoP, ale Left4Dead mogę z serca zarekomendować. Polecam grać ze znajomymi i korzystać z mikrofonu- godziny "lecą" w nieprawdopodobnym tempie. Steam rządzi. ;)

Dnia 18.01.2009 o 18:29, czaczi87 napisał:

Sęk w tym, że ci idioci z DICE uznali, że jedyny pad jaki pecetowcy używają to ten
z X360. Ja mam pada logitech rumble pad 2 i wszystkie przyciski mam poprzestawiane, a
najlepsze jest to, że ruch tył-przód też jest odwrócony co skutecznie uniemożliwia grę.
Nie da się tego nigdzie w opcjach ustawić, a ja nie jestem z tym problrmrm odosobniony.
Brawo skretyniali developerzy za wydanie następnej nieprzetestowanej gry. Salut


PC ma to do siebie, że tu wszystko jest możliwe.
Polecam pobrać programik na tej stronie (regularnie aktualizowany)(i generalnie zaznajomić się z zamieszczoną tam treścią). Działa niemal ze wszystkimi grami, które teoretycznie nie akceptują innego pada niż xboxowego. Powinien pomóc.
http://tocaedit.com/forum/dload.php?action=file&file_id=129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 00:14, Ecko09 napisał:

>
A te najnowsze sterowniki do Geforce''ów mają jakaś tam aktualizację PhysXa czy coś w
tym stylu. Może warto spróbować? :P
http://www.gram.pl/news_8gfiHOy8_GeForce_181_22_beta_zapewnia_najlepsze_wrazenia_w_Mirrors_Edge.html


Ostatnia instalacja sterowników z serii 180 (a dokładniej 181.20) kosztowała mnie format (2 dni temu, właśnie przez ME xD) ale zaryzykuję, najwyżej znów będę całe moje dokumenty na D kopiował :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde trudna ta gra nawet całego szkolenia nie przeszedłem. Mam problem w 1 misji bo muszę skoczyć na rurę i jak skaczę to ona się nie chce jej złapać. Parę razy mi się tylko udało jej złapać ale potem nie da się po tej rurze wejść wyżej bo wchodzi chwilke wyżej a potem się ześlizguje i tak w kółko. Pomoże ktoś.

PS" Z góry mówię że gram na klawie na domyślnych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 15:30, Coxsik napisał:

Kurde trudna ta gra nawet całego szkolenia nie przeszedłem. Mam problem w 1 misji bo
muszę skoczyć na rurę i jak skaczę to ona się nie chce jej złapać. Parę razy mi się tylko
udało jej złapać ale potem nie da się po tej rurze wejść wyżej bo wchodzi chwilke wyżej
a potem się ześlizguje i tak w kółko. Pomoże ktoś.

Hmm... Zazwyczaj do łapania się różnych krawędzi (w tym i rur) służy PPM, który najlepiej chwilę przytrzymać. U mnie zawsze to działa i rury nie są dla mnie problemem. Jednak nie mam pojęcia czemu Faith sama się jej puszcza... Może niechcący nacisnąłeś Shift? Bo właśnie ten klawisz do tego służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 15:42, Erunn0 napisał:

> Kurde trudna ta gra nawet całego szkolenia nie przeszedłem. Mam problem w 1 misji
bo
> muszę skoczyć na rurę i jak skaczę to ona się nie chce jej złapać. Parę razy mi
się tylko
> udało jej złapać ale potem nie da się po tej rurze wejść wyżej bo wchodzi chwilke
wyżej
> a potem się ześlizguje i tak w kółko. Pomoże ktoś.
Hmm... Zazwyczaj do łapania się różnych krawędzi (w tym i rur) służy PPM, który najlepiej
chwilę przytrzymać. U mnie zawsze to działa i rury nie są dla mnie problemem. Jednak
nie mam pojęcia czemu Faith sama się jej puszcza... Może niechcący nacisnąłeś Shift?
Bo właśnie ten klawisz do tego służy.

Dobra już połapałem się w tym po prostu klawiatura była źle skonfigurowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 17:10, zako95 napisał:

Zastanawiam się czy warto kupić. Podoba mi się szybkość gry jaką zachwalają recenzenci.
Tylko czy to wystarczy?


Gra jest szybka i ciekawa, ale niestety później staje się monotonna, na szczęście gra jest krótka więc możliwe że monotonności ciągłym skakaniem nie poczujesz xD Ale gra warta zainteresowania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 17:22, Kraju92 napisał:

> Zastanawiam się czy warto kupić. Podoba mi się szybkość gry jaką zachwalają recenzenci.

> Tylko czy to wystarczy?

Gra jest szybka i ciekawa, ale niestety później staje się monotonna, na szczęście gra
jest krótka więc możliwe że monotonności ciągłym skakaniem nie poczujesz xD Ale gra warta
zainteresowania ^^


Muszę się zastanowić, bo 120 zł to sporo. Nie rozumiem, dlaczego za tak krótką grę życzą sobie aż tyle..
A może warto się przekonać. A jest w tym DRM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 17:25, zako95 napisał:

Muszę się zastanowić, bo 120 zł to sporo. Nie rozumiem, dlaczego za tak krótką grę życzą
sobie aż tyle..
A może warto się przekonać. A jest w tym DRM?


Życzą bo to dobra gra a tym bardziej to EA a oni mają drogie gry. Ale rzadko zdarza się że nowa komercyjna produkcja kosztuje mniej niż 100 zł. DRM nie mam pojęcia, on jest tak popularny po SPORE i innych tego typu grach że już się nawet o nim nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 17:30, Kraju92 napisał:

> Muszę się zastanowić, bo 120 zł to sporo. Nie rozumiem, dlaczego za tak krótką grę
życzą
> sobie aż tyle..
> A może warto się przekonać. A jest w tym DRM?

Życzą bo to dobra gra a tym bardziej to EA a oni mają drogie gry. Ale rzadko zdarza się
że nowa komercyjna produkcja kosztuje mniej niż 100 zł. DRM nie mam pojęcia, on jest
tak popularny po SPORE i innych tego typu grach że już się nawet o nim nie mówi.


EA ma drogie gry, chociaż to rzadko jest uzasadnione jakością. A DRM psuje gry. A co do samego ME to chyba się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy Pop zrezygnował z DRM i słusznie bo sądząc po sprzedaży Spore a jego Sporym zainteresowaniem u piratów brak DRM badz jego obecność nie przynosi nam żadnej różnicy, a jedynie dodatkowo mamy problem z instalacją

Co do EA , to uważam że nieźle się odgryzła na Ubisoft. Pop i Assasin Creed to tytuły które mają wiele wspólnego z ME ,a jednak pierwsze wpadło EA .

Mam nadzieje , że EA podąży za ciosem i stworzy coś w stylu ME tylko wliczając w to efektowną walkę jaką mieliśmy jedynie szczyptę w ME . I powstanie porządna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że co ? Mało emocjonujące zakończenie, moment w serwerowni był zajebiście trudny i gdyby nie filmik w necie to bym go chyba nie przeszedł, albo męczył się kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest trudna??? muszę to wiedzieć bo jestem typem człowieka nadpobudliwego i nie za bardzo lubię powtarzać
te same momenty w nieskończoność . Jak wypada Polska wersja językowa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 19:26, konikDARK napisał:

Ta gra jest trudna??? muszę to wiedzieć bo jestem typem człowieka nadpobudliwego i nie
za bardzo lubię powtarzać
te same momenty w nieskończoność . Jak wypada Polska wersja językowa?????


hehe:P Tak, ta gra jest trudna, i raczej dla ludzi z mocnymi nerwami, i cierpliwych... Polska wersja językowa... No moim zdaniem nie jest źle :)

Na przyszłość- nie używaj tylu znaków zapytania, jeden wystarczy... eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie doszukałam się w poście, wieć pisze:

Mam problem z opcją grania po sieci: cały czas wyskakuje mi alert, ze połączenie nie jest w tej chwili dostępne....może jakieś sugestie...Kampania kampanią, ale fajnie byłoby się pościgać na necie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować