Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Mirror''s Edge - Temat Ogólny

596 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2009 o 17:34, Tomek1120 napisał:

Mam 2 pytania.
1. Jak to jest z zabezpieczeniami ME? Są bardzo uciążliwe? Są limity instalacji?
2. Czy w polskiej wersji da się jakoś zmienić wersję językową na angielski?


1. Ja tam nie miałem żadnych upierdliwości z zabezpieczeniami.
2. Nie da rady, ale polska wersja jest zrobiona nawet dobrze. Głosy są według mnie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare czasu, już tego nie ma.

>2. Nie da rady, ale polska wersja jest zrobiona nawet dobrze. Głosy są według mnie dobre.
Prawie wszystkie podkładane głosy są zbyt ciche. Trzeba strasznie podkręcać głośniki, aby cokolwiek usłyszeć:P

btw czy da się wyciągnąć całą muzykę z tej gry? Mam mojego Mirrors Edge z EA classics i początkowo cieszyłem się dodatkowej płytki z muzyką... do czasu aż nie zorientowałem się, że to tylko mix motywu przewodniego. Po przejściu gry w dodatkach jest dostępny cały soundtrack. Szczyt chamstwa, że go nie udostępnili -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 20:14, In_The_End napisał:

Co tu wyjaśniać, nie ma już limitu:P

A jak to zdjęli.. to tego nie było na płycie? Na dobrą sprawę bardzo mało o tym wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 21:56, Gromo napisał:

Ja też nie rozumiem co Wy teraz piszecie To jest w końcu to ograniczenie instalacji czy
nie??

Ja już chyba wiem. Na pudełku bylo tam, że do zarejestrowania gry niezbędne jest połączenie z internetem.. bla bla. Więc ta blokada była poniekąd rejestrowana w sieci, a dokładniej nie blokada, tylko cd-key, ilość razy zarejestrowania go ;)


edit: blokady już nie ma, jak to powiedział In_The_End

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 16:55, Black_Druid napisał:

Witam... problem z gra, otoz zawiesza sie, co chwile, czyli ogolnie nie da sie grac.
Sprzetem znacznie przebijam wymagania gry, jakis patch? w czym moze tkwic problem?

w w Nvidia Physx :). Spróbuj zagrać na wyłączonym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurne, pomóżcie :(

Spoiler

Utknąłem już w tutorialu o_O Jak jest to ćwiczenie, gdzie trzeba pobiec po ścianie i się odbić, robię tak jak trzeba (spacja, Q, spacja) i mi pisze, że nie udało mi się O_O To błąd gry, czy ja coś źle robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 16:31, plada napisał:

Kurne, pomóżcie :(

Spoiler

Utknąłem już w tutorialu o_O Jak jest to ćwiczenie, gdzie trzeba
pobiec po ścianie i się odbić, robię tak jak trzeba (spacja, Q, spacja) i mi pisze, że
nie udało mi się O_O To błąd gry, czy ja coś źle robię?


Nie pamiętam żeby tam trzeba było naciskać q, spróbuj bez tego, biegnij po ścianie spójrz się na tamtą platforme czy co to tam było i spacje. Ewentualnie, zacznij biec na wprost ściany, q, spacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 16:31, plada napisał:

Kurne, pomóżcie :(

Spoiler

Utknąłem już w tutorialu o_O Jak jest to ćwiczenie, gdzie trzeba
pobiec po ścianie i się odbić, robię tak jak trzeba (spacja, Q, spacja) i mi pisze, że
nie udało mi się O_O To błąd gry, czy ja coś źle robię?



Zrób tak: Skocz na ścianę. Gdy Faith będzie już na niej biegła wciśnij Q i po nim od razu spację. Trzeba to wsyzstko robić rytmicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 17:35, Piotrbov napisał:

Zrób tak: Skocz na ścianę. Gdy Faith będzie już na niej biegła wciśnij Q i po nim od
razu spację. Trzeba to wsyzstko robić rytmicznie.

Rzecz w tym, że tak robię. Wychodzi mi wszystko idealnie, ale pojawia się napis "Nie udało się" i muszę zaczynać od nowa.
Swoją drogą, mam jeszcze inny problem. Gra dosyć często mi się wiesza, a spełniam wszystkie wymagania sprzętowe. Po prostu gra staje i nie idzie nic innego zrobić, jak wyłączyć poprzez menedżera zadań. Konfiguracja komputera:
Intel Core2Duo E8400 3,0 GHZ
Nvidia GeForce GTX 260
3326 MB Ram
Windows Vista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 18:43, Piotrbov napisał:

Taaaa. Problem z grafiką i graniem w Mirror''s Edge.
Rozwiązanie tego problemu to: wyłącz Nvidia Physics
Zawsze działa ;)

A ja mam problem.
Grę kupiłem na steamie, ściągnąłem i zawiesza się czasem po jednej, dwóch czy pięciu minutach. Wyłączałem PhysXa, odinstalowywałem go, zmieniałem sterowniki karty graficznej, wyłączałem inne programy i wspomaganie sprzętowe karty dźwiękowej, czyli wszsytko co wyczytałem na stronkach i w pomocy technicznej gierki. Została ostatnia opcja, zainstalowanie patcha. Patcha sie nie da zainstalować, bo to Steam edition. Wiem, że steam aktualizuje automatycznie, ale może zapomnieli o tym patchu. Żadna inna gra się nie wiesza, tylko ta. Królestwo za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować