Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Mirror''s Edge - Temat Ogólny

596 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2009 o 21:17, Kur0 napisał:

Spoiler

A wiec tak utkną3em w jednym momencie i nie wiem jak mam sie dostaa do danego miejsca
(za3ączam screeny)
Mam sie dostaa do tego okienka lecz nie mam pojecia jak próbowa3em ju?? chyba na wszystkie
sposoby


A jak nie znalazłeś rurki o której mówi peryfraz, to wrzuć w youtubowej szukajce nazwe rozdziału (najlepiej po angielsku)a wyskoczy ci filmik jak przejść to miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 21:17, Kur0 napisał:

Spoiler

A wiec tak utkną3em w jednym momencie i nie wiem jak mam sie dostaa do danego miejsca
(za3ączam screeny)
Mam sie dostaa do tego okienka lecz nie mam pojecia jak próbowa3em ju?? chyba na wszystkie
sposoby


Powiedz który rozdział zrobie Ci screen''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:05, peryfraz napisał:

Da się jakoś "bawić" w Mirror''s Edge''u?

raczej musisz cały czas biegać X) według mnie ME nie był aż takim szokiem ;D . Dla graczy może troszkę inna ale w zasadzie nudna gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:21, mas1213 napisał:

> Da się jakoś "bawić" w Mirror''s Edge''u?
raczej musisz cały czas biegać X) według mnie ME nie był aż takim szokiem ;D . Dla graczy
może troszkę inna ale w zasadzie nudna gra :)

Racja... Ja już przeszedłem gre na niskim i normlanym poziomie i nie mam już siły do ostatniego. Nie chce mi się po prostu, gra nudzi, jest za liniowa to widać aż za bardzo. Miało być "godnym" następcą Assasin''s Creeda... taaa, chyba pod względem graficznym, a to na prwadę powala bo jakoś grafy pomiędzy najniższym a najwyższym jest na prawdę nie wielka. No cóż, na razie biegam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:21, mas1213 napisał:

raczej musisz cały czas biegać X) według mnie ME nie był aż takim szokiem ;D . Dla graczy
może troszkę inna ale w zasadzie nudna gra :)


Fakt mi się już znudziła, a gram w nią dopiero drugi dzień :D Ale i tak trza ja przejść ;)
Ja to wole jednak pobiegać w AC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:32, Kur0 napisał:

> raczej musisz cały czas biegać X) według mnie ME nie był aż takim szokiem ;D . Dla
graczy
> może troszkę inna ale w zasadzie nudna gra :)

Fakt mi się już znudziła, a gram w nią dopiero drugi dzień :D Ale i tak trza ja przejść
;)
Ja to wole jednak pobiegać w AC :P

AC ma przynajmniej fajna fabułę nie to co ME . . . mi ogólnie gra się znudziła po 3 dniach na półce ląduje . A ja znowu wracam grac w Call of duty 5 przez neta . Jak ktoś zainteresowany do przyłączenia się do gry to Mój nick na X-Fire to : mas1213. można napisać po gramy razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie ME w postaci RPGa, ale zostaje wszystko inne. Gra nie jest liniowa, biegamy po całym miescie dostajemy zlecenia by dostarczać te torby... ahhh... Ciekawe, jak na razie to jedyna gra która na prawdę fajnie wykorzystuje cechy Le Parkour, skoki (większość) są realistyczne i w życiu można je wykonać (sam trenuje parkour)... Mam nadzieje że kiedyś wyjdzie taka gra, tyle że RPG :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy szykuje się jakieś DLC dla wersji X360? Jeśli tak, to co będzie zawierać zawierać, no i ile trzeba przygotować Microsoft Points?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Sprzedałem wszystkie gry z mojego peceta i mam duuużo kaski na xboxowe gry... A ostatnimi czasy strasznie "napaliłem się" na tą produkcję... W demko gram nałogowo codziennie - kiedyś przechodziłem sam prolog bez treningu w 5-7 minut - teraz robię to w max 3 ;) Ale nie ważne. Czy warto jest wydać te 100 kilkadziesiąt złotych na tą grę? Słyszałem, że można ją skończyć w 8 godzin... Czy gra potem coś jeszcze oferuje poza ukończeniem jej jeszcze raz i biegiem na czas?
PS - nie jestem takim graczem, który 8 godzin to robi w 3 dni ;) Zajmuje mi to troszkę dłużej, gdyż dziennie siedzę przy konsoli 1-2 godziny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 19:02, W.S.A.D napisał:

Czy warto jest wydać te 100 kilkadziesiąt złotych na tą grę?

Można kupić za 119 zł,
ja za swój egzemplarz dałem 90 zł (wraz z przesyłką) - w stanie idealnym.

Dnia 11.02.2009 o 19:02, W.S.A.D napisał:

Słyszałem, że można ją skończyć w 8 godzin...

Można nawet i w 5 godzin spokojnie skończyć na najłatwiejszym poziomie, zakładając że nie robi się osiągnięcia Test of Faith (nie można oddać ani jednego strzału podczas gry).

Dnia 11.02.2009 o 19:02, W.S.A.D napisał:

Czy gra potem coś jeszcze oferuje poza ukończeniem jej jeszcze raz i biegiem na czas?

Speedrun - przechodzenie gry na czas, trzeba dotrzeć do końca przed wyznaczonym czasem (są za to osiągnięcia).
Time Trial - nie przyglądałem się temu jeszcze dokładnie, ale jak odpaliłem pierwszy z listy to pojawił się trening na czas - za odpowiednie czasy dostaje się odpowiednią ilość gwiazdek.
Ale podobno szykuje się jakieś DLC.

Dnia 11.02.2009 o 19:02, W.S.A.D napisał:

PS - nie jestem takim graczem, który 8 godzin to robi w 3 dni ;) Zajmuje mi to troszkę
dłużej, gdyż dziennie siedzę przy konsoli 1-2 godziny .

Ja gram od czwartku, naprawdę "oszczędnie" i dzisiaj dotarłem do ostatniego rozdziału (9).

Tak więc musisz się zastanowić czy warto. Gra nie jest zła. Mi się na przykład jeszcze nie znudziła.
Myślę, że jest to gra którą się kupuje, przechodzi, robi osiągnięcia (łatwo jest zrobić wszystkie) i puszcza dalej w obieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) Przemyślałem i prawdopodobnie w przyszłym tygodniu ME będzie już u mnie w domku ;) A co do czasu gry - nawet nie zamierzam jej włączać na najłatwiejszym poziomie - zacznę od czegoś wyższego może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 19:49, W.S.A.D napisał:

A co do czasu gry - nawet nie zamierzam jej włączać na najłatwiejszym poziomie - zacznę od czegoś wyższego

Są 3 poziomy trudności. Ostatni (3) odblokowuje się po pierwszym przejściu gry (na dowolnym poziomie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 16:14, marcin1930 napisał:

Jaka jest pełna nazwa PK Security? Co oznacza te PK? Wiem że pierwsza nazwa P... była
jakby z włoskiego.

Spoiler

Pirrelion kruger czy coś takiegojeden z kolesi w me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 16:14, marcin1930 napisał:

Jaka jest pełna nazwa PK Security? Co oznacza te PK? Wiem że pierwsza nazwa P... była
jakby z włoskiego.

Spoiler

Pirandello Kruger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować