Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

O w mordę! Aż dwie metody przechodzenia! Kurde! To będzie hicior!

Ciekawe czy coś nam jeszcze pokażą? Może pokażą zaraz trzecią metodę? Użycie BFG...znaczy Fat mana na moście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 02:58, Gawełek napisał:

O w mordę! Aż dwie metody przechodzenia! Kurde! To będzie hicior!

Ciekawe czy coś nam jeszcze pokażą? Może pokażą zaraz trzecią metodę? Użycie BFG...znaczy
Fat mana na moście....

Nie no, pokazali nam potęgę miniguna. O ile na prawdę podobał mi się w filmik gościa w powerarmour który ostrzeliwał dom i niesamowity dzwiek miniguna, tak tutaj to lipa jakaś :/ W F2 serią z miniguna (30 pocisków bodajże) można było skosić 2-3 postacie a tu po 3 sekundach celowania i kolejnych 4 ładowania pocisków w zwykłego ridersa w końcu go powalił, ale w sumie się czepiam, bo: combat AI will be tweaked before relase.... ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GOL-u pojawiła się zapowiedź, a raczej przedstawienie początku Fallouta 3, autorstwa Lordareona. Zostajemy "uraczeni" opisem prowadzenia walki i dialogu oraz kilku innych mniej ciekawych rozwiązań. Dodam jeszcze, że autor tekstu nie jest zachwycony nowym FO, potwierdza, że gra jest jak kontynuacja serii TES - malkontenci i fani "starych" Falloutów mogą być z siebie dumni, bo sprawdziły się ich złe "proroctwa". :)
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=4954&STR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jestem z siebie dumny, mowcie do mnie Wieszczu.
Smutne jest to ze system dialogow z Obliviona, to przeciez jedna z najslabszych czesci tej gry, 2-3 krotkie zdanka i Yes/No/Rumours. Cala reszta tez mnie specjalnie nie przekonuje. Widzicie, na tessource mozna znalezc tysiace modow do Obliviona ktore dodaja przerozne rzeczy, zbroje, bronie, nowe lokacje, nowe questy. Wiec wlasciwie co oni takiego zrobili? Dodali Pip-boya? Bo poza tym to dokladnie wyglada jak jedna z calkowitych konwersji zrobionej przez fanow. Czyli, przeniesli zywcem wszystko z Obliviona do F3, zmienili textury, dodali pare bajerow i wciskaja jako nowa zupelnie gre. To teraz pozostaje czekac na CSa zeby moc sobie odblokowac brame do Oblivionu bo moze sie okazac ze zapomnieli usunac bram z gry. Z calych szumnych zapowiedzi wyszla nedza oraz przekonanie ze Bethesda nie umie robic nic innego poza seria TES. No ale ludzie z kraju McDonalda robia gry w stylu McDonalda, na zasadzie ze dostaniesz u nas wszystko pod warunkiem ze to sie bedzie nazywalo hamburger. A ja bym, kurwa, chcial kapusniak na swinskim ryju :/
Mimo wszystko o sukces nie ma sie co martwic, gra sie sprzeda a nam pozostaje czekac jakie to tez kolejne licencje wykupi Bethesda za kasa zarobiona na F3. Juz sie tego boje. Mozna smialo przyjac ze gdyby im tylko na to pozwolic to mielibysmy StarWarblivion, MadMaxblivion, Baldurblivion, Eye of the Oblivion i na zakonczenie najwspanialsze ich dzielo Planescape:Oblivion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nowy Fallout nie jest zbyt podobny do starszych części (cóż za odkrycie ^^). Nie wydaje mi się też tak zwanym TESV: Fallout (TES się skończył na Morrowindzie ;]). Gameplay jest zgoła inny od serii Beth, świat naprawdę miażdży klimatem postapokaliptycznym - wczuwka w realia zapowiada się wyśmienicie. Podstawowym błędem jest myślenie, że to ma być klon F2 (albo raczej jedynki bo dwójka była klonem dwójki :P). Ja się nieco przestawiłem i teraz rozpatruję nowy projekt Beth jako Fallout 3 - nie jako rozbudowany remake (bo w tym aspekcie rzeczywiście F3 ssie), pozbawiony nowych pomysłów. Jest to zupełnie nowa gra w znanych już realiach. Nie popadajmy w paranoję, poczekajmy na gotowy produkt.
I nie rozśmieszajcie mnie kolejnymi tekstami o Oblivionie typu "Oblishit", bo to idiotyczne ;] Fakt, nie był to najlepszy RPG w historii, ale był mimo wszystko bardzo dobry. A jeśli już macie co do tego zastrzeżenia, to podajcie jakieś argumenty zamiast rzucania mięchem (nie piję do tych, którzy argumenty podają ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz widze jak miesiac po premierze beda porownywac ta gigantyczna sprzedaz na konsolach i beznadziejna na pctach krzyczac o strasznym piractwie zabijajacym rynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 13:39, Michaelius napisał:

Juz widze jak miesiac po premierze beda porownywac ta gigantyczna sprzedaz na konsolach
i beznadziejna na pctach krzyczac o strasznym piractwie zabijajacym rynek :D


Tak na pewno, ale ważne że gra powstaje na PC, chociaż jeżeli nie sprzeda się zbyt dobrze powstanie F4 na PC będzie na pewno wielką niewiadomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy płaczecie, że ta gra jest taka beznadziejna, w CDA był opis beta testów i mimo, że nie przypomina 1, lub 2 części pod względem rozgrywki, jak przyznał sam redaktor jest bardzo do nich zbliżona klimatem, i wcale nie zapowiada się na kiepską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co przedstawiono jest żałosne :( nie mówie o grafice ale o tym co tam się dzieje.. z crpg zrobiła się pełna akcji strzelanka :( Czy ja dobrze zrozumiałem czy nie będzie można biegać po całych stanach ?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy będzie nam brakować tego F4... Ja nie chce klimatu zbliżonego... ja chce albo taki sam, albo lepszy. Nie lobię kompromisów :/. To jest kultowa seria!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ;] Fakt, nie był to najlepszy RPG w historii, ale był mimo wszystko bardzo dobry. A jeśli
> już macie co do tego zastrzeżenia, to podajcie jakieś argumenty zamiast rzucania mięchem
> (nie piję do tych, którzy argumenty podają ;]).
1. Mainquest do bani, nudny i prostacki do bolu. Zamknij brame, zamknij brame, brame zamknij no co ty w oborze mieszkasz? Brame sie zamyka jak sie wychodzi!
2. levelscalling - no comments
3. zdobywanie rang w gildiach - w Morro trzeba bylo chociaz wklepac poprzedniemu mistrzowi, tu, zeby bylo latwiej sami umieraja, chyba z nudow.
4. Absolutnie te same w kolko i w kolko te same dungeony.
5. Brak klimatu, w Morro czules sie w zupelnie innym swiecie w Oblivionie nie.
6. Wampiry. Beznadziejnie zniszczone w stosunku do Morro, bez klanow, mogace sobie smigac po sloneczku, łaaaaaaaaał
7. Nielogiczny i niespojny swiat. Ze co? Ze niby taki np. moj ukochany skrzekacz nie byl w stanie przeleciec z jednej prowincji do drugiej, tak? Za to mamy misie i wilki :/ A, i 1 jednorozca. No co to ma byc? My little pony?
8. Nielogiczne skile. Topory to blunt weapons. OMFG. Bieg w pelnej plytowce nie meczy, nawet pod gorke, podskok juz tak.
9. Konie? Wlasciwie po co? Tak zeby byly je dodano i zeby Howard mogl dostawac orgazmu jak o nich mowil jako o jednej z najlepszej rzeczy w grze. Swoja droga, jego entuzjazm musi miec jakies realne uzasadnienie, moze on lubi zwierzatka ;> Aaaaa, nie racja, dodano konie po to zeby potem wyrwac dodatkowa kase za HorseArmor. No jasssssne. HorseArmor wiele zmienia w mechanice i fabule gry. Idz tu i tu, wez se armor, nastepne musisz kupic, koniec.
10. Dopisz sobie cos, znajdzie sie miejsce na nastepne 100 argumentow.
Wiec skoro dla Ciebie to bardzo dobry RPG to wspolczuje, moze sprobuj zagrac w Planescape:Torment?
I nie, nie pisz ze zrobiono mase modow poprawiajacych Obliviona, my to doskonale wiemy, tylko, skoro jest bardzo dobry to po co go poprawiac?

Jedyna, moim zdaniem, dobra czescia Obliviona byl dodatek Shivering Islands, Mania wygladala jak powinna Dementia tez. Gdyby SI bylo pierwsze z tym calym swoim klimatem a potem dopiero "Odźwierny" jako dodatek to bylaby to gra bardzo dobra, a tak to jest jaka jest. Mocno przecietny produkcyjniak nastawiony na zbicie kasy. Powiem szczerze, ze po wejsciu po raz pierwszy do Manii przez krociutka chwile mialem swoiste deja vu ze cos tu jest wziete z PS:T, ci wszyscy szaleni ludzie, syf, walace sie domy, ale szybko sie okazalo ze to tylko 2-3 uliczki. Szkoda, zmarnowali temat.

@Astmatyk
No stary, przeciez Bethesdzie sie nie podoba kierunek jaki obral Blizz ale oni nie beda sie tym przejmowali bo przeciez wszyscy doskonale wiemy IZO juz umarlo (skad wiemy? Bo Bethesda tak powiedziala!). Poza tym gra w ktorej nie ma brod? No stary, przeciez ona upadnie po 1-2 miechach od premiery i stanie sie tylko niszowym produktem dla garstki zagorzalych fanbojow ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat pozostaje bez zmian przecież, a to że zmienili system rozgrywki na to już wpływu nikt nie ma - nie graliście a płaczecie, okaże się że F3 wymiata i wtedy napiszecie : o to dobry ruch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 14:07, sergey napisał:

Klimat pozostaje bez zmian przecież

No cos Ty taki tajemniczy? Powiedz cos wiecej o tym klimacie i skad o tym wiesz. Bo np. w recenzji Lordareon napisal:
Straciłem już resztki złudzeń, kochani. Fallout już nie jest Falloutem – jest post-nuklearną przeróbką Obliviona.
On, wyobraz sobie, juz w to gral, no ale skoro Ty wiesz lepiej, to smialo, nie trzymaj nas w niepewnosci. I tak, my nie gralismy a placzemy a ty nawet nie zadales sobie trudu zeby przeczytac opinie tych co grali a juz wypowiadasz sie o klimacie. Ty jasnowidz jakis jestes.

P.S.
A w ogole to sorry man, miejsce Wieszcza juz zajete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj wakat na wieszcza zajęty... ale przydało by się tych wakatów więcej....;0 Bo ja też bym chciał oj bardzo bym chciał tak bardzo wieszczem być..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 14:07, sergey napisał:

Klimat pozostaje bez zmian przecież, a to że zmienili system rozgrywki na to już wpływu
nikt nie ma - nie graliście a płaczecie, okaże się że F3 wymiata i wtedy napiszecie :
o to dobry ruch..

I oczywiscie bez zadnej wiedzy w temacie postanowiles ot tak wpasc i powiedziec ludziom, ze oni sie myla, a ty masz racje.
O, to dobry ruch, zaiste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem z siebie dumny...od samego początku wiedziałem, że to będzie TES V: Fallout, nazywałem normalnie rzecz po imieniu. Fallout 3...może kiedyś wyjdzie...a teraz pozostaje nam zagrać w piątą część The Elder Scrolls tylko zmienionym nieco klimacie. Ekstra...nie dziwię się, że ten głąb Todd Howard nie pokazał dialogów...tylko pokazał walkę, przy której dostawał orgazmu jak jakiejś dziecko. No cóż...fani Fallouta, którzy nie grali w poprzednie części będą na pewno zadowoleni, a my...cóż...pozostaje czekać na Aferfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 14:41, Gawełek napisał:

się, że ten głąb Todd Howard nie pokazał dialogów...tylko pokazał walkę, przy której
dostawał orgazmu jak jakiejś dziecko. No cóż...fani Fallouta, którzy nie grali w poprzednie
części będą na pewno zadowoleni, a my...cóż...pozostaje czekać na Aferfall.



"dostawał orgazmu jak jakies dziecko" ciekawe stwierdzenie:D
Grałem w poprzednie fallouty nawet przeszedłem je nie jeden raz i w fallouta 3 zafram bo ja to łatwowierny chłopak w gruncie rzeczy jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować