Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2008 o 00:42, Sylwassss napisał:

Pokazali fragment gameplaya, a na screenach w sieci jest widać wyrważnie że nie wszystko
jest szare.

Pokazali to, co uznali, ze bedzie najlepiej pokazywac FO3. I wyraznie wszystko tam jest szare.

Dnia 15.07.2008 o 00:42, Sylwassss napisał:

Narazie to ty masz zero, ale w inteligencji. No ale tak to już jest gdy mama odstawi
odstawi od cyca :P

Oj, to nie ja jestem talentem, ktory intepretuje posty po swojemu, a z "Grafika- straszna, wszedzie blur i szarosc" wywnioskowal, "że bardziej chciałbyś jakieś kwiatki, dzrewka itp."

Dnia 15.07.2008 o 00:42, Sylwassss napisał:

Jak można oceniać gre oglądając zalednie jej fragment ? To tak jak by zobaczyć fragment
meczu i oceniać jaki to był mecz.

Buahahah. Ilez to przepowiedni sie sprawdza!
Nie oceniaj gry, nie widziales skrinow. Nie oceniaj gry, nie wiesz jak wyglada gameplay. Nie oceniaj gry, widziales tylko fragment.
Och, jakie to zalosne. I do przewidzenia bylo juz pol roku temu. Co nastepnie? Nie oceniaj gry bo nie przeszedles i nie odblokowales wszystkich osiagniec na xcegle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2008 o 01:02, SoundWave napisał:

Pokazali to, co uznali, ze bedzie najlepiej pokazywac FO3. I wyraznie wszystko tam jest
szare.

Heh. I z takim dyskutować.

Dnia 15.07.2008 o 01:02, SoundWave napisał:


Dnia 15.07.2008 o 01:02, SoundWave napisał:

Oj, to nie ja jestem talentem, ktory intepretuje posty po swojemu, a z "Grafika- straszna,
wszedzie blur i szarosc" wywnioskowal, "że bardziej chciałbyś jakieś kwiatki, dzrewka
itp."

A jak mam interpretować po twojemu ? Iść twoim tokiem myślenia ?Wybacz mi ale chyba nie bardzo bym chciał.

Dnia 15.07.2008 o 01:02, SoundWave napisał:

Buahahah. Ilez to przepowiedni sie sprawdza!
Nie oceniaj gry, nie widziales skrinow. Nie oceniaj gry, nie wiesz jak wyglada gameplay.
Nie oceniaj gry, widziales tylko fragment.
Och, jakie to zalosne. I do przewidzenia bylo juz pol roku temu. Co nastepnie? Nie oceniaj
gry bo nie przeszedles i nie odblokowales wszystkich osiagniec na xcegle?


Narazie żałosne są dopiski typu "buahaha" ale to szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 01:02, SoundWave napisał:

Nie oceniaj gry, nie widziales skrinow. Nie oceniaj gry, nie wiesz jak wyglada gameplay.
Nie oceniaj gry, widziales tylko fragment.
Och, jakie to zalosne. I do przewidzenia bylo juz pol roku temu. Co nastepnie? Nie oceniaj
gry bo nie przeszedles i nie odblokowales wszystkich osiagniec na xcegle?


Co do tego przyznaję rację tak naparwdę jest, my niezadowoleni ocenialiśmy grę krytycznie i niestety okazało sie, że ocenialiśmy ją według dobrej miary w tej sytuacji mówienie nie oceniaj gry bo mało widziałeś jest trochę nie na miejscu, widzieliśmy i to sporo, co prawda nie wszystko ale jednak wiele, co do jednego można powiedzieć tyle walka to przedewszystkim FPS z niezbyt wartką akcją tak samo i plecak pełen broni, o tak wiem, w poprzednich Falloutach był wielki plecak a w nim mnóstwo broni niemniej jednak tam by zmienić broń trzeba było stracić kilka punktów akcji tutaj będzie się tylko naciskać przyciski od 1-9 i wybierać odpowiednią broń, z tego co wiem pokazując fragment meczu pokazuje się to co najciekawsze w tym meczu jest i na co należy zwracać uwagę, podobnież pewnie zrobiła B... pokazujemy to co najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech.. tylko jedno mnie zastanawia..
Blizazard potrafił pomyśleć.. I nowe Diablo weszło w 3 wymiar nadal zachowując swój klasyczny izometryczny (kochany) rzut.. Widać - da radę :/
Nowy fallout MUSI być FPP :(
Osobiście mam awersję do FPSów.. I brakuje mi prawdziwie turowej walki :/ System WATS.. jakoś średnio do mnie przemawia :/
Ogólnie.. Fallouta 3 na pewno kupię.. Ale boję się tego co nastąpi po instalacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 00:22, SoundWave napisał:

Buahaha, popatrz sobie na screena z pewnej gry i powiedz mi z powaznym wyrazem twarzy,
ze wszystko jest szare- obiecuje, ze postaram sie nie wybuchnac smiechem. Moze ktos powinien
zagrac w Fallouty zanim zacznie sie o nich udzielac


Buahaha
Pokaż mi na tym screenie że wszytsko jest szare, a postaram się nie wybuchnąć smiechem.
I se tak możemy rozmawiać calutka noc :)
I żeby nie było. Mi też nie za bardzo podobał się przedstawiony filmik, co więcej miałem przez pewnien moment wrażenie ze jest to Oblivion w świecie Fallouta, ale nie będe zjeżdzał gry, aż do tego momenty gdy w nią nie zagram. Zobacze jak sie przedstawia główny wątek gry, jak się przedstwawia rozwój postaci itp.

20080715011938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ale babola zauważyłem w tym gameplayu. Pomijając wszystkie oczywiste wymienione tu wcześniej, zauważyliście, że grzyb atomowy z pocisku z katapulty nie wygenerował się w miejscu wybuchu bomby, tylko nad postaciami z Enclave które zginęły w promieniu rażenia i w wyniku tego mamy po jednym strzale dwa mini grzyby, lol...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2008 o 01:07, Sylwassss napisał:

Heh. I z takim dyskutować.

No tak, lepiej przyjac z gory, ze biedna bethesda nie pokazala w demie to, co chciala, tylko to, do czego zmusili ja zli i dzicy fani Fallouta. Logiczne.

Dnia 15.07.2008 o 01:07, Sylwassss napisał:

A jak mam interpretować po twojemu ? Iść twoim tokiem myślenia ?Wybacz mi ale chyba nie
bardzo bym chciał.

Tak, to cale "myslenie" tak bardzo ci przeszkkadza widocznie.

Dnia 15.07.2008 o 01:07, Sylwassss napisał:

Narazie żałosne są dopiski typu "buahaha" ale to szczegół.

Nie moja wina zes taki talent, ze wywolujesz u mnie niekontrolowane skurcze twarzy.

Dnia 15.07.2008 o 01:07, Sylwassss napisał:

Buahaha
Pokaż mi na tym screenie że wszytsko jest szare, a postaram się nie wybuchnąć smiechem.
I se tak możemy rozmawiać calutka noc :)

O, no patrzcie, teraz dopishi typu "buahaha" nie sa zalosne ;]
Megaton tez nie wyglada calkiem szaro. I? Prawie cala akcja FO3 dzieje sie w ruinach Waszyngtonu, a jak wyglada Waszyngton bethesda pokazala na demie.
Ah, jak fajnie doksztalcac niedouczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 01:28, SoundWave napisał:

O, no patrzcie, teraz dopishi typu "buahaha" nie sa zalosne ;]

Trzeba sie zniżyć do twojego poziomu żeby zrozumieć twoje posty. Ale widze że ty też nie zrozumiałeś aluzji w moim poscie który był kopią twojego byś mogl zobaczyć jaki niski poziom reprezentya twoje posty typu buhahah itp. Ale stare przysłowie mów mi "Nie rozmwiaj z idiotą, najpierw zniży cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem". Dlatego bezsensem jest z toba rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litości, jeśli nie macie argumentów najlepiej skończcie dyskusję zamiast wyzywać się od idiotów.

W tym gameplayu walka wygląda jak w jakimś FPS-ie z aktywną pauzą i słabą AI, mogliby chociaż zrobić widok z perspektywy trzeciej osoby na wzór Obliviona/Morrowinda. I niech nie chwalą się tym ogromnym obszarem, bo miast (w sensie "skupisk ludności") będzie pewnie niewiele więcej niż w drugim Falloucie, a pomiędzy nimi - nijakie ruiny, zbudowane według tego samego schematu podziemia. Coś mi mówi, że pokazano rozgrywkę jako "combat guy" dlatego, że w innych przypadkach wygląda tak samo. Z tą różnicą, że czasem wygramy test retoryki i NPC zostanie naszym przyjacielem, albo zużyjemy 2 wytrychy mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2008 o 01:33, Sylwassss napisał:

Trzeba sie zniżyć do twojego poziomu żeby zrozumieć twoje posty. Ale widze że ty też
nie zrozumiałeś aluzji w moim poscie który był kopią twojego byś mogl zobaczyć jaki niski
poziom reprezentya twoje posty typu buhahah itp. Ale stare przysłowie mów mi "Nie rozmwiaj
z idiotą, najpierw zniży cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem". Dlatego
bezsensem jest z toba rozmawiać.


O, jaka szkoda, po nieudanej interpretacji post (co to, wiersz, ze sie interpretuje po swojemu?) i pokazaniu jakie to wczesniejsze Fallouty byly "szare, juz sie zmywasz?
No i oczywiscie nie zauwazyles najwazniejszego punktu, czyli dlaczego ta szarosc przeszkadza. No coz, widocznie zauwazalnosc obiektow i postaci nie jest juz taka wazna w next-genowych grach :(

No nic, poczekamy na inne dema FO3 i zobaczymy ile to mozliwosci wepchnela w swoje porwane dziecko. Moze wtedy juz nie bedzie glupiego stekania "bo ludzie chcieli zobaczyc vats, a nie dialogi."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 01:21, Sylwassss napisał:

I żeby nie było. Mi też nie za bardzo podobał się przedstawiony filmik, co więcej miałem
przez pewnien moment wrażenie ze jest to Oblivion w świecie Fallouta, ale nie będe zjeżdzał
gry, aż do tego momenty gdy w nią nie zagram. Zobacze jak sie przedstawia główny wątek
gry, jak się przedstwawia rozwój postaci itp.


Aha zatem jesteś typem człowieka szanowny kolego który:
- śpi na kasie
- śpi na kasie po raz drugi, i nie ocenia gier doputy w nie nie zagra a co za tym idzie, przepraszam za określenie, naiwny tak bardzo, iż można by było tą naiwnością brukować ulice..?
- w końcu sznowny kolega zobaczył to co zobaczył i w żaden sposób to do niego nie przemawia..? Może dlatego, na tym świecie czasami nawet totalne gnioty nieźle się sprzedają..? dziwi mnei to trochę a nawet bardzo niż trochę, wiadomo, oczywiście możesz gdy grę już zakupisz psioczyć grymasić i nawet tupać nóżką, tylko, że wtedy to wiesz gdzie będziesz..? Właśnie tam gdzie B. by cię chciała mieć ty im dałeś swoją kasę więc oni się już tobą nie interesują, z drugiej strony można wnioskować, iż B. pokazała wszystko to co na chwilę obecną jest w grze najlepsze, a że to co najlepsze jest tylko prostą tandetą do kwadratu hmmmm ja nie mam zamiaru na coś takiego czekać bo tyle ma to wspólnego z Falloutem jak maluch z porshe - niby gra jak gra niby samochód jak samochód ale jednak widać różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout jest grą, której dema prawdopodobnie nie ujrzymy, widzieliśmy już dwa trailery i gameplay. Po za tym relacje i beta testy(np. w ostatnim CDA), więc właśnie na tej podstawie musimy stwierdzić, choć to trochę nie fer. Ale z drugiej strony, mamy wydawać pieniądze tylko po to, by zobaczyć czy "nam się tylko wydaje że to bardziej rozbudowany FPS w stylu Stalkera niż cRPG?", o nie, ja się tak nie bawię. Nawet grający w betę w CDA, wielki entuzjasta(pisząc wcześniej zapowiedź i widząc parę fragmentów gry był wniebowzięty) grając w betę stwierdził że to nie to. Więc mamy już jakieś podstawy aby stwierdzić "coś".

SoundWave i Sylwassss: Zaraz się na mnie rzucicie z pazurami, powiecie coś w stylu "ty to się zamknij, bo tu nie moderujesz", prawdopodobnie jakiś moderator mi zwróci uwagę, albo ktoś postronny uzna że się wymądrzam, będzie miał rację, ale cóż, ciężko się odzwyczaić :P Nie będę bezczelnie Wam kazał się uspokoić i uciszyć, bo nie mam takiej władzy i w gruncie rzeczy takich chęci. Ale Wasza dyskusja zaczyna zawierać ''"predyspozycje do degradów", bo plujecie do siebie ciągle tymi samymi argumentami. Jeden ma trochę racji - nie powinno się oceniać gry, nie grając w nią, ale gdy nie ma dema, to pozostają nam relacje innych i właśnie trailery i screeny, na który twórcy zazwyczaj pokazują to co najciekawsze. Drugi oczywiście też - o tym wspominałem na początku posta. Ale taka dyskusja w tym momencie już naprawdę nie ma sensu. Ja rozumiem. Sam też mam mocny charakter, czasem się zdenerwuję i mogę zapalczywie dyskutować pół dnia, ale staram się przynajmniej nie używać w kółko tych samych argumentów, a jak już brak mi słów to zaczynać kogoś obrażać... I w pewnym momencie, po prostu się wycofuję i daję spokój. W pewnym momencie trzeba wiedzieć, że rozmowa nie ma sensu i zachować swoje racje dla siebie i zignorować dalej daną osobę, bo na pogodzenie Waszych racji, raczej nie ma co liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 08:07, Sad Statue napisał:

Widzieliście już? http://www.gametrailers.com/player/36202.html

Powiem tak, do połowy - genialne ! Aż znów pojawiła się nadzieja, że może być ok, że
Bethseda wie co robi, ale... druga część trailera wygląda bardziej jak trybiki wojny,
niż stary, dobry Fallout...

Ten początek z czarno-białym filmem to jak cios w szczękę :). Świetne. Ciekawe czy takie bądź podobne wprowadzenie będzie można zobaczyć w grze.

Z tymi Gearsami pod koniec masz nieco racji, ale powiem szczerze, że walka wygląda dobrze. Zarzut jaki mógłbym postawić to nieco "wiotka" postura naszego bohatera. Wygląda on raczej mało solidnie pod względem fizycznym, szczególnie we fragmentach, kiedy na ekranie nie jest sam i można go porównać z innymi postaciami.

To co widziałem na tym krótkim filmiku zdecydowanie zachęca, oby gra pod względem fabuły wypadła równie efektownie. Mam tylko nadzieję, że mi to ruszy, choć jeśli to silnik Obliviona to nie powinienem się bardzo martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem zgubić betheshade może chęć dogodzenia wszystkim: nowym graczom wychowanym na dynamicznych grach oraz starym fanom fallouta. może z tego wyjść ni to pies ni wydra. pomysły, żeby walkę turową wprowadzać w widoku fps są delikatnie mówiąc dziwne. w widoku izometrycznym, walcząc drużyną sprawdzały sie znakomicie. walka fps wymaga dynamiki, szybkości. niechby zrobili bardziej rozbudowanego fabularnie shootera, też byłoby dobrze. po co więc ciągle na każdym kroku podkreślać, że chcą być wierni oryginałowi, skoro robią kompletnie inną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, i co, ten gameplay to ma byc następna częśc Fallouta?! To ma byc RPG czy FPS? O.o
Zresztą, widać że nawet FPS z tego marny, broń wygląda jakby ktoś ją w paincie projektował. Zero klimatu prawdziwego Fallouta, ta gra która nazwali Fallout 3 to zwyczajny FPS, ten badziew nawet na moda do Obliviona sie nie nadaje! Do tego szarobura grafika (Wiem, wiem, Fallout nie może byc kolorowy), marne modele postaci, żenada. Ja tego za przeproszeniem gówna na pewno nie kupię, i mam nadzieję że zadne PRAWDZIWY fan Fallouta też tego nie zrobi. Jedynie konsolowcy się na to rzucą bo bedę się podniecali Falloutem, bo bedą go pierwszy raz widzieć. Zretsza, co ja mówię, to coś nawet nie zasługuje na to żeby nazywać to trzecią częścią Fallouta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay wygląda świetnie. Widać już na pierwszy rzut oka że to nie jest stary Fallouta. Dla większości pewnie to źle, ale jak dla mnie jest to gra doskonała. Poprzednie Fallouty nie podobają mi się ze względu na turowe walki, a w F3 tego nie będzie, walki będą toczone w czasie rzeczywistym, co jest dla mnie świetnym rozwiązaniem. CZekam z niecierpliwością na tą grę i na cenę EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam kiedy na wierzch wypłynie prawdziwy Fallout 3 zrobiony przez fanów dla fanów ( jak w dawnym Interplay) zrobiony na jakimś edytorze z F2 lub tacticsa, zrobiony na złość bethesdzie, undergroundowo ( w końcu taki projekt nie wymaga milionów) i mający gdzieś prawa beth do tytułu ( którego dobre imię potrafią tylko zszargać) . Będzie wtedy krążył po sieci a liczba fanów będzie na pewno większa niż tego "niepełnosprytnego" dziecka beth, które wolę omijać z daleka, bo jeszcze się zarażę płytkością z niej płynącą....
Takie moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 10:57, wszyscytg napisał:

A ja się zastanawiam kiedy na wierzch wypłynie prawdziwy Fallout 3 zrobiony przez
fanów dla fanów ( jak w dawnym Interplay) zrobiony na jakimś edytorze z F2 lub tacticsa,
zrobiony na złość bethesdzie, undergroundowo ( w końcu taki projekt nie wymaga milionów)
i mający gdzieś prawa beth do tytułu ( którego dobre imię potrafią tylko zszargać) .
Będzie wtedy krążył po sieci a liczba fanów będzie na pewno większa niż tego "niepełnosprytnego"
dziecka beth, które wolę omijać z daleka, bo jeszcze się zarażę płytkością z niej płynącą....
Takie moje zdanie...

Wprawdzie społeczność nie ma praw do tytułu, ale każdy może przyłączyć się do bardzo undergroundowej społeczności developerów open source pracujących na FIFE engine. Stworzony (niestety jeszcze nie w 100% sprawny) next gen 2D engine dla gier RPG, akcji i strategii.
http://wiki.fifengine.de/Main_Page
Na bazie engine''u powstaje Zero-Project. Postapokaliptyczny RPG rozgrywający się na terenie Niemiec (czegóż się spodziewać skoro FIFE tworzą głównie Niemcy, a warto błoby to zmienić).
http://wiki.fifengine.de/FIFE-based_games
Na bazie engine''u powstał tez remake Fallouta 2, który dzięki temu jest w pełni modowalny :)
Informacje na temat FIFE zamieszczałem wielokrotnie, ale nikt najwyraźniej nie uważał na lekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2008 o 11:07, hans olo napisał:

Wprawdzie społeczność nie ma praw do tytułu, ale każdy może przyłączyć się do bardzo
undergroundowej społeczności developerów open source pracujących na FIFE engine. Stworzony
(niestety jeszcze nie w 100% sprawny) next gen 2D engine dla gier RPG, akcji i strategii.
http://wiki.fifengine.de/Main_Page
Na bazie engine''u powstaje Zero-Project. Postapokaliptyczny RPG rozgrywający się na
terenie Niemiec (czegóż się spodziewać skoro FIFE tworzą głównie Niemcy, a warto błoby
to zmienić).
http://wiki.fifengine.de/FIFE-based_games
Na bazie engine''u powstał tez remake Fallouta 2, który dzięki temu jest w pełni modowalny
:)
Informacje na temat FIFE zamieszczałem wielokrotnie, ale nikt najwyraźniej nie uważał
na lekcji.


Kolego, przywracasz mi wiarę w ludzi... Czekałem na takie coś ( i po prawdzie nie zauważyłem twojego wcześniejszego info) Teraz gdy wszelkie nadzieje prysły, muszę się temu bliżej przyjrzeć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować