Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Mirror''s Edge - Temat Ogólny

596 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2010 o 21:02, noobie napisał:

Czego to ja się dowiaduje?! ME 2? Skąd te plotki :)?

Od dawna było to wiadome :P Twórcy zapowiadali, że ME będzie trylogią, chociaż to zapewne polityka EA, która chce wyciągnąć jak najwięcej kasy z jednej gry. Niech wyciągają, dopóki gry są dobre, mi to nie przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 21:10, plada napisał:

> Czego to ja się dowiaduje?! ME 2? Skąd te plotki :)?
Od dawna było to wiadome :P Twórcy zapowiadali, że ME będzie trylogią, chociaż to zapewne
polityka EA, która chce wyciągnąć jak najwięcej kasy z jednej gry. Niech wyciągają, dopóki
gry są dobre, mi to nie przeszkadza ;)

Czyli nic poza tym nie wiadomo? Może wezmą sobie do serca uwagi graczy i oddadzą nam w ręce otwarty swiat ala GTA ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 21:11, noobie napisał:

Czyli nic poza tym nie wiadomo?

No niestety, jak na razie zero informacji, chyba że coś przeoczyłem...

Dnia 15.01.2010 o 21:11, noobie napisał:

Może wezmą sobie do serca uwagi graczy i oddadzą nam w ręce otwarty swiat ala GTA ^^

Ta, to byłoby coś :) Tak teraz pomyślałem, że fajnym pomysłem byłoby, gdyby był freeruning po otwartym świecie + MP3 :D Działałby na zasadzie takiego radia z GTA- możesz wybrać klimatyczną muzyczkę pasującą do gry, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyś posłuchał ulubionych band ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 21:24, plada napisał:

> Czyli nic poza tym nie wiadomo?
No niestety, jak na razie zero informacji, chyba że coś przeoczyłem...
> Może wezmą sobie do serca uwagi graczy i oddadzą nam w ręce otwarty swiat ala GTA
^^
Ta, to byłoby coś :) Tak teraz pomyślałem, że fajnym pomysłem byłoby, gdyby był freeruning
po otwartym świecie + MP3 :D Działałby na zasadzie takiego radia z GTA- możesz wybrać
klimatyczną muzyczkę pasującą do gry, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyś posłuchał
ulubionych band ;)

Racja racja :D. Kurde, jakby tak te wszystkie studia zbierały pomysły od graczy ^^. TO by była zajawka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 23:23, Gordon92 napisał:

Utknąłem w 3 rozdziale - Gorączka. W momencie, gdy jesteśmy atakowani przez tego koksa.
Zawsze ginę. Co trzeba wtedy zrobić?

Jak biegnie na ciebie to w pewnym momencie broń mu się podświetla na czerwono. Zabierasz. Dalej samo się potoczy. Mam nadzieje że o ten fragment chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 23:23, Gordon92 napisał:

Utknąłem w 3 rozdziale - Gorączka. W momencie, gdy jesteśmy atakowani przez tego koksa.
Zawsze ginę. Co trzeba wtedy zrobić?

Też z tym miałem pewien problem, spróbuj włączyć spowolnienie czasu, za którymś razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 16:51, Orion napisał:

> Potwierdzona jest, ale nic o niej nie ma, a szkoda:( Mógłby być otwarty świat, po
którym
> by się latało, i żeby pory roku się zmieniały:)

Taaak, otwarty świat i free game pomiędzy misjami, jak w need for speedzie. To było by
super.


Może w 2 więcej będzie tych misji czysto sprinterskich z walizkami. Ale sądząc po zakończeniu jedynki, stawiam, że wydarzenia w dwójce będą miały miejsce wcześniej niż w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 12:28, le2enda napisał:

> > Potwierdzona jest, ale nic o niej nie ma, a szkoda:( Mógłby być otwarty świat,
po
> którym
> > by się latało, i żeby pory roku się zmieniały:)
>
> Taaak, otwarty świat i free game pomiędzy misjami, jak w need for speedzie. To było
by
> super.

Może w 2 więcej będzie tych misji czysto sprinterskich z walizkami. Ale sądząc po zakończeniu
jedynki, stawiam, że wydarzenia w dwójce będą miały miejsce wcześniej niż w jedynce.
też mi sie tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa instalacja/aktywacja oryginalnej gry? Jest klasycznie (z CD Keyem przy instalacji i nic więcej), czy też wymagana jest jakaś aktywacja lub tworzenie konta gdzieś? Pytam, bo zamierzam kupić, ale używkę jako że zależy mi na wydaniu premierowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 21:38, Azvar napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa instalacja/aktywacja oryginalnej gry?

Ja musiałem tylko wpisać CD key a autoryzacja poszła sama. Ale w instrukcji czytałem o ograniczeniach instalacyjnych innych wersji gry-z EA store itp. Podobno EA miał likwidować DRMy ale jeśli trafi ci się wersja zabezpieczona możesz zajrzeć tutaj
http://www.gram.pl/news_8gjjHum3_EA_rezygnuje_z_DRM.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... A gość, u którego zamierzam kupić, pisze:"Cd-Key jest, ale chyba tylko do rejestracji gry. Nie wpisuje się go podczas instalacji". Coś mi tu nie gra :)

Jeszcze jedno pytanie odnośnie wersji gry wydanej w Polsce: idzie grać po angielsku (bez polskiego dubbingu), czy też jesteśmy skazani na polonizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 01:33, Azvar napisał:

No właśnie... A gość, u którego zamierzam kupić, pisze:"Cd-Key jest, ale chyba tylko
do rejestracji gry. Nie wpisuje się go podczas instalacji"
. Coś mi tu nie gra :)

I słusznie. CD key zawsze, jest używany podczas instalacji. Może służyć także do rejestracji, ale do tego mogą służyć też osobne numerki (vide rejestracja gier od CD Projektu). Jeszcze nie spotkałem CD key''a służącego do rejestracji- bo niby po co generować unikalny numer tylko po to by ktoś mógł zarejestrować grę? Co innego jak chodzi o namacalne korzyści wynikające z rejestracji, a co innego gdy idzie o zabieg marketingowy.

Dnia 18.03.2010 o 01:33, Azvar napisał:

Jeszcze jedno pytanie odnośnie wersji gry wydanej w Polsce: idzie grać po angielsku (bez
polskiego dubbingu), czy też jesteśmy skazani na polonizację?

Ja, kupiwszy grę w edycji EA Classics, byłem skazany na polonizację (o zgrozo, pełną, mimo, że na pudełku piszą tylko o tekstowej). Nie sądzę by w premierówce było inaczej.
Zresztą, oglądając filmiki na Youtube (dla porównania) z wersji ENG, nie zauważyłem aż takiej różnicy w jakości gry aktorskiej czyt. żenua. Za to wychwyciłem kilka różnic w przekazie -bywa, że przekaz różni się całkowicie od oryginału. W przypadku pogadanek to nawet ujdzie, bo kogo obchodzi fabuła, ale gdy chodzi o podpowiedzi, no, wtedy można się wkopać-opisałem jeden taki przypadek w moim poradniku do ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 02:02, zadymek napisał:

Ja, kupiwszy grę w edycji EA Classics, byłem skazany na polonizację (o zgrozo, pełną,
mimo, że na pudełku piszą tylko o tekstowej). Nie sądzę by w premierówce było inaczej.


Trochę zbadałem temat i podobno gra została wydana w MULTI10, tj wielojęzykowym wydaniu i znalazłem takie coś: http://rapidshare.com/files/364794429/FAS_Language_Selector_-_Mirrors_Edge.exe.html . Mógłbyś sprawdzić czy na twojej wersji pozwala to na zmianę języku? Znajomy mi podpowiada, że gra sobie automatycznie wybiera język gry taki jak systemu operacyjnego i on mógł sobie tym zmienić na dowolny (mieszka za granicą).

EDIT: Jeszcze takie coś z oficjalnego forum: http://on-mirrors-edge.com/forums/viewtopic.php?id=2664

W zasadzie to byłbym już praktycznie pewien, że można zmienić z PL na ENG, no ale w końcu to Polska, tutaj wszystko możliwe, nie zdziwiłbym się gdyby ktoś uznał "po co komu inne języki, wywalmy je"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 02:15, Azvar napisał:

Virek jak nic i w dodatku trojan.

Dnia 18.03.2010 o 02:15, Azvar napisał:

EDIT: Jeszcze takie coś z oficjalnego forum: http://on-mirrors-edge.com/forums/viewtopic.php?id=2664

Zmiana na inna wersję językową nie działa, ale w opcjach znalazłem parametr włączający "dorosły język:")
Udało mi się włączyć wersję ENG, ale sam musiałem do tego dojść i jest to raczej ... łopatologiczny sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 03:54, zadymek napisał:

Udało mi się włączyć wersję ENG, ale sam musiałem do tego dojść i jest to raczej ...
łopatologiczny sposób:)


Czyli da się jednak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować