Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Widzę że wszyscy ostro jadą po obejrzeniu trailera :P Jak dla mnie to trochę się dziwie Wam że tak odbieracie F3 - po pierwsze to tylko kawałek trailera w dodatku pewnie na cheatach, po drugie stwierdzenie "postawiono na kasę" ma drugie dno - no bo przecież wydawcy na czymś muszą zarabiać, a w sposób jaki został stworzony nowy Fallout na to pozwala - przecie to nie będzie rombanka a''la GoW, wklepali nowych elementów, no ale bez przesady,

mi się podoba, i F3 na pewno trafi na półkę w dniu w którym się pojawi na rynku, a to jak go odbiorę - zobaczymy po przejściu gry, a nie na podstawie kilku minut pokazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 12:39, Flash606 napisał:

/ciach/ Jakim cudem zwykły granat ręczny jest w stanie wyrzucić ponad
dwustukilowe bydle na kilka metrów i jeszcze całkowicie rozwalic nogę?! Normalny człowiek
(około 70kg) wyleci, ale za diabła nie utnie mu nogi - co najwyżej poważnie poharata
odłamkami. /ciach/


Eeee jeżeli chcesz wiedzieć to prędzej urwie mu obie nogi i porozrywa jego ciało niż wyleci kilka metrów w powietrze. Takie rzeczy to możesz sobaczyć tylko w kinie. Więc ten argument jest troszkę kiepski.

A co do Fallouta 3 to spieprzyli go na całej linii ,cóż chyba nikt się na mnie nie obrazi jak ściągnę Fallouta 3 z neta. Bethesda nie dostanie ode mnie złamanego grosza dopóki nie nauczy się robić porządnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważaj za takie teksty możesz dostać bana, więc lepiej kajaj się teraz albo zmień tego posta...:/
Coś dla pana Sergeya - sorry ale takie tłumaczenie jest trochę trywialne, wychodzi na to, że ty jesteś dobrym duszkiem takim Kacperkiem który chce by Bethezda zarobiła na swoim tytule a niech zarobi mają do tego prawo, tylko, że za tą próbą zarobienia idzie krok w krok próba zrobienia z fanów fallouta totalnych idiotów, myślenie nei boli to widać po gameplayu Fallcośtam 3, ty zaś jeśli chcesz im dać kasę to im ją daj, twoja wolna wola i twój własny wybór, tak samo jaki i mój krytykować tą grę z racji tego, że mam ku temu prawo.... wiesz jak to wygląda... jak na razie tak...
1. Wydawca Fallouta 3 - Bethezda - fani drżą ze strachu i coś przebąkują
2. Fallout 3 jako FPS - Bethezda mówi postęp przecież trzeba iść do przodu - fani pytają dlaczego..?
3. Fani pomału się buntują oglądają marne zappowiedzi i puste gadki Todda - inni mówią nie ma co krytykować trzeba poczekać
4. FAni wiedzą coraz więcej podnosi się coraz większa krytyka - zostajemy nazwani fanbojami zacofanymi bowiem nie idziemy z duchem czasu - duch czasu to RPG pokroju pseudo RPG Obliviona i podobnież pseudo RPG "Fallouta..?" no ale my jesteśmy zacofani
5. Gameplay w końcu widzimy co..? Ano nasze najczarniejsze przypuszczenia - krytykujemy a to zaczyna się od początku może jeszcze powinienem zaprzestać krytyki najlepiej to nie wzorować się na filmikach ani na reckach tylko pierwszego dnia lecieć i kupić a potem będę miał prawo psioczyć czy krytykować..?? Trochę to dziwne jest, to co było nam pokazane jest naprawdę niemalże czymś finalnym podobno gra jest już skończona do premiery jakieś 3-4 miesiące więc można szczerze powiedzieć, iż mnie i gro fanów fallouta twierdzi, że to gniot i śmieć a nie fallout

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 00:51, Ziomuś SmS napisał:

A co do Fallouta 3 to spieprzyli go na całej linii ,cóż chyba nikt się na mnie nie obrazi
jak ściągnę Fallouta 3 z neta. Bethesda nie dostanie ode mnie złamanego grosza dopóki
nie nauczy się robić porządnych gier.


Jak ściągniesz z neta to na pewno sie nie nauczy. A jak będzie więcej takich jak ty to już nawet więcej gier nie stworzy. Ja tam zaryzykuje i kupie a co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co na chwilę obecną specjalnie nad B. bym nie rozpaczał.... dla mnie osobiście Oblivion to był totalny RPG-owy gniot <dla mnie moja ocena - gra nie warta tych pieniędzy> jeśli zaś Fallout będzie podobny a wszystko na to wskazuje, to o mnie za mnie mogą iść z Torbami.. może to by ich czegoś nauczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2008 o 01:05, Kemilk napisał:


Jak ściągniesz z neta to na pewno sie nie nauczy. A jak będzie więcej takich jak ty to
już nawet więcej gier nie stworzy. Ja tam zaryzykuje i kupie a co...

Nie zebym popieral taka taktyke "zdobywania" gier, ale tez by mi nie przeszkadzalo, gdyby bethesda nie miala szans zgwalcenia kolejnej serii. Fallout i Star Trek to o 2 serie za duzo. "Swojego" TES''a moga gwalcic za to ile chca i niech przy tym sie trzymaja. Tak wiec bethesda nietworzaca kolejnych gier? Zadna tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 00:51, Ziomuś SmS napisał:

A co do Fallouta 3 to spieprzyli go na całej linii ,cóż chyba nikt się na mnie nie obrazi
jak ściągnę Fallouta 3 z neta. Bethesda nie dostanie ode mnie złamanego grosza dopóki
nie nauczy się robić porządnych gier.


Piractwo
propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi:
nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl
powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne podejście, to tak jak oceniać samochód na podstawie spotu reklamowego. Sam piszesz, że nie pokazali rozmów skąd więc dziwne przeświadczenie, że je spaprali. Czytałem relacje jednego z dziennikarzy (PSXExtreme), którzy widzieli grę w akcji, wraz z rozwojem postaci i dialogami i gość był zachwycony. Oczywiście każdy ma prawo do własnej oceny, ale ja jednak pozwolę sobie ocenić grę, a nie trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem w tym, że Oblivion według Ciebie był gniotem, a według większości graczy był rewelacyjny, więc jeżeli Fallout 3 powtórzy jego sukces (czy w twoim przypadku "sukces") to z pewnością twórcy nie pójdą z torbami (chyba, że do banku po zarobioną kasę ;-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 07:19, Pablor napisał:

Trochę dziwne podejście, to tak jak oceniać samochód na podstawie spotu reklamowego.
Sam piszesz, że nie pokazali rozmów skąd więc dziwne przeświadczenie, że je spaprali.

Na prezentacji pokazuje się to, co CHCE się pokazać, i to co jest NAJLEPSZE w grze.
Jeżeli elementy RPG, rozmowy, itp, są tak dobre według autorów gry, to czemu ich nie pokazano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darkstar181 - Hm, jako najlepsze wymieniali brody, a ich też nie pokazywali ;P.

A tak poza tym, uważam Obka za b. dobrą grę, ale nie tworzą teraz kolejnego TESa, tylko Fallouta, przy którym od początku się zarzekali, że będą słuchać fanów. I co ? Nico, bo widać, że mają nas gdzieś, lepiej sprzedać gierkę podniecającym się "bloody mess" hamburgerom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 07:23, Pablor napisał:

Tylko problem w tym, że Oblivion według Ciebie był gniotem, a według większości graczy
był rewelacyjny, więc jeżeli Fallout 3 powtórzy jego sukces (czy w twoim przypadku "sukces")
to z pewnością twórcy nie pójdą z torbami (chyba, że do banku po zarobioną kasę ;-)).


Właściwie w ten sposób skutecznie a słusznie zamknąłeś całą dyskusję. ;>

Cóż marselus... Problem w tym że właśnie jesteście fanboy''ami. A ponieważ to słowo brzydko konotuje, powiem "mondrze": zatwardziałymi konserwatystami. Gdyby to nie była scena falloutowska lecz polityczna, lokujesz się mniej więcej w Kole Zachowawczo-Monarchistycznym. :P Tak naprawdę większość bluzgających na JEDEN in-game trailer przestałaby marudzić dopiero wtedy, gdy dostaliby gierkę w rzucie izometrycznym, ze wszystkimi identycznymi "ficzersami" tylko z troszkę mniejszymi pikselami...

Nabijasz się z postępu. Zauważ jednak, że kilka zmian jest naprawdę ciekawych. Przykładowo omawiana w presspackach karma wyrażana bezwartościowo. To jest zmiana na lepsze, bo skończą się akcje gdy ktoś zauważywszy że jakaś dyskusja zabrała mu 5 pointów karmy, wczyta sejwa i poprowadzi ją once again. Teraz, gdy bezpośrednie skutki naszych akcji nie będą tak wyraźnie widoczne, można liczyć na bardziej "swoją rozgrywkę". Inna sprawa: że niby FPS to pic na wodę? Okej, a teraz przenieśmy wzrok na Mass Efecta. Nie da się ukryć że przy jego tworzeniu pracowało wiele osób odpowiedzialnych jeszcze za innego pradziada RPGów: Baldursa. I co? I ci ludzie też zrobili paraFPSowe ujęcie, graficznie przypominające bardziej Gears of War niż takiego KoTORa. ^^'' Cuś tu jest na rzeczy...??

Poza tym, chciałbym przypomnieć tutaj obecnym, że średnia ocen Obliviona wynosi 92, 93%, a sama gierka zdobyła dziesiątki nagród na wszystkich 3 platformach. Ergo: może i shit, ale opłacalny shit. A Bethesda głównie tymi grami żyje, nie jest to taka potęga jak Ubisoft by pozwalać sobie na eksperymenty i "ambitne pomysła". Bethesda jest jak bank - musi zarabiać. ;>

I zarobi. Po pierwsze, na tych, jak ktoś wyżej napisał, hamburgerożercach. Po drugie na fanach, którzy ze łzami w oczach tak czy siak pójdą kupić. Bądźmy szczerzy: sam bluzgałem na Tacticsa, a i tak go przeszedłem bo to jest TEN świat. To tak lubiane uniwersum. I tak samo będzie z F3. I ja żałuję, że nie będzie starych dobrych tur, że tak dużo się zmiena. Ale cóż... tylko wojna nigdy się nie zmiena. ^^'' A grę i tak pewno kupię...

....najwyżej będę później płakał nad żywą profanacją. HOWGH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 09:33, Dexter McAaron napisał:

:P Tak naprawdę większość bluzgających na JEDEN in-game trailer przestałaby marudzić
dopiero wtedy, gdy dostaliby gierkę w rzucie izometrycznym, ze wszystkimi identycznymi
"ficzersami" tylko z troszkę mniejszymi pikselami...


Jaki in-game trailer. My rozmawiamy o tym:
http://e3.g4tv.com/e32008/videos/26939/Hands_On_Fallout_3.html
Najpierw zobacz to potem się wypowiadaj bo jest to już 100% pełen gejmplej. I mamy prawo narzekać na niego.
Dziwi mnie że nikt jeszcze nie poruszył sprawy broni. Mi fallout zawsze się kojarzył z realnymi brońmi jak najlepiej odwzorowanymi. Tym czasem co my tu mamy? Plastikowe zmyślone przez twórców pukawki. No co to do cholery za pistolet plazmowy który wygląda jak tarka do sera z uchwytem? (o wyrzutni miśków nawet się nie wypowiem) Co to do cholery za wyrzutnia nuków? Sam się nią zabił i wyleciał na 100 metrów w górę. Czy tylko mi nasuwa się skojarzenie że bronie wyglądają dziwnie jak z BioShocka? Jest jeszcze kwestia ekwipunku. Wgląd w eq będziemy mieli tylko przez Pipboya? Trochę to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 10:19, Fouton napisał:

Najpierw zobacz to potem się wypowiadaj bo jest to już 100% pełen gejmplej. I mamy prawo
narzekać na niego.


Ano mamy prawo, [Dexter McAaron]a nazywanie nas fanboyami nie jest dobre, bo my (jako fani Fallouta) chcemy ulepszonej części, a nie czegoś w realiach. [Dexter McAaron]

Dnia 16.07.2008 o 10:19, Fouton napisał:

No co to do cholery za pistolet plazmowy który wygląda jak tarka
do sera z uchwytem?


Już wcześniej pokazane modele broni ujawniły poważne problemy grafików Bethesdy do wyjścia poza ramy i zrobienia czegoś realistycznego (do dziś pamiętam srebrny miecz z Obliviona, który zachowywał się jak normalny). Ale walić wygląd samej broni. Mnie przeraża fakt, iż strzał wygląda jak laser, a nie rozgrzana do niesamowitej temperatury materii co zostało przedstawione w "brzydkim" Falloucie. W takim razie co z prawdziwym laserem?

Dnia 16.07.2008 o 10:19, Fouton napisał:

(o wyrzutni miśków nawet się nie wypowiem)


Brak słów na ten temat, ale coś tam wykrzesam z siebie. To zapewne miało służyć rozbawieniu publiki i graczy i na dodatek pokazać, "jacy my to śmieszni jesteśmy".

Dnia 16.07.2008 o 10:19, Fouton napisał:

Co to do cholery za wyrzutnia
nuków? Sam się nią zabił i wyleciał na 100 metrów w górę.


Nawet by nie wyleciał - po prostu by wyparował. Ale skąd taka broń!? I jaki sens jej istnienia?

Dnia 16.07.2008 o 10:19, Fouton napisał:

Czy tylko mi nasuwa się skojarzenie
że bronie wyglądają dziwnie jak z BioShocka?


W BioShocka nie grałem, ale na podstawie screenów rzeczywiście wyglądają podobnie. To, że obie gry były wzorowane na latach 50'' nie oznacza od razu, że są takie same.

>Jest jeszcze kwestia ekwipunku. Wgląd w

Dnia 16.07.2008 o 10:19, Fouton napisał:

eq będziemy mieli tylko przez Pipboya? Trochę to dziwne.


Dziwne, ale pewnie da się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 12:49, Flash606 napisał:

> Najpierw zobacz to potem się wypowiadaj bo jest to już 100% pełen gejmplej. I mamy
prawo
> narzekać na niego.

Ano mamy prawo, [Dexter McAaron]a nazywanie nas fanboyami nie jest dobre, bo my
(jako fani Fallouta) chcemy ulepszonej części, a nie czegoś w realiach. [Dexter McAaron]

To chyba przyjdzie Wam - niezłomnym fanom - zrobić sobie własnoręcznie taką część, bo Wasze męczące lamenty niczego nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 12:52, Melchah napisał:

To chyba przyjdzie Wam - niezłomnym fanom - zrobić sobie własnoręcznie taką część, bo
Wasze męczące lamenty niczego nie zmienią.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26706&pid=539
Prosisz masz. Może i nasze "lamenty" potrafią niejednego zmęczyć, ale my po prostu krytykujemy postępowania Bethesdy i wyrażamy żal, iż niewielu już dziś szanuje gry-legendy i ich fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 09:33, Dexter McAaron napisał:

Poza tym, chciałbym przypomnieć tutaj obecnym, że średnia ocen Obliviona wynosi 92, 93%,
a sama gierka zdobyła dziesiątki nagród na wszystkich 3 platformach. Ergo: może i shit,
ale opłacalny shit. A Bethesda głównie tymi grami żyje, nie jest to taka potęga jak Ubisoft
by pozwalać sobie na eksperymenty i "ambitne pomysła". Bethesda jest jak bank - musi
zarabiać. ;>

A konsumumenci, a zwlaszcza fani Fallouta musza wybaczac, gdy bethesda bierze ich ulubiona serie i przeksztalca ja w kolejnego gniota dla mas? Och, logiczne! To znaczy, zalosne.

melchah- boli cie, ze fanom Fallouta nie podoba sie to, co widza? No to masz problem! Bo fani maja prawo mowic co im sie nie podoba i nikogo nie obchodzi czy ciebie to boli czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani fanami, jednak Bethe z pewnoscia obliczyla, ze robiac gre wylacznie pod fanow nie zarobi. To proste - dzisiaj takich gier juz sie po prostu nie robi, chyba, ze jest to jakis underground. Fanow Falloutow jest sporo ale to nie wszyscy, gra musi zawierac tez elementy, ktore przyciagna pozostalych graczy. Nie chce jakos bardzo bronic Bethesdy, Morrowind mi sie nie podobal, Oblivion tak raczej srednio, a gameplay F3 nie powalil mnie na kolana. Ale co z tego? Trudno, nie dostane nowego Fallouta takiego o jakim marzylem, ale zawsze bedzie to (miejmy nadzieje) dobra gra w postapokaliptycznym klimacie, ktory uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować