Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Musisz kliknąć w wybraną część ciała (znaczy ja klikam w procenty) i se kolejkujesz po prawej nad paskiem AP powinny się pojawić wybrane części ciała. Potem klikasz w akcept i oglądasz slow motion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 14:26, Wintesun napisał:

No i jak, odkrył ktoś już wszystkie 500 zakończeń?


Ponoć są tylko cztery ... The Good, the Bad and the Ugly, niczym tytuł pewnego znanego westernu ;-P ... lub coś w tym stylu w każdym razie + jeszcze jakieś jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą środę, czyli 5. listopada.

Do osób które mają już grę.
I jak się sprawuje nowy Obl... znaczy FO3? Da się grać, jakie są Wasze pierwsze wrażenia? No i chyba najważniejsze - jak oceniacie grę patrząc przez pryzmat starych, znaczy kultowych Falloutów 1 i 2, i jako nową grę osadzoną w świecie radioaktywnego opadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 14:33, Lex napisał:

W najbliższą środę, czyli 5. listopada.

Do osób które mają już grę.


Wylazłem już z krypty, pobiegałem po terenie i nadal nie czuję klimatu Fallouta, choć jako gra...nie jest zła, ale nie jest jakaś super uber, żeby dawać jej 10/10. Jestem po około 4-5 godziny gry (w tym -1 kombinowania przy 3 instalacji) stwierdzam, że to jest Oblivion with guns, za dużo podobieństw widzę, zresztą zobaczcie na mój screen, czy jaskinia nie wygląda zbyt znajomo?

20081031143813

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 14:38, Gawełek napisał:

> W najbliższą środę, czyli 5. listopada.
>
> Do osób które mają już grę.

Wylazłem już z krypty, pobiegałem po terenie i nadal nie czuję klimatu Fallouta, choć
jako gra...nie jest zła, ale nie jest jakaś super uber, żeby dawać jej 10/10. Jestem
po około 4-5 godziny gry (w tym -1 kombinowania przy 3 instalacji) stwierdzam, że to
jest Oblivion with guns, za dużo podobieństw widzę, zresztą zobaczcie na mój screen,
czy jaskinia nie wygląda zbyt znajomo?


Ta jaskinia wygląda jak z misji dla gildii magów. Trzeba było zabić zombi i wydostać kolesia z jaskini.. Masakryczne podobieństwo;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 14:38, Gawełek napisał:

> W najbliższą środę, czyli 5. listopada.
>
> Do osób które mają już grę.

Wylazłem już z krypty, pobiegałem po terenie i nadal nie czuję klimatu Fallouta, choć
jako gra...nie jest zła, ale nie jest jakaś super uber, żeby dawać jej 10/10. Jestem
po około 4-5 godziny gry (w tym -1 kombinowania przy 3 instalacji) stwierdzam, że to
jest Oblivion with guns, za dużo podobieństw widzę, zresztą zobaczcie na mój screen,
czy jaskinia nie wygląda zbyt znajomo?

A jak z optymalizacją ? Płynnie działa (na jakich ustawieniach) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 14:38, Gawełek napisał:

za dużo podobieństw widzę, zresztą zobaczcie na mój screen,
czy jaskinia nie wygląda zbyt znajomo?


Taaak, wygląda znajomo. Czyli jest to Gothic with guns. Ile to ja już takich jaskiń w życiu widziałem. Nie tylko w grach, ale i rzeczywiste jaskinie.
A jaskinia jak to jaskinia, wygląda jak jaskinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, a mnie się o dziwo podoba :P
Jakoś poczułem się swojsko dostając własny kąt w którym po szafkach pochowałem niepotrzebne chwilowo rzeczy.
Chociaż sam tutorial był b.plastikowy to jednak warto pamiętać, że świetnie (wg mnie) to oddało klimat panujący w krypcie (" jesteśmy taacy szcześliwiii <:| ")

Grafika nie kuje w oczy (leży i kwiczy animacja z trzeciej osoby przez brak animacji chodzenia po skosie).
Chodzi super na ultra high 1440x900 x2 AA, 8 AF.

Początek był dziwny i czułem się jakbym jadł zupę widelcem ale jak tylko porobiłem zadanka - zaczęło wsysać.
Dialogi może nie błyskają czymś super ale można się dowiedzieć ciekawych rzeczy i jest dużo opcji do wyboru.
Zadanka też można wykonać na różne sposoby (te co robiłem przynajmniej).

Miasto zbyt blisko krypty - nie jest źle, bo to miasto zostało założone przez ludzi którzy do krypty się chcieli dostać ale nie mogli.
Upakowanie lokacji - szczerze mówiąc, gdybym był jakimś bandziorem to nie zakładałbym obozu 20km od miasta i reszty ludzi.

VATS b.jest przydatny, 1-4 strzały w głowę zabijają człowieka, nawet lokalnego szeryfa (musiałem sprawdzić jak wyglądam w jego czapce^^).

PS:Teraz do roboty a jak wracam to instaluje wersje PL, a pal licho, muszę usłyszeć Skibę w radiu ;)

20081031145015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już wyszedłem z krypty i chodziłem sobie po mieście i zwiedziłem prawie całą szkołę. Na razie gra jest dla mnie elegancka ma fajny klimat, dużo humoru. Troszkę system walki mnie denerwuje ale da się przyzwyczaić. Gra chodzi w miare płynnie bynajmniej na moim sprzęcie. Mam tylko pytanko czy w tej grze jest tryb co op? Bo nie wiem po co ten LIVE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam już grę od 11 rano, ale nawet jej jeszcze nie rozpakowałem :P hehe

Nie mam mnie w domu i zagram dopiero pierwszy raz w niedzielę :)

Za to już teraz bardzo mnie interesuje płynność i wydajność i dokładnie na jakich ustawieniach i sprzęcie. Będę spał spokojniej z taką wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej gram od 11 i napiszę tylko tyle..

Jestem mega zagorzałym fanem fallouta.
Fallout 3 z początku bardzo mnie zaskoczył.. Pozytywnie. Fajne sceny, ładnie to wygląda, dialogi fajne. Gra zaskoczyła bardzo na plus, a byłem tak źle nastawiony..
I niestety im dalej tym zaczynam rozumieć czemu F3 to nie jest fallout.. Tylko strzelanka z elementami fallouta.
Pierwsze miasto i zadania super. Ciekawie, fajnie ładnie poprowadzone, dialogi miłe i fajne. Ale im dalej idziemy tym gorzej. Niektóre zadania poboczne, a raczej dialogi do nich to kpina i śmiech na sali, 4 postacie (niby ważne dla questa), a każdej mogę zadać te same 3 pytania na które troszkę inaczej odpowiadają. Im dalej idę tym bardziej mnie ta gra odrzuca swoja prostotą. System VATS na początku bawił, teraz mam go dość.
Ogólnie wrażenia pierwsze super fajnie, ale im dalej tym gra płycieje. Mam 4 siły a mogę latać z minigunem czy wyrzutnią rakiet. A super mutanta zabijam pistoletem mając skill w broniach na 50 i mając jakieś szmaty na sobie:P Nie licząc tego że kijem ze skillem na 20 też ubiłem:P Inteligencja AI podczas walki chyba po prostu nie istnieje:) Mam szczęście 1 a trafienia krytyczne lecą mi jak woda z kranu. A mapa świata jest z tego co widzę i jeśli to mama świata całego w tej grze to jest śmiesznie mała.

Więcej napisze w nocy, ale mam wrażenie że idąc coraz dalej coraz bardziej ta gra mnie zniechęci. Początek świetnie, teraz średnio i jest dużo irytujących coraz bardziej rzeczy.

Ps. Aha no i wszędzie stojące wraki samochodów będące jak miny. Każdy wybucha każdy! Kilka strzałów z pistoletu i wybuchają jak fajerwerki na sylwestra. A jest ich od zatrzęsienia i każdy wybucha!
Ps2. Super mutanci tutaj wyglądają jak ORKI i bez jaj na prawdę tak jest. Gdzie tutaj mutacje? Parodia! Dam potem fotki.
Ps3. Wątek fabularny jak na razie.. To jest taki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 16:59, Stwór napisał:

Ps. Aha no i wszędzie stojące wraki samochodów będące jak miny. Każdy wybucha każdy!
Kilka strzałów z pistoletu i wybuchają jak fajerwerki na sylwestra. A jest ich od zatrzęsienia
i każdy wybucha!

Nie ma to jak wybuchające samochody sprzed 200 lat...

Dnia 31.10.2008 o 16:59, Stwór napisał:

Ps2. Super mutanci tutaj wyglądają jak ORKI i bez jaj na prawdę tak jest. Gdzie tutaj
mutacje? Parodia! Dam potem fotki.

Jak zobaczysz ogra to dopiero opadnie Ci szczęka... Niestety nie pozytywnie :P
P.S. Podobno Radscorpiony są wielkości czołgów Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 17:04, Pablo Querte napisał:

Nie ma to jak wybuchające samochody sprzed 200 lat...


Ale to jakaś masakra i nie śmieszny żart.. Stoją takie niektóre mają ledwo co blachy zardzewiałej takie szczątki.. Pyk pyk i BOOM jak w hollywood:) A jak jakieś są obok (a jest ich dużo) to reakcja łańcuchowa jak się patrzy :P Po co to wymyślili no po co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 17:08, Stwór napisał:


Ale to jakaś masakra i nie śmieszny żart.. Stoją takie niektóre mają ledwo co blachy
zardzewiałej takie szczątki.. Pyk pyk i BOOM jak w hollywood:) A jak jakieś są obok (a
jest ich dużo) to reakcja łańcuchowa jak się patrzy :P Po co to wymyślili no po co?!

Inteligencja Bethesdy :D Nawet na trailerach Todd się tym chwalił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować