Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Przeszedłem 1, przeszedłem 2, przeszedłem Tactics, przechodzę i 3.
Obecnie jestem po oblężeniu RFW i sobie lvlupuje wykonując zadania poboczne. Ulubiona broń to strzelba myśliwska, wypracowany spicz i mniejsze bronie. Teraz ''poznaję'' historię miasta na statku. Ogólnie, poza tym że główny wątek imho ssie, to gra naprawdę fajna. Znalazłem Dogmeata ^^!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 18:45, likop2 napisał:

Zabawne, ale ja zagrałem i wciąż jest to dla mnie prosta, głupia siekanka, o słabej grafice...


To jaka gra wg Ciebie ma "dobra" grafike? No sorry, ale F3 jesli chodzi o grafike to jest na bardzo wysokim poziomie...

Pytanie ogolne: Ktos moglby mi zaznaczyc na mapce pip-boya gdzie jest Meat Dog i wrzucic screena??? I co trzeba miec by pieska wziac ze soba:D bardzoooooo prosze o pomoc:)

Wiadomo kiedy patch? Bo na inne wersje jezykowe juz sie pojawil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiedziałem nad grą już chwilkę ( z 10 godzin będzie ), i uważam że jest to gra świetna. I na wstępie mogę potwierdzić że te bzdury ktore dużo ludzi tu wypisuje ( Oblivion with Guns itd... ) to nieprawda. Nie cierpię Obliviona ( jedna z najgorszych gier RPG w jakie dane mi było grać ), to wiem że F3 to gra wspaniała. Duży świat, niesamowity postapokaliptyczny klimat, świetne questy poboczne - niema tu czegoś w sylu zabij 10 psów, przynieś 10 sztuk mięsa, questy w tej grze są bardzo rozbudowane, długie, ciekawe, ogólnie super. Długo czekałem na grę z takimi questami, więc jeśli ktoś gra dla zabawy, chce wszystko pozwiedzać i pobawić się z questami pobocznymi w tej grze utonie. Nie trzeba wogóle robić wątku głównego żeby świetnie się bawić. Gra niesamowicie wciąga, dzisiaj rano zacząłem grać a skończyłem 30 minut temu, a grałbym dalej ale musiałęm zrobić sobie przerwę. Może i nie jest to całkowity RPG bo więcej w nim akcji ale mnie to pasuje. Fanom Stalkera i innych gier tego typu na pewno się spodoba. Po za tym gra do najprostszych nie należy. Gram na średnim poziomie trudności, i zabicie grupy bandytów uzbrojonych w karabiny szturmowe w dodatku dobrze opancerzeni to wyzwanie, nawet V.A.T.S. w tym zabardzo niepomaga, bo bronie zdobywane na początku są strasznie nie celne. A na poziomie Hard gra musi być owiele trudniejsza więc jak ktoś lubi wyzwania polecam. A te krwawe animacje typu odpadające głowy są świetne, dodatkowo zwolnione tempo jeszce to upiększa więc jeśli ktoś lubi rozpierduchy też będzie mu się gra podobać. Co do grafiki stoi ona na bardzo wysokim poziomie, sam gram na średnich detalach ( komputer nie pozwala na więcej) i grafika bardzo mi się podoba. Może i tekstury nie są najlepszej jakości ale cały ten świat nowego Fallouta jest bardzo urzekający. Fakt gra ma sporo błędów, patche jednak powinny pomóc. Jednak tryb TPP został spartolony. Nie da się w nim praktycznie strzelać lub wycelować ,więc do walki się zupełnie nie nadaje, pomijam też fakt tego durnego ślizagania się postaci przy próbie pójścia w bok - nogi postaci idą prosto, ale postać leci po podłożu w lewo lub prawo. Zresztą ten sam bug miał i Morrowind, i Oblivion. Nie wiem czy twórcy tych gier są ślepi, a może to znak rozpoznawczy ich produkcji ^^. Nie zmienia to faktu że gdyby nie bugi, ta gra miałaby odemnie 10/10, tak na chwilę obecną daje jej 9/10 zobaczymy jak będzie potem. Żebyście zaraz mi nie wyskoczyli, żebym się nie wypowiadał bo niegrałem w poprzednie Fallouty - grałem i uważam je za jedne z najlepszych gier RPG. Ale 3 część nie traktuje jako następczyni pierwszej i drugiej części tylko jako nową grę RPG z bardzo dużym naciskiem na strzelanie i akcję. W dzisiejszych czasach zrobienie turowej gry w rzucie izometrycznym, byłoby po prostu nie opłacalne. Więc nie oszukujmy się, nikt już nie zrobi nowego Fallouta. Musimy się pogodzić i zaprzyjaźnić z nowym lub niegrać wogóle. Więc szczerze polecam grę wszystkim fanom postapokaliptycznego klimatu, RPG i strzelania. Ta gra jest warta każdej złotówki, trzeba jej tylko dać szansę, i przyjrzeć się bliżej a nie wyłączyc i odstawić na półkę po 2 godzinach grania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem Obecnie mam walkę z Behemotem i razem z oddziałem klanu stali walczymy z nim.

I mam w plecaku super armor z jednego poległych z oddziału.. Armor jest super :) ale pisze aby go zalożyć musisz przejść SZKOLENIE ..

Gdzie te szkolenie jest?? Jeden ze znajomych powiedział, że dopiero pod koniec gry :( To prawda?

Ja mam obecnie 4 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 20:34, Vattic napisał:

Gdzie te szkolenie jest?? Jeden ze znajomych powiedział, że dopiero pod koniec gry :(
To prawda?


A gdzie w Wątku Głównym jesteś?

P.S. Czy możliwa jest dalsza gra po zakończeniu MQ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 20:51, Splocky napisał:

P.S. Czy możliwa jest dalsza gra po zakończeniu MQ?


Nie.

Vattic - no cóż to jest może nie koniec gry ale tak z 90%. I tak dopiero wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 21:00, Mertionh napisał:

> P.S. Czy możliwa jest dalsza gra po zakończeniu MQ?

Nie.


I tak właśnie spier****no połowę potencjału gry.. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na necie już trąbią o tym że Fallout 3 sprzedał się w 4.7 miliona egzemplarzy.

No cóż. Bethsada nie wydała dema dlatego wiedziała że seria Fallout to LEGENDA to wiedzieli że przerobiona trójka się dobrze sprzeda. Gdyby wydali demo na pewno by tak nie było.

Tak więc można powiedzieć że Bethsada zarobiła na świetnych poprzedniczkach. Ale nie ma co wybrzydzać zbytnio bo jako RPG ta gra jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 21:00, Mertionh napisał:

Vattic - no cóż to jest może nie koniec gry ale tak z 90%. I tak dopiero wtedy.


To bezsensu :( ale wymyślili :(

A można jakoś należeć do klanu Stali ?? i dla nich pracować ?

BTW. Co to jest ten MQ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym Falloutcie tak było, że zbroje BHoS można było dostać tylko pod sam koniec gry, i moim zdaniem to akurat mądre posunięcie, bo gra jest na tyle łatwa że posiadanie najlepszego armora w sumie na początku gry już, nie jest potrzebne.
The-Darkest ---->On bodajże jest postać ''wędrująca'', jak karawany, bo ja go spotkałem przed samą Megatoną.
Jestem przed wizytą w muzeum, jaka jest najlepsza broń jaką mogę zdobyć? Na razie latam z myśliwską strzelbą na przemian z tym chińskim karabinkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 21:49, Vincent Law napisał:

Jestem przed wizytą w muzeum, jaka jest najlepsza broń jaką mogę zdobyć? Na razie latam
z myśliwską strzelbą na przemian z tym chińskim karabinkiem?


Broń Myśliwska dobra jest ale myślę, że Mini-Gun jest lepszy :) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze Small Guns najlepszy jest chyba Sniper Rifle do walki na otwartych przestrzeniach i Combat Shotgun lub Chinese Assault Rifle do walki wewnątrz. Najbardziej uniwersalną bronią jest jednak Hunting Rifle bo wolno się zużywa, łatwo do niego zdobyć amunicję i jest skuteczny zarówno na krótki jak i średni dystans.

-> Vattic
MQ czyli Main Quest to po prostu główny wątek gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee...wyjaśni mi ktoś coś?
Powyżej poruszono wątek szkolenia wymaganego żeby założyć pancerz wspomagany.Bo od kiedy to żeby założyć jakiś pancerz potrzeba szkolenia?Każdy technik rozgryzł by to po krótszym czasie(a jak sądzę i tak w grze wymagał by szkolenia) a dodajmy do tego fakt że nasza postać pochodzi z krypty więc miała do czynienia z bardziej zawansowaną techniką?Może jest to jakoś wyjaśnione?
I jeszcze jedno pytanie.W Megatonie jest bomba ale czy znajduje się w kraterze?

P.S Uroczyście oświadczam że te pytania to żadne aluzje tylko efekt mojej nadmiernej ciekawości.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 21:08, Meykan napisał:

No na necie już trąbią o tym że Fallout 3 sprzedał się w 4.7 miliona egzemplarzy.


Nie sprzedała, trochę za szybko by było, nie uważasz?
Różne źródła różnie podają, ale ja bardziej ufam tym które mówią, że jest to liczba kopii jaka została wyprodukowana i rozesłana do magazynów i sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 22:15, Bingolo napisał:

Powyżej poruszono wątek szkolenia wymaganego żeby założyć pancerz wspomagany.Bo od kiedy
to żeby założyć jakiś pancerz potrzeba szkolenia?


Pancerze Wspomagane nie były tylko zestawem elementów mających chronić właściciela przed obrażeniami, wyglądają na dość skomplikowane i ich właściwa obsługa pewnie taka właśnie była. Miło by jednak było gdyby ten perk dało się też zdobyć na inne sposoby - np. rozkładając na części znaleziony pancerz i mając wystarczająco wysokie umiejętności Science i Repair.

Dnia 08.11.2008 o 22:15, Bingolo napisał:

a dodajmy do tego fakt że nasza postać pochodzi z krypty więc miała do czynienia z bardziej
zawansowaną techniką?


Z bardziej zaawansowaną technologią tak, z Pancerzami Wspomaganymi raczej nie. Te zabawki ani ich schematy nie były wręczane byle komu.

Dnia 08.11.2008 o 22:15, Bingolo napisał:

I jeszcze jedno pytanie.W Megatonie jest bomba ale czy znajduje się w kraterze?


Znajduje się z pewnością w zagłębieniu (wydaje mi się zresztą że ktoś w Megaton mówi coś na ten temat ale nie pamiętam kto ani co dokładnie). Jakiegoś wielkiego krateru raczej nie powinno się oczekiwać bo jakby nie było bomba nie wybuchła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę amunicje do broni ??? np do Mini-Gun`a itp ?? Jest jakiś sklep?

Co do misji którą zlecił Three Dog w celu podłączenia nadajnika iść najlepiej na którym poziomie doświadczenia ?? Bo ja mam dopiero 4 LVL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Fallout 3 jest równie trefna jak wszystki inne jej części. Ta gra to niezdrowy apetyt wszystkie jej recęzje były złe a ja w to grałem i wiem, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Grafika jak w średniowieczu nie ma co się porównywać do najnowszych gier.
Podsumowując to ZEPSUTA gra bez minimum potęcjału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować