Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Tyle że ja save mam sprzed 2 godzin, preferowałem autosave i szybkie zapisywanie :x

Ale problem rozwiązałem, ale podam, dla tych co będą mieli podobny.

Trzeba na jakiś czas (min. 7 dni) wyjść poza miasto i czekać aż złość im przejdzie, o, tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie czy Fallout 3 wymaga do odpalenia rejestracji elektronicznej bo nie mam dostępu do internetu, a niechciałbym niepotrzebnie wydawać pieniędzy, gdyby się okazało,że jest potrzebny.

Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 15:43, Danoo napisał:

Witam!

Mam pytanie czy Fallout 3 wymaga do odpalenia rejestracji elektronicznej bo nie mam dostępu
do internetu, a niechciałbym niepotrzebnie wydawać pieniędzy, gdyby się okazało,że jest
potrzebny.

Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie


Nie. Kupujesz, instalujesz i grasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, w końcu ktoś Ci odpowie. Nie, nie wymaga.

EDIT:

Uff, zdążyłem z editem. Mam pytanie. Wie ktoś może, gdzie można znaleźć jakiś dobry sklep z amunicją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 16:29, Puszkin napisał:

witam

czy fall ruszy jakoś na takim sprzęcie AMD Sempron 1,6ghz 1g Ramu geforce 7300GT ?


Mój sprzet core duo 1,8 1 giga ramu i karta 7300GT. Gra chodzi bez powaznych problemów, a co ciekawsze niewiesza się tak jak na lepszych konfiguracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 12:32, Neisha napisał:

Czy przyjmując zadanie od Ahzrukhala da się jakoś przyłączyć Charona bez zabijania kogokolwiek?



Jakie zadanie on zleca? ja nie miałem i żadnej z opcji dialogowej w sprawie questa ...

a Charona kupiłem za 2 k kapsli i tu odkryłem kolejnego buga gry. przecież Ahzurkahul powinien owe 2k powinien miec i co one wyparowały ??

Tak samo jak znalazłem buga w starciu z bandytami zrobiłem sava przed walką z bandytą, strzelił do mnie około 47 razy , wczytałem save''a i zabiłem gościa, miał 16 naboi...

Dnia 01.12.2008 o 12:32, Neisha napisał:


Uff, zdążyłem z editem. Mam pytanie. Wie ktoś może, gdzie można znaleźć jakiś dobry sklep
z amunicją?



w Riverty City dość dużo ammo ma śrut i szarpiel, a tak to powinieneś ammo zyskiwać z wrogów bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 19:23, sevrond napisał:

Tak samo jak znalazłem buga w starciu z bandytami zrobiłem sava przed walką z bandytą,
strzelił do mnie około 47 razy , wczytałem save''a i zabiłem gościa, miał 16 naboi...


Gdyby każdy bandyta zostawiał worek pocisków to gra byłaby w ogóle niegrywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 19:23, sevrond napisał:

Jakie zadanie on zleca? ja nie miałem i żadnej z opcji dialogowej w sprawie questa...


Zleca zabójstwo barmanki z konkurencyjnego baru w Underworld, na poniższym screenie zaznaczyłem opcję dialogową która prowadzi do tego zadania. IMO lepiej jest jednak kontrakt kupić zwłaszcza jeśli jest się w stanie stargować cenę w dół.

20081201223723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 22:37, Karharot napisał:

> Jakie zadanie on zleca? ja nie miałem i żadnej z opcji dialogowej w sprawie questa...


Zleca zabójstwo barmanki z konkurencyjnego baru w Underworld, na poniższym screenie zaznaczyłem
opcję dialogową która prowadzi do tego zadania. IMO lepiej jest jednak kontrakt kupić
zwłaszcza jeśli jest się w stanie stargować cenę w dół.


Tyle, że ten kontrakt wcale taki tani nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, gra świetnie realna. Jakby była realna to fiu. Stoi przede mną bandyta, włączam V.A.T.S. mam karabinek maszynowy. Na cel w jego głowę mam 95%. W Jego głowę leci seria pocisków, a temu pół życia zabiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2000 kapsli (1000 jeśli potrafimy się targować) to faktycznie mała fortuna ale mimo wszystko zawsze wolę zapłacić kasą którą mogę potem odzyskać niż zabić kogoś i 10h gry później dowiedzieć się że ta postać jest do czegoś potrzebna (przykre doświadczenia z przeszłości:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 00:02, Karharot napisał:

2000 kapsli (1000 jeśli potrafimy się targować) to faktycznie mała fortuna ale mimo wszystko
zawsze wolę zapłacić kasą którą mogę potem odzyskać niż zabić kogoś i 10h gry później
dowiedzieć się że ta postać jest do czegoś potrzebna (przykre doświadczenia z przeszłości:).


Akurat ta kolesiówka (nie pamiętam imienia) chyba nie jest do niczego potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować