Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Witam wszystkich w moim temacie o Fallout 3. Proszę moderatowrów o nie zamykanie tego wątku ponieważ w tym http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1141&u=274 temacie (ze względu na nazwę, nie wiem nie czytałem jego) rozważa się czy Fallout 3 wogóle będzie. Wracając do samego Fallouta 3. Myślę że jeśli recenzje będą pochlebne to go kupię, nie jestem narazie fanem serii fallout, grałem tylko w Fallouta... nie pamiętam jak on się nazywa ale to nie była ani 1 ani 2, jednak niestety dosyć szybko się od niego odbiłem. Piszcie wszystko na temat Fallout 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne grałeś w Fallout Tactics. Według mnie jest to najgorszy z Falloutów. Nie ma tego klimatu. Dwójeczkę przechodziłem kiedyś pół roku. Jedna z najlepszych gier w historii. Jedynka też fajna, ale jednak wolę drugą część. Bardzo ciekaw jestem jak będzie i o czym będzie Fallout 3, ale niestety nie wiem czy sobie w niego pogram :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 13:55, Mac Cry napisał:

Zapewne grałeś w Fallout Tactics. Według mnie jest to najgorszy z Falloutów. Nie ma tego klimatu.
Dwójeczkę przechodziłem kiedyś pół roku. Jedna z najlepszych gier w historii. Jedynka też fajna,
ale jednak wolę drugą część. Bardzo ciekaw jestem jak będzie i o czym będzie Fallout 3, ale
niestety nie wiem czy sobie w niego pogram :/


Jak chcesz sie dowiedziec to zachecam do lektury CDA 07 07 . Tam mozna sie duzo o projekcie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możę się skuszę i kupię na allegro tamtą sagę fallout co kiedyś był EK

@Mezil

Nie mam tamtego CDA więc sobie nie poczytam (nie mam go ponieważ twierdzę że CDA się stacza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 14:00, Buhahahahaha napisał:

Możę się skuszę i kupię na allegro tamtą sagę fallout co kiedyś był EK

@Mezil

Nie mam tamtego CDA więc sobie nie poczytam (nie mam go ponieważ twierdzę że CDA się stacza)


Ja rowniez jestem tego zdania , lecz rozsadniej by bylo nie rozmawiac na ten temat w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 14:08, Mac Cry napisał:

Mam ten numer i czytałem artykuł. Ale chodziło mi o to, że jestem ciekaw jak wygląda w akcji
(gameplay).

Co to to nie , przeciesz dopiero nad falloutem 3 zaczeli pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 13:59, Widow4 napisał:

a wiadomo coś o wymaganiach sprzetowych


Ktoś coś mówił ,że Fallout 3 ma być robiony na silniku Oblivion''a,więc wymagania minimalne będą gdzieś pentium 4 2ghz ,Geforce Fx 5xxx, 512 ramu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja stworzyłem temat o F3, pomimo faktu, iż argumentowałem, tak samo jak założyciel tego tematu mój twór został zamknięty. Nie apeluję tutaj o zamykanie tego tematu, niemniej to dotyczy całego forum. Niekonsekwencja i wybiórcze traktowanie...
BTW... F3 to inna gra, taka atomowa strzelanka... klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwa najważniejsze teksty o tym, że fallout umarł, pierwszy stwierdzający jest inaczej to nie taki fallout jaki powinien być <ale, do premiery długo wszystko może się zmienić>

Fallout 3 looks like a well-produced, very pretty, very fun game that''ll provide quite a few people with a lot of hours of enjoyment. However, I don''t think it''s anything more than a very pretty and fun game.

This game is missing a key ingredient: guts, daring, innovation. I''m not even referring to the kind of guts Tim Cain noted when he explained turn-based combat was doing something different in a time of real-time and pause-based combat (ref), though I guess they miss those kind of guts too. I''m talking about the very basic ingredients of an independent vision.


I drugi trochę bardziej realistyczny stwierdzający, że będzie to po prostu fajna gra... i tyle.

In short, it will likely be an interesting game for the average gamer who has little to no knowledge of the Fallout games, but for the run-of-the-mill Fallout fan I doubt the experience will be anywhere close to the originals or even worthwhile at all for some. What is certain, is that -while this game might be fun for a short while, as it looks now- it will not create the cult-like following that has set apart Fallout for so long.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna mała uwaga..:)
Popatrzcie na tą stronę, ciekawa gra nieprawdaż..? Niemniej jednak zobaczcie jaki tytuł jest podany pod określeniem Podobne gry....
:) nic tylko się śmiać..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 02:35, marselus napisał:

(...)


Te gry raczej nie są podobne do siebie, ale jakoż, że Cenega nie ma żadnej innej gry podobnej do F3, to musi podać tytuły, które mają chociaż jedną cechę wspólną... Tylko dla czego jest to widok z pierwszej osoby? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować