Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Mam pytanie: Otóż jestem w misji w której trzeba dostać się do krypty 87 przez tą Latarenkę, no to dochodze tam, wykonuje questa z uwolnieniem dzieci od niewolników, ten burmistrz mnie wpuszcza no i ja szukam wejścia do tej krypty i niemoge znaleźć. Potem znalazłęm jakąś bramę prowadzącą do Murder Pass więc myślę że to chyba to, więc podbiegam do bramy a ona się nieotwiera, ide po schodkach na jakąś drewnianą kładkę i widze dźwignię pewnie do otwarcia tego. Ale gdy naciskam E pojawia się napis: "Teraz nie możesz tego zrobić", więc pytam się o co chodzi ? W necie nie mogę znaleźć nic na ten temat, gdzieś tylko wyczytałem że po uwolnieniu dzieciaków w rozmowie z burmistrzem pojawi się linijka dialogowa dotycząca otwarcia tego ale ja nic takiego niemam ;/ Macie jakieś porady? Jak dostać się do tej krypty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz pogadać z burmistrzem na temat tego że chcesz dostać się do Krypty, opcja dialogowa która tego dotyczy może wyglądać tak jakbyś już ją wcześniej kliknął ale mimo to wybierz ją i powiedz dzieciakowi że jesteś pewien tego że chcesz się tam udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ja niemam w rozmowie z nim żadnej takiej opcji sprawdzalem już z 10 razy i nie ma, mam tylko coś w stylu: jak zostałeś burmistrzem, kim jesteś i czy możesz mi wskazać drogę na co on odpowiada że nie jest pieprzonym przewodnikiem. To wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepytaj inne dzieciaki (te z własnymi imionami) na temat Krypty aż któreś Ci powie że jeśli chcesz się tam udać to musisz porozmawiać z burmistrzem - to powinno mu odblokować opcję dialogową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz pójść do Garyditch (chyba tak to się nazywa w polskiej wersji, jeśli w nią grasz. Ja gram w angielską), tej osady, o której opowiada ten chłopiec. W ogóle to wypytaj go o wszystko. Potem wejdź do jego domu, jest obok takiej czerwonej szopy. Znajdziesz tam ciało ojca. Wróć i powiedz dzieciakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 17:13, Ecko09 napisał:

Jest jakiś kod przywołujący tego kolesia w megaton co proponuje wysadzić te atomówke
(Pan burke czy jakoś tak chyba)? Albo może można go spotkać w nocy w jakimś innym miejscu?


No wychodzi ten koleś gdzieś później czy siedzi cały czas w tej knajpie...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 20:46, Ecko09 napisał:

> Jest jakiś kod przywołujący tego kolesia w megaton co proponuje wysadzić te atomówke

> (Pan burke czy jakoś tak chyba)? Albo może można go spotkać w nocy w jakimś innym
miejscu?
>

No wychodzi ten koleś gdzieś później czy siedzi cały czas w tej knajpie...?!


Nie spamuj -,- ;D
Ja nie widziałam, żeby on w ogóle z niej wstawał, nawet wieczorem...
Po prostu idź tam w nocy do tego baru i sprawdź, czy tam jest... Jak nie to pszukaj domu z jego nazwiskiem i już ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 21:00, 332 napisał:

> > Jest jakiś kod przywołujący tego kolesia w megaton co proponuje wysadzić te
atomówke
>
> > (Pan burke czy jakoś tak chyba)? Albo może można go spotkać w nocy w jakimś
innym
> miejscu?
> >
>
> No wychodzi ten koleś gdzieś później czy siedzi cały czas w tej knajpie...?!

Nie spamuj -,- ;D
Ja nie widziałam, żeby on w ogóle z niej wstawał, nawet wieczorem...
Po prostu idź tam w nocy do tego baru i sprawdź, czy tam jest... Jak nie to pszukaj domu
z jego nazwiskiem i już ;]


Tyle, że pewnie jego dom zamknięty będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, ile ty masz lat? Pewnie będzie, chociaż mogę się założyć że w jego domu w Megatonie, ewentualnie śpi w jednym z pokoi na piętrze w Saloonie, EWENTUALNIE, ale zdaje mi się że powinien okupować swoją miejscówkę cały czas. Może jesteś już PO zamontowaniu ''detonatora'' na bombie? Wtedy musisz iść to Tenpennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 21:23, Vincent Law napisał:

Dżizas, ile ty masz lat? Pewnie będzie, chociaż mogę się założyć że w jego domu w Megatonie,
ewentualnie śpi w jednym z pokoi na piętrze w Saloonie, EWENTUALNIE, ale zdaje mi się
że powinien okupować swoją miejscówkę cały czas. Może jesteś już PO zamontowaniu ''detonatora''
na bombie? Wtedy musisz iść to Tenpennego.


Nie jestem po zainstalowaniu detonatora, bo nawet nie mogę z nim pogadać, bo zawsze mnie wywala do pulpitu jak do niego podchodzę...czytaj poprzednie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zrobić zdjecie pomniuk Waszyngtona, czy potrzebuje do tego aparat, który można gdzieś znaleźć\kupić, czy moze pipboy ma taką opcję. Ewentualnie czy aparat będzie gdzieś koło tego pomnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 07:20, Ceteris Paribus napisał:

Mam zrobić zdjecie pomniuk Waszyngtona, czy potrzebuje do tego aparat, który można gdzieś
znaleźć\kupić, czy moze pipboy ma taką opcję. Ewentualnie czy aparat będzie gdzieś koło
tego pomnika?


Zdjęcie znajdziesz w Museum of American History w formie plakatu na ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam klucz kustosza w muzeum technologii - ale nie mam już żadnych drzwi do otwarcia tylko sejf i szafa pancerna mi zostały - co się tym otwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz może na myśli ten który stoi na lewo od bramy wejściowej? Jeśli rozbroisz bombę to w nagrodę otrzymasz właśnie ten dom, klucz do niego wręczy Ci szeryf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować