Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2008 o 22:31, Łowca Gier napisał:

> Podobnie wygląda sprawa z narzekaniami niektórych na klimat F3 i różnice w stosunku
do
> poprzednich części. Dla mnie osobiście takie narzekanie również nie ma sensu. Były
recenzje,
> opisy, zapowiedzi - wiadomo było, z czym będziemy mieli do czynienia. Ja kupiłem
F3 z
> nastawieniem na rozgrywkę w stylu Fallouta zmiskowanego z Oblivionem, wiedziałem,
że
> właśnie w takie coś chcę pograć. I do dzisiaj świetnie się przy tym bawię. Zwłaszcza,

> że klimatu poprzednich Falloutów jest w trzeciej części zaskakująco dużo, mimo wszystkich

> zmian. A jeśli komuś nie pasuje dzieło Bethesdy, niech sam zrobi lepiej;) albo niech

> wysyła swoje żale do dawnych twórców serii, że całymi latami nie chciało im się
(aż w
> końcu nie mogli) odkurzyć legendy i ktoś inny wreszcie postanowił zrobić to za nich.

> Bo najbardziej zapaleni fanatycy Falloutów powinni teraz tak naprawdę całować Bethestę

> po rękach, za to, że dane im będzie jeszcze raz zanurzyć się w ten świat i poczuć
(przynajmniej
> od czasu do czasu) znajomy dreszcz emocji.


"Podobnie wygląda sprawa z narzekaniami niektórych na smak zupy pomidorowej by Bethesda.
Dla mnie osobiście takie narzekanie również nie ma sensu. Były zapowiedzi, zdjęcia -
wiadomo było co to będzie. Ja oczekiwałem ogórkowej i się nie zawiodłem. I nawet mi smakowało.
A ci, którzy narzekają niech ugotują sami lepiej. Powinniśmy padać B do stóp, że raczyła
zrobić zupę, a nie np. kotlet. Ba, jest nawet wiele podobieństw do poprzedniego dania
- je się je łyżką, jest wodniste i w ogóle. A to, że nazwa średnio pasuje do tej potrawy
to szczegół. Bo przecież nazwa do niczego nie zobowiązuje, a wielka B i tak zachowała
trochę cech pomidorowej."

Ludzie, jako konsumenci mamy prawo narzekać na coś. Czy Ty, gdy siadasz na niewygodnym
krześle, to nic nie mówisz, tylko robisz własne? Poza tym, F3 (Van Buren) był tworzony
przez BI, więc argument z tą ich niechęcią jest nietrafiony.

Tylko jak robią zupę ogórkową niech nie nazywają jej pomidorową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 03:20, hehe napisał:

> ciach

to plus informacja o olaniu Polskiej wersji przez Bethesdę to chyba dostateczny powód by sobie odpucić Fallouta 3. Cóż, czyli jednak Far Cry 2 zagości u mnie w tym miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam takie pytanie, czy w F3 jest level scalling ?
Tak przy okazji mógłby ktoś wrzucić parę screenów z Fallouta 3 bo chciałbym zobaczyć jak wygląda świat w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 22:49, Kostka XXL napisał:

Witam,
Mam takie pytanie, czy w F3 jest level scalling ?

Z tego co wiem (tak, też mnie to mocno zabolało) to tak, jest niestety... ale grę i tak na gwiazdkę kupię. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 22:50, Kalejdoskop86 napisał:

Z tego co wiem (tak, też mnie to mocno zabolało) to tak, jest niestety... ale grę i tak
na gwiazdkę kupię. :>

Zaś ty, aż się boje iść do kuchni xD
A tak na serio to nie kupuj F3 to jest ZUO na stos z tym. Kup jak z tanieje chociaż połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 23:00, Kostka XXL napisał:

Zaś ty, aż się boje iść do kuchni xD

Hę? :D

Dnia 14.11.2008 o 23:00, Kostka XXL napisał:

A tak na serio to nie kupuj F3 to jest ZUO na stos z tym. Kup jak z tanieje chociaż połowę.

Możliwe, ale wolę teraz... btw. wiele jest opinii, że gra nie jest warta 100zł, że lepiej wziąć coś tańszego i lepszego, ale dużo jest też opinii o samej grze, a nie o kontynuacji legendarnej serii. Ja tam kupię na gwiazdkę, chcę zobaczyć jak to wszystko wygląda i sam ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 23:03, Kalejdoskop86 napisał:

Hę? :D

Nic, zupełnie nic ;P

Dnia 14.11.2008 o 23:03, Kalejdoskop86 napisał:

Możliwe, ale wolę teraz... btw. wiele jest opinii, że gra nie jest warta 100zł, że lepiej
wziąć coś tańszego i lepszego, ale dużo jest też opinii o samej grze, a nie o kontynuacji
legendarnej serii. Ja tam kupię na gwiazdkę, chcę zobaczyć jak to wszystko wygląda i
sam ocenić.

Już mi się z tobą nie chce kłócić, kupuj co chcesz, tylko jak kupisz i pograsz to specjalnie dla mnie napiszesz recenzje i wyślesz mi parę fotek:) Bo ja nie mam zamiaru wydawać 100 PLN których i tak nie mam na F3, mam parę tytułów na oku które kupie w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 23:11, Kostka XXL napisał:

Już mi się z tobą nie chce kłócić, kupuj co chcesz, tylko jak kupisz i pograsz to specjalnie
dla mnie napiszesz recenzje i wyślesz mi parę fotek:) Bo ja nie mam zamiaru wydawać 100
PLN których i tak nie mam na F3, mam parę tytułów na oku które kupie w najbliższym czasie.

Och, to to jest kłótnia? Według mnie raczej dyskusja. :)

Co do moich odczuć po grze to napiszę je na forum jak już przejdę grę, tylko skoro takiś niezdecydowany jest to nie możesz poczytać opinii i pooglądać screenów od ludzi, którzy już grali i grę przeszli? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 23:14, Kalejdoskop86 napisał:

Och, to to jest kłótnia? Według mnie raczej dyskusja. :)

To taka metafora była ;P

Dnia 14.11.2008 o 23:14, Kalejdoskop86 napisał:

Co do moich odczuć po grze to napiszę je na forum jak już przejdę grę, tylko skoro takiś
niezdecydowany jest to nie możesz poczytać opinii i pooglądać screenów od ludzi, którzy
już grali i grę przeszli? ;p

Trochę czytałem i oglądałem ale lepiej jak ktoś by to zebrał w całość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 23:18, Kostka XXL napisał:

To taka metafora była ;P

Acha.

Dnia 14.11.2008 o 23:18, Kostka XXL napisał:

Trochę czytałem i oglądałem ale lepiej jak ktoś by to zebrał w całość :)

A nie możesz sam to w całość zebrać czy poczytać jakąś profesjonalną recenzję? Zresztą, napiszę moje odczucia, gdyż FO3 to pozycja dość kontrowersyjna z tego co słyszę, ale tobie polecam przeczytanie jakiejś profesjonalnej recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak przejśc koncową misję, jestem już w tej oczyszczalni i mam wpisać jakiś kod?? jaki to i dwa, na youtube widziałem jak ktoś wpisywał jako kod 1 6, tylko że uniego klawiatura się świeciła umnie już nie, mi tam krzyczą bym coś włączył, ale nieznajduje takiego klawisza ocb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 07:39, DArkon1990 napisał:

Mam pytanko jak przejśc koncową misję, jestem już w tej oczyszczalni i mam wpisać jakiś
kod?? jaki to i dwa, na youtube widziałem jak ktoś wpisywał jako kod 1 6, tylko że uniego
klawiatura się świeciła umnie już nie, mi tam krzyczą bym coś włączył, ale nieznajduje
takiego klawisza ocb??


Ulubiona liczba Twojej matki, wers z Bibliii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 17:06, Iroks1 napisał:

dobra mam 3 klucze i znalazłem te drzwi (nie w tym miejscu szukałem) ale jest problem
żaden nie pasuje więc skąd zdobyć 4 klucz?


Wciąż szukasz w złym miejscu - klucz do drzwi które usiłujesz otworzyć teraz znajduje się za nimi. Już napisałem że aby się dostać do środka musisz wejść do małego parterowego domku który znajduje się po przeciwnej stronie kompleksu niż skład bomb w którym jesteś obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 07:49, Harvenar napisał:

> Mam pytanko jak przejśc koncową misję, jestem już w tej oczyszczalni i mam wpisać
jakiś
> kod?? jaki to i dwa, na youtube widziałem jak ktoś wpisywał jako kod 1 6, tylko
że uniego
> klawiatura się świeciła umnie już nie, mi tam krzyczą bym coś włączył, ale nieznajduje

> takiego klawisza ocb??

Ulubiona liczba Twojej matki, wers z Bibliii.


Ale czemu jak wpisuje hasło i potem jak zatwierdzam, to nic się niedzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 23:26, Kalejdoskop86 napisał:

A nie możesz sam to w całość zebrać czy poczytać jakąś profesjonalną recenzję? Zresztą,
napiszę moje odczucia, gdyż FO3 to pozycja dość kontrowersyjna z tego co słyszę, ale
tobie polecam przeczytanie jakiejś profesjonalnej recenzji.

W CDA Fallout 3 dostał 9 ;( chyba za ładne pudełko, nie czytam tej recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 09:58, Kostka XXL napisał:

W CDA Fallout 3 dostał 9 ;( chyba za ładne pudełko, nie czytam tej recenzji.


Żałosne. Poczytaj to się dowiesz czemu dostał 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 10:23, Mertionh napisał:

> W CDA Fallout 3 dostał 9 ;( chyba za ładne pudełko, nie czytam tej recenzji.

Żałosne. Poczytaj to się dowiesz czemu dostał 9.


Ja przeczytałem kilka recenzji (CDA, click, play) i dalej nie wiem za co F3 dostawał oceny około 9/10. Zrobiłem już większość zadań pobocznych i z 1/3 MQ i dałbym jej 7/10. Może za rok jak się moderzy postarają to będzie 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 dostał słusznie 9/10, a ludzie typu Kostka XXL niech lepiej zagrają w grę a nie sugerują się żałosnymi komentarzami ludzi którzy pograli 2 godziny i odstawili grę na półkę bo "widok jest z pierwszej osoby i niema tur". Jakbyście dali tej grze szansę to byście wiedzieli jak bardzo jest ona dobra ale trzeba nad nią trochę posiedzieć. Sam jestem fanem Falloutów i twierdzę że 3 część to dalej Fallout tyle ze na miarę naszych czasów bo to co było 10 lat temu nie da się przywrócić. Fakt brak w F3 tego humoru z poprzednich części ale to niezmienia faktu że jest to jeden z najlepszych RPG tego roku, dla mnie najlepszy, bo i tak nic w tym roku ciekawszego nie wyszło. Teraz tylko czekam na nowego kompa by udźwignąć grę na max detalach, garstkę patchy i będe w niebie. Jeszcze jakby Bethseda się zmotywowała i zaczęła robić jakiś dodatek podobnie jak w przypadku Obliviona napewno by to jej na zdrowie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować