Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioshock - niektórzy już grają

80 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2007 o 11:31, Darkstar181 napisał:

Ty myślisz że niby skąd pochodzą wersje na torrentach? Właśnie z USA, bo tam premiery gier są często wcześniej niż w Europie.


Polska jest zaraz za USA w ilości piraconych programów. Pierwsza w Europie.

Jesli zaś chodzi o sam incydent z grą, to wątpię że wydawca zostawi tak sprawę. Uważam, że konsekwencje muszą zostać wyciągnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 11:43, Benitokks napisał:

Gra jest już w sieci, zarówno na X0 jak i PC.

A na PC to skąd? Producent wypuścił? Zdecydowanie wersja na PC to czyste fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 11:44, Cmq napisał:

A na PC to skąd? Producent wypuścił? Zdecydowanie wersja na PC to czyste fake.

Nie sądziłbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 11:33, Cmq napisał:

> Ta, jasne. W innych krajach piractwo jest takie same,albo i większe niż w Polsce, tylko
że
> się o tym zdecydowanie rzadziej mówi.
> Ty myślisz że niby skąd pochodzą wersje na torrentach? Właśnie z USA, bo tam premiery
gier
> są często wcześniej niż w Europie.
Tja, na torrenty zajrzałem - jednak wersja jest. Ale proszę - nie pieprz że tam piractwo jest
większe, bo to absurd niemiłosierny. Gdy gry kosztują 30 funtów, muzyka 10 funtów to każdy
może sobie pozwolić na oryginały i takoż zresztą jest. Jakoś u wszystkich moich kolegów widziałem
pokaźną półeczkę z grami, a nie pokaźny folder "Torrenty" na dysku.

Są dwie metody liczenia piractwa: procentowe (ile % ludzi używa piraty) i kwotowe (ile $ się na tym traci). W tym drugim przypadku USA są nr 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co się chwalił, mógł mieć BioShocka jako jedyny przed premierą! :) A jakby ktoś mu nie wierzył, to zawsze można pokazać paragon. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 11:50, Shad0v napisał:

A CO JA? Pirat jestem?? :PP

To skąd wiesz, że jest? Zresztą, zajrzałem na kilka stronek z torrentami. Nigdzie nie ma wersji na PC, tylko kilku wariatów uploadowało wersję na X360.

Słówko do poprzednich rozmówców: skoro piractwo jest większe, to jak wyjaśnicie, że w UK topowa gra sprzedaje się w milionie egzemplarzy, podczas gdy w Polsce pewnie koło 20 tysięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.. ustalona premeira to ustalona premiera. Nie może być inaczej, reszta graczy oczekujących na Bioshocka czuje się pokrzywdzona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 11:54, Azuredragon napisał:

I po co się chwalił, mógł mieć BioShocka jako jedyny przed premierą! :) A jakby ktoś mu nie
wierzył, to zawsze można pokazać paragon. :P

Koleś nie musiał oddać gry, nadal ją ma, co zresztą potwierdza jego gamertag. Nabił już 2 achievementy w grze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

A kto tam mówi o oddawaniu. Kolo ma niebywałe szczęście i aż zazdrość mnie bierze, kiedy czytam tego newsa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 12:00, Azuredragon napisał:

A kto tam mówi o oddawaniu. Kolo ma niebywałe szczęście i aż zazdrość mnie bierze, kiedy czytam
tego newsa. :P

A gdybyś widział, co się działo na forum, na którym opublikował zdjęcia pudełka. Przez 20 stron cytowano jego post z dopiskami "f*cker", "f*cking luck:, "I can''t belive it". Chyba tylko kilka osób życzyło mu przyjemnej gry, reszta chciała go raczej zabić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuksiarze.. ja w życiu bym nie wpadł na taki pomysł. A niech mają i sobie grają.. My poczekamy spokojnie do daty premiery. Czekaliśmy tyle czasu to ten miesiąc nas nie zbawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 11:54, Cmq napisał:

To skąd wiesz, że jest? Zresztą, zajrzałem na kilka stronek z torrentami. Nigdzie nie ma wersji
na PC, tylko kilku wariatów uploadowało wersję na X360.

"Wariatów" bo korzystają z pirackich kopii gier czy dlatego że wolą grać komfortowo na konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 12:10, Benitokks napisał:

"Wariatów" bo korzystają z pirackich kopii gier czy dlatego że wolą grać komfortowo na konsoli?

Oczywiście, że dlatego iż korzystają z piratów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować