Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Ja mam pytanko. Zamówiłem sobie pre order Fallouta 3 no i przy zamawianiu pisze że planowana wysyłka to 6 październik. No a premiera jest 31 października. A więc mniej więcej którego października będę miał grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planowana premiera F3 to 31 październik na świecie - nie wiem jak w polsce to będzie wyglądać czy aby nie będą znów jakieś poślizgi co się tyczy polonizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 18:48, VoytaS.tk napisał:

6 cdp wysyla do tloczni ;) zapomnieli dopisac ;)


Raz, że nie CDP wysyła do tłoczni
Dwa, że CDP nic do sklepu gram.pl
Trzy, że niegdyś i w sklepie Cenegi widniała data 6 października
Ktoś po prostu nie zaktualizował danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 17:05, KrzychW napisał:

Oby tylko nie okazało się , że pudełko jest najbardziej satysfakcjonującym graczy składnikiem
Edycji Kolekcjonerskiej.

tak właśnie podejrzewam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:09, jaceloth napisał:

tak właśnie podejrzewam...



W takim przypadku naprawdę warto "zapolować" na pudełko. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:19, Arantir napisał:

A w przypadku S.T.A.L.K.E.R.A Czyste Niebo jak jest ? Oprócz koszulki to opakowanie jest
najciekawsze.

nie zrozumiałeś naszych sugestii. chodzi o to, że to pudełko śniadaniowe może okazać się atrakcyjniejszym kąskiem, niż sama gra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:06, Daimon_Frey napisał:

> 6 cdp wysyla do tloczni ;) zapomnieli dopisac ;)

Raz, że nie CDP wysyła do tłoczni
Dwa, że CDP nic do sklepu gram.pl
Trzy, że niegdyś i w sklepie Cenegi widniała data 6 października
Ktoś po prostu nie zaktualizował danych.


Przieciez wiem ;) mial byc zart i tyle...

Pozdrawiam VoytaS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to denerwuje, bo wszędzie jest napisane że wysyłają 6 października, a producent wyznaczył datę premiery na 31... Oso hozi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie : czy ktoś wie , jak rozwijane umiejętności postaci w Fallout 3 , mają się do możliwości grania w ten tytuł , jak w normalną strzelankę?
Chodzi mi o zasadność rozwijania , w tym przypadku , przede wszystkim rozmaitych umiejętności strzeleckich.Ma być chyba podobnie jak w poprzednich częściach , czyli podczas awansu na kolejny poziom , przeznaczamy kilka punktów na posługiwanie się np bronią energetyczną i dzięki temu zadajemy większe obrażenia i jesteśmy celniejsi.I tak sobię myślę : po co to wszystko , skoro w każdej chwili , zamiast korzystać z pauzy i uzależniać prawdopodobieństwo trafienia przeciwnika od naszych statystyk , przechodzimy w tryb siekaniny i tłuczemy jak w Quake.Jeżeli ma to tak wyglądać , to będziemy mieli do czynienia z co najmniej przedziwnym RPG. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Level scaling może spowodować że rozwijanie postaci będzie kompletnie mijać się z celem. Przynajmniej tak było Oblivionie. Co prawda tutaj celność pewnie będzie miała jakieś znaczenie, ale szczerze móiwąc nie mam pojęcia jak to rozwiążą. Może będzie miała znazcenie tylko w trybie "turowym" ? Głupio by było gdyby w normalnym trybie kule nie leciały tam gdzie celujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście najbardziej boję się tego jak rozwiąża problem rozwoju postaci.
Ten w oblivionie dawał rade ale fallout jest zupełnie inną grą. To jak wyceluje myszką w głowe to kulka poleci metr obok??
Weird, huh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie praktycznego wykorzystania niektórych rzeczy znanych z poprzednich fallotów, bo przecież ten tryb niby turowy nie jest obowiązkowy. F3 to będzie głównie fps, więc chyba trzeba będzie liczyć na własne umiejętności operowania celownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 10:15, hehe napisał:

Level scaling może spowodować że rozwijanie postaci będzie kompletnie mijać się z celem.


Słyszałem , że w Fallout 3 mają zrezygnować z tego eksperymentu.Czyżbym się mylił?

Może będzie miała znazcenie

Dnia 16.09.2008 o 10:15, hehe napisał:

tylko w trybie "turowym" ? Głupio by było gdyby w normalnym trybie kule nie leciały tam
gdzie celujemy...


Byłoby faktycznie głupio.Tak samo głupio czułby się gracz , który poświęca masę punktów na rozwijanie jakiejś umiejętności , a potem stwierdza , że w trybie strzelanki nie ma to żadnego znaczenia.Jeżeli tak będzie , to rozpada się cały sens awansowania postaci , co najmniej w umiejętnościach bojowych.Nie wiem , jak będzie z innymi , ale chyba jest czego się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 11:42, KrzychW napisał:

> Level scaling może spowodować że rozwijanie postaci będzie kompletnie mijać się
z celem.

Słyszałem , że w Fallout 3 mają zrezygnować z tego eksperymentu.Czyżbym się mylił?


Mam nadzieje ze się nie mylisz, ale z tego co słyszałem to Bethesda zamierza wciskać dalej to kretyńskie rozwiązanie do swoich gier. Chyba wymyślił to jakiś wysoko w firmie postawiony cierpiący na chorą ambicję gość, bo dosłownie wszędzie ludzie jadą level scaling, a Bethesda dalej swoje, na siłę chce uszczęśliwiać ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 12:35, hehe napisał:

Mam nadzieje ze się nie mylisz, ale z tego co słyszałem to Bethesda zamierza wciskać
dalej to kretyńskie rozwiązanie do swoich gier


O ile dobrze pamiętam , w jakimś wywiadzie udzielanym przez kogoś z Bethesdy , usłyszałem informację o zaniechaniu tego , delikatnie mówiąc , kontrowersyjnego rozwiązania.Jeżeli tak nie będzie , to Fallout 3 traci mnie jako potencjalnego klienta , ponieważ po doświadczeniach z Obliviona , z level scalingiem nie zamierzam mieć więcej do czynienia.Teoretycznie o wszystkich elementach gry można podyskutować jak wpłyną na grywalność , jednak levelowanie świata to tak nieudany , moim zdaniem , pomysł , że praktycznie przekreśla on możliwość dobrej zabawy w grze.Pozostaje czekać na premierę i opinie graczy , bo szumnych zapowiedzi producenta , lepiej nie traktować zbyt poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 10:23, arekbru napisał:

Ja osobiście najbardziej boję się tego jak rozwiąża problem rozwoju postaci.
Ten w oblivionie dawał rade ale fallout jest zupełnie inną grą. To jak wyceluje myszką
w głowe to kulka poleci metr obok??
Weird, huh?

Może będzie jak w Mass Effect - im mniejsza umiejętność tym większy celownik i rozrzut broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:07, Dranimrev napisał:

Może będzie jak w Mass Effect - im mniejsza umiejętność tym większy celownik i rozrzut
broni.


Może i będzie , ale jak na razie , nic pewnego nie wiadomo.Jest całkiem sporo niewyjaśnionych tematów w Fallout 3 , a twórcy pokazują tylko latające kawałki wrogów po celnym strzale i zachwycają się , jak świetnie to wyglada.Wiele istotnych spraw , to całkowita niewiadoma , a na dodatek demka chyba ma nie być , więc niezdecydowani mogą tylko czekać na opinie innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować