Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Mirror''s Edge - Temat Ogólny

596 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2009 o 14:38, Katarzyna Jasik napisał:

Nie doszukałam się w poście, wieć pisze:

Mam problem z opcją grania po sieci: cały czas wyskakuje mi alert, ze połączenie nie
jest w tej chwili dostępne....może jakieś sugestie...Kampania kampanią, ale fajnie byłoby
się pościgać na necie....


Rozumiem, że masz oryginał...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto rozwiązanie problemu związanego ze spierdzieloną obsługą pada:

ściągnij emulator kontrolera xboxa360 z tej stronki -> http://www.tocaedit.com/forum/dload.php?action=file& file_id=129 (na dole, po lewej jest przycisk download)

Rozpakuj pliki do folderu "C:\Program Files\EA Games\Mirror''s Edge\Binaries", zrób 2 kopie pliku xinput1_3.dll i zmień ich nazwę na xinput1_1.dll i xinput1_2.dll (zachowując przy tym plik xinput1_3.dll). Teraz wszystko powinno działać normalnie. Testowane na padzie logitech rumble pad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Mam problemy natury technicznej. Czasami po wczytywaniu zamiast pojawić się etap, jest białe tło i nic nie da sie zrobić. Nic nie działa. WTF?
2. W 2 misji, zaraz na początku jak mnie ścigać zaczynają, gdy strzelili przez te szyby nagle mi FPSy spadły do 4 i tak zostało. Czy to moze być wina włączonego PhysXa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:11, Ecko09 napisał:

1. Mam problemy natury technicznej. Czasami po wczytywaniu zamiast pojawić się etap,
jest białe tło i nic nie da sie zrobić. Nic nie działa. WTF?
2. W 2 misji, zaraz na początku jak mnie ścigać zaczynają, gdy strzelili przez te szyby
nagle mi FPSy spadły do 4 i tak zostało. Czy to moze być wina włączonego PhysXa?

Wyłącz tego całego PhysXa. W większości przypadków naprawia to problemy. :)
Proponuję ściągnąć też patcha, bo ponoć naprawia problem z "Physem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 22:07, marcin1930 napisał:

> /.../

Dobra już sobie poradziłem, dzięki :P

Nie chce ci nic mówić ale ten błąd co miałeś to tylko w piratach występuje!

PS Jużwidzę sobie poradził z wersją" legalną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 22:10, Coxsik napisał:

> > /.../
>
> Dobra już sobie poradziłem, dzięki :P
Nie chce ci nic mówić ale ten błąd co miałeś to tylko w piratach występuje!

PS Jużwidzę sobie poradził z wersją" legalną".

sratach a nie piratach ...
to niby czemu ja tez musiałem wyłączyć ?? żeby działało ?
najlepiej każdego oskarżyć i niech sobie sam radzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Nie wiem czemu niektórzy tak narzekają na dubbing. W moim odczuciu jest on dobry. I nie ma problemów, że raz głosy są za cicho, raz za głośno, spolszczenie jest bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 23:48, Ecko09 napisał:

Hmm. Nie wiem czemu niektórzy tak narzekają na dubbing. W moim odczuciu jest on dobry.
I nie ma problemów, że raz głosy są za cicho, raz za głośno, spolszczenie jest bardzo
dobre.


Ecko09 - sorry, ale chyba masz słoniowe ucho i kiepską znajomość polszczyzny. Może jest dobry dla ciebie, bo - nie chcę tobie dosrać w żaden sposób - nie znasz angola na tyle, żeby móc się wypowiedzieć, ale dla mnie to jest porażka. Gdyby ktoś przetłumaczył u mnie w firmie tekst na takim poziomie, na jakim jest spolszczenie ME, to wyleciałby na zbity ryj, i tyle. :/ Możesz mnie uznać za przemądrzałego typka, ale wiem swoje. Anglika piłuję od ponad 20 lat i, z tego co mówią o mnie inni, jestem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 23:48, Ecko09 napisał:

Hmm. Nie wiem czemu niektórzy tak narzekają na dubbing. W moim odczuciu jest on dobry.
I nie ma problemów, że raz głosy są za cicho, raz za głośno, spolszczenie jest bardzo
dobre.

Sprawdź jak to wszystko brzmi w oryginale xD... o ile sama Faith daje radę to reszta jest IMO beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 01:38, Everett McGill napisał:

> Hmm. Nie wiem czemu niektórzy tak narzekają na dubbing. W moim odczuciu jest on
dobry.
> I nie ma problemów, że raz głosy są za cicho, raz za głośno, spolszczenie jest bardzo

> dobre.



Hmm...może. W końcu nie słyszałem angielskiej wersji, więc do polskiej nie mam zarzutów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 08:50, Ecko09 napisał:

Hmm...może. W końcu nie słyszałem angielskiej wersji, więc do polskiej nie mam zarzutów
;P


Luz. Po prostu twierdzę na podstawie moich umiejętności i wieloletniego doświadczenia z przekładem, iż jest dość podła - na tyle podła, że poniżej dopuszczalnej normy.

Nie wiem, dlaczego tak jest - niby firmy lokalizacyjne przyjmują ludzi z wyższym wykształceniem, po filologiach, srutututu pęczek drutu. A w praniu wychodzi to, co wychodzi: nie zapomnę chyba nigdy tajemniczego pojazdu o nazwie BiDabljuPi z "World in Conflict"... Jak już to EjPiSi (APC), bo chyba chodziło o BeWuPe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2009 o 00:26, Ecko09 napisał:

W Mirror''s Edge jest ten cały SecuRom? DRM?

Przecież jest to gra od Electronic Arts, więc naprawdę dziwne pytania zadajesz. Wiadomo, że odpowiedź brzmi TAK, TAK, TAK i jeszcze raz TAK. EA to przecież EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z jedna misja ;| chodzi o ta misje co musze pokonac tego zamaskowanego zabojce z pistoletem. Jego sie poprostu nie da zabic ;/ blokuje wszystkie ciosy a na dodatek nie da sie mu zabrac broni. Przeszedl to ktos ?

EDIT: Juz znalazlem rozwiazanie :) Trzeba go bic troche az bedzie ogluszony i wtedy mozna mu sprobowac zabrac bron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zaliczyć ten fragment w którym stoi się na pociągu? w pewnym momencie przeskakuje na ten drugi ale po pewnym czasie się zatrzymuje i nie wiem co dalej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 13:19, player000 napisał:

Jak zaliczyć ten fragment w którym stoi się na pociągu?

Oto co należy zrobić...

Spoiler

Gdy pociąg się zatrzyma musisz jak najszybciej się odwrócić, zeskoczyć z niego, pobiec parę metrów wzdłuż tunelu i po lewej stronie powinieneś znaleźć drzwi. Wejdź do nich jak najszybciej, bo po paru sekundach w Faith może wparować drugi rozpędzony pociąg. :P Tu masz to pokazane na filmie: http://pl.youtube.com/watch?v=loD2xRjLYxc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewnej stronce znalazłem sposób by włączyć widok TPP.
W katalogu (w przypadku XP) C:\Documents and Settings\Nazwa użytkownika\Moje dokumenty\EA Games\Mirror''s Edge\TdGame\Config w pliku TdInput trzeba dodać linijkę:
Bindings=(Name="F4",Command="FreeFlightCamera",Control=False,Shift=False,Alt=False)

Spróbowałem i w tym widoku grać się nie da. Animacja jest komiczna a sterowanie kamerą jest bardzo trudne. Jak ktoś chce to może sprawdzić. :)

20090128154846

20090128154942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 15:51, gitarka napisał:

Na pewnej stronce znalazłem sposób by włączyć widok TPP.
W katalogu (w przypadku XP) C:\Documents and Settings\Nazwa użytkownika\Moje dokumenty\EA
Games\Mirror''s Edge\TdGame\Config w pliku TdInput trzeba dodać linijkę:
Bindings=(Name="F4",Command="FreeFlightCamera",Control=False,Shift=False,Alt=False)

Spróbowałem i w tym widoku grać się nie da. Animacja jest komiczna a sterowanie kamerą
jest bardzo trudne. Jak ktoś chce to może sprawdzić. :)


Taa, oglądałem dziś filmik z tym widokiem na YT. Widać, że gra była robiona pod FPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować