Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Mirror''s Edge - Temat Ogólny

596 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2009 o 22:33, Kerigun napisał:

Nie możemy gnębić ME bo EA zacznie robić już tylko kolejne części sprawdzonych tytułów

Oni się Twoim "gnębieniem" nie przejmują, liczą się tylko sprzedane kopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 22:51, zadymek napisał:

Oni się Twoim "gnębieniem" nie przejmują, liczą się tylko sprzedane kopie:)


Których w przypadku ME jest niedużo. Wolisz kolejną odsłonę czegoś oklepanego? Ja wole od czasu do czasu jakąś nowość/innowacje a nie jedno i to samo. Słaba sprzedaż to dla EA znak że po co męczyć się i robić coś innego/nowego jak można zrobić kolejną odsłone oklepanej gry a ludzie kupią bo poprzednia część była dobra (patrz ostatni NFS co jest prawdopodobnie najgorszą odsłoną serii NFS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 23:24, Kerigun napisał:

> Oni się Twoim "gnębieniem" nie przejmują, liczą się tylko sprzedane kopie:)

Których w przypadku ME jest niedużo.

no właśnie:(

Dnia 29.01.2009 o 23:24, Kerigun napisał:

Wolisz kolejną odsłonę czegoś oklepanego? Ja wole
od czasu do czasu jakąś nowość/innowacje a nie jedno i to samo. Słaba sprzedaż to dla

każdy lubi różnorodność, ale nie ważne co ja wolę, dla EA liczy się tylko zysk

Dnia 29.01.2009 o 23:24, Kerigun napisał:

EA znak że po co męczyć się i robić coś innego/nowego jak można zrobić kolejną odsłone
oklepanej gry a ludzie kupią bo poprzednia część była dobra (patrz ostatni NFS co jest
prawdopodobnie najgorszą odsłoną serii NFS).

no właśnie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 22:33, Kerigun napisał:

Nie możemy gnębić ME bo EA zacznie robić już tylko kolejne części sprawdzonych tytułów,

EA nie zrobiło ME ,tylko je wydało .Za grę odpowiedzialne jest studio DICE ,a że Elektronicy wykupili to studio ,żeby czerpać profity z serii Battlefield ,to siłą rzeczy zgarnęli prawa do kolejnej gry studia - Mirrors Edge .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, nowatorskie gry.
Jak będzie gra o robieniu kupy, która da mi naprawdę sporo kosmicznej radochy, satysfakcji i sprawi, że będę zachwycał się każdym elementem gry - z chęcią wystawię nawet 10/10. Również za odchody. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 10:58, WorldWar3PL napisał:

Oj tam, nowatorskie gry.
Jak będzie gra o robieniu kupy, która da mi naprawdę sporo kosmicznej radochy, satysfakcji
i sprawi, że będę zachwycał się każdym elementem gry - z chęcią wystawię nawet 10/10.
Również za odchody. ;-)


www.ratemypoo.com ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam propozycję do wszystkich posiadaczy Mirror''s Edge PC . Podawajcie swoje ksywki w do gry online , abyśmy mogli porównać swoje czasy ( jeżeli nie gracie na cheatach). Bo niestety pierwsza 100'' na serwerze jest dość ... wątpliwa :-) Pozdrowienia . Mój login Ralphy13 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:44, Ralph13black napisał:

Witam. Mam propozycję do wszystkich posiadaczy Mirror''s Edge PC . Podawajcie swoje ksywki
w do gry online , abyśmy mogli porównać swoje czasy ( jeżeli nie gracie na cheatach).
Bo niestety pierwsza 100'' na serwerze jest dość ... wątpliwa :-) Pozdrowienia . Mój
login Ralphy13 .

A mój donard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:44, Ralph13black napisał:

Witam. Mam propozycję do wszystkich posiadaczy Mirror''s Edge PC . Podawajcie swoje ksywki
w do gry online , abyśmy mogli porównać swoje czasy ( jeżeli nie gracie na cheatach).
Bo niestety pierwsza 100'' na serwerze jest dość ... wątpliwa :-) Pozdrowienia . Mój
login Ralphy13 .

Grę zamówiłem, toteż mój nick będzie "Kirabax"
Hmm, mówiąc wątpliwa co masz na myśli? Że ludzie czitują?
NIECH TO SZLAG! Wyjdzie to samo co było z TDU ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:57, line's napisał:

Ciach

Wyszło gorzej niż w tdu. Zassałem ducha 1 z pierwszej setki , biegne za nim nagle on skacze gdzieś wysoko w powietrze i znika.Edit: Dice mogłoby zrobić porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:01, donard napisał:

> Ciach
Wyszło gorzej niż w tdu. Zassałem ducha 1 z pierwszej setki , biegne za nim nagle on
skacze gdzieś wysoko w powietrze i znika.

Kuurde ;// A ja myślałem, że jakoś sensownie się pościgam ;/ Kurde, to po 10 godzinach gry nie ma po co wracać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:04, line's napisał:

> > Ciach
> Wyszło gorzej niż w tdu. Zassałem ducha 1 z pierwszej setki , biegne za nim nagle
on
> skacze gdzieś wysoko w powietrze i znika.
Kuurde ;// A ja myślałem, że jakoś sensownie się pościgam ;/ Kurde, to po 10 godzinach
gry nie ma po co wracać!


Zawsze można pościągać się z samym sobą ;P Albo kumpla zawołać i z nim^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie ;-) Możemy po prostu rywalizować między sobą , zawsze to coś - przynajmniej każdy może zobaczyć którędy NAPRAWDĘ warto pójść , aby urwać te 3 sekundy :-) , bo gdy widzisz ducha cheatera , który znika w połowie trasy nie za dużo możesz się dowiedzieć ...Podawajcie swoje nicki i łączmy się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:56, Ralph13black napisał:

Podawajcie swoje nicki i łączmy się :-)

Mój nick to Erunn0
A jeśli chodzi o tych uciążliwych cheaterów, to mam nadzieję, że za niedługo coś z tym zrobią... Nie dość, że ten nieszczęsny multiplayer jest jaki jest, to jeszcze oni pogarszają sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:10, Ecko09 napisał:

Zawsze można pościągać się z samym sobą ;P Albo kumpla zawołać i z nim^^

Niby tak, co innego jak kumple ME nie mają ;]
No cóż, słyszałem, że do gry chce się wracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:56, Ralph13black napisał:

Dzięki za zainteresowanie ;-) Możemy po prostu rywalizować między sobą , zawsze to coś
- przynajmniej każdy może zobaczyć którędy NAPRAWDĘ warto pójść , aby urwać te 3 sekundy
:-) , bo gdy widzisz ducha cheatera , który znika w połowie trasy nie za dużo możesz
się dowiedzieć ...Podawajcie swoje nicki i łączmy się :-)

Mój to gitarka
Ja już tymi rekordami "światowymi" dawno się nie przejmuję, bo to i tak sensu żadnego nie ma. Średnia prędkość 50 km jest nie możliwa.
Skupiam się na pobijaniu własnych czasów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:56, Ralph13black napisał:

Dzięki za zainteresowanie ;-) Możemy po prostu rywalizować między sobą , zawsze to coś
- przynajmniej każdy może zobaczyć którędy NAPRAWDĘ warto pójść , aby urwać te 3 sekundy
:-) , bo gdy widzisz ducha cheatera , który znika w połowie trasy nie za dużo możesz
się dowiedzieć ...Podawajcie swoje nicki i łączmy się :-)

Dobra, fajny pomysł. Ja mam nick R3ggis i jak na razie tylko 1 i 2 plac zaliczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:44, Ralph13black napisał:

Witam. Mam propozycję do wszystkich posiadaczy Mirror''s Edge PC . Podawajcie swoje ksywki
w do gry online , abyśmy mogli porównać swoje czasy ( jeżeli nie gracie na cheatach).
Bo niestety pierwsza 100'' na serwerze jest dość ... wątpliwa :-) Pozdrowienia . Mój
login Ralphy13 .


O chiterach pisałem już na poprzedniej stronie. :)
Nick w ME - Runner_Lex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym PhysX (czy jak to tam)? Bo w tym tygodniu spodziewam się gierki, a widziałem że sa jakieś problemy z tym "dodatkiem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:15, peryfraz napisał:

Jak to jest z tym PhysX (czy jak to tam)? Bo w tym tygodniu spodziewam się gierki, a
widziałem że sa jakieś problemy z tym "dodatkiem"...


Ta, on bardziej sprawia problemy niż pomaga. Lepiej od razu go wyłączyć. U mnie gra z nim włączonym strasznie sie zacinała (po wyłączeniu jest płynnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować