Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2008 o 16:12, vincent16 napisał:

E to git , a zna ktos jakies ciekawe quest poboczne do zrobienia? Nazwa wystarczy jak
coś.


"Oni" Troche sie z nim namęczysz ale warto go wykonać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to zależy co rozumiesz przez interesujący quest, mi np. podobają się zadania The Wasteland Survival Guide (chyba najlepsze w całej grze:), The Replicated Man, Power of the Atom, Blood Ties i Reilly''s Rangers (w tym ostatnim akurat nie ma żadnych istotnych wyborów moralnych) oraz parę innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 16:12, vincent16 napisał:

E to git , a zna ktos jakies ciekawe quest poboczne do zrobienia? Nazwa wystarczy jak
coś.


zależy co dla ciebie jest ciekawe..

mi się np. podobały questy w Paradise Falls w których musiałeś brać w niewole ludzi z różnych częsci map.

tu masz wszystkie questy : http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_quests

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę Rodzinę? Przeszukałem już wszystkie 3 miejsca zaznaczone na pip-boyu i nigdzie ich nie znalazłem (albo źle szukałem). Jeśli by ktoś nie wiedział, mówię o queście z zamordowaniem rodziny Westów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stacji metra znajdziesz ghula zajmującego się produkcją jetu, na tyłach zajmowanych przez niego pomieszczeń znajduje się właz prowadzący do siedziby Rodziny (przy włazie jest kilka radioaktywnych beczek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 16:18, Karharot napisał:

Na stacji metra znajdziesz ghula zajmującego się produkcją jetu, na tyłach zajmowanych
przez niego pomieszczeń znajduje się właz prowadzący do siedziby Rodziny (przy włazie
jest kilka radioaktywnych beczek).

Byłem w tym miejscu a jedyne co spotkałem to dwa błotniaki i kilka min. No nic trzeba będzie dokładniej przeszukać owe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym miejscu od linii metra odchodzi bocznica częściowo zastawiona kilkoma wagonami - skręć w tą bocznicę a dotrzesz do siedziby Rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałbym jeszcze 2 pytania.
Pierwsze może trochę noob''owate ale nie rozumiem minigierki z otwieraniem zamków. O co z tym kręceniem spinkami chodzi?
No i drugie. Poradzę sobie na 5 levelu w stacji metra prowadzącej do Muzeum Technologii? Przeszedłem już mały kawałek ale gdy wchodzę na stację centralną, wypada zza drzwi 2 bandytów z karabinami i w kilka sekund mnie niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 22:08, Fouton napisał:

O co z tym kręceniem spinkami chodzi?


Musisz przesunąć śrubokręt w lewo lub prawo po czym delikatnie użyć spinki - jeśli zamek się nie poruszy to natychmiast przestań używać spinki i przesuń śrubokręt w inne miejsce (najlepiej w drugą stronę) jeśli zamek zacznie się przekręcać to znaczy że ustawiłeś śrubokręt w dobrej pozycji (im mocniej uda Ci się przekręcić zamek tym bliżej jesteś właściwego ustawienia), w takiej sytuacji przesuń śrubokręt tylko trochę. Jeśli uda Ci się przekręcić zamek do poziomu to zostaje on otworzony.
Wiem że moje wyjaśnienie jest trochę rozwlekłe i chaotyczne ale nie wiem jak to inaczej ująć.

Dnia 19.12.2008 o 22:08, Fouton napisał:

No i drugie. Poradzę sobie na 5 levelu w stacji metra prowadzącej do Muzeum Technologii?


Jeśli bardzo się zaweźmiesz to sobie poradzisz, w razie czego weź inną broń albo napraw tą której używasz obecnie, możesz też zażyć jakieś prochy. Nie musisz się jednak spieszyć z wykonaniem tego zadania więc nic nie stoi na przeszkodzie abyś trochę poexpił gdzie indziej i wrócił z lepszą bronią/pancerzem i na wyższym levelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy grając mężczyzną Carol w "Underworldzie" zachowuje się tak samo (znaczy się czy używa wzrotów "pretty smoothskin", czy że postać ma "such a pretty face"), a Greta jest zazdrosna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc. Wykonuję właśnie quest główny Woda życia. Aktualnie jestem w tunelu kolejowym. Zabiłem wszystki ghule i wrogich rycerzy enklawy. Znalazłem drabinę, która prowadzi na pustkowia w pobliżu Cytadeli i tu wszystko jest ok. Problem mam taki że Dr Li stanęła razem z Darzą w tych tunelach kolejowych i w ogóle nie chce iśc dalej. Jak próbuje z nią rozmawiać to mówi, że mam iść za nią i nadal stoi w miejscu i to jest jedyna opcja dialogowa, natomiast mechanik mówi tylko, że to nieodpowiedni moment na rozmowę. Myślałem, że jak wyjdę na pustkowia to ona też już tam będzie ale to też nic nie daje. Nadal siedzi w tym tunelu. Czy ktoś ma jakiś pomysł o co tu chodzi i jak to rozwiązać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 10:44, pawelpikus napisał:

Witam i proszę o pomoc. Wykonuję właśnie quest główny Woda życia. Aktualnie jestem w
tunelu kolejowym. Zabiłem wszystki ghule i wrogich rycerzy enklawy. Znalazłem drabinę,
która prowadzi na pustkowia w pobliżu Cytadeli i tu wszystko jest ok. Problem mam taki
że Dr Li stanęła razem z Darzą w tych tunelach kolejowych i w ogóle nie chce iśc dalej.
Jak próbuje z nią rozmawiać to mówi, że mam iść za nią i nadal stoi w miejscu i to jest
jedyna opcja dialogowa, natomiast mechanik mówi tylko, że to nieodpowiedni moment na
rozmowę. Myślałem, że jak wyjdę na pustkowia to ona też już tam będzie ale to też nic
nie daje. Nadal siedzi w tym tunelu. Czy ktoś ma jakiś pomysł o co tu chodzi i jak to
rozwiązać????


A próbowałeś iść do Cytadeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 11:20, pawelpikus napisał:

Do Cytadeli nie próbowałem iść, bo nie znalazłem do niej wejścia a strzelania do niej
próbowałem i nie pomogło


Jesli chceszzrobic tego questa musisz dojsc do Cytadeli, to jedyne rozwiaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 11:52, michal15f napisał:

Czy gra będzie dobrze chodzić na jednordzeniowym procesorze 2.4 GHz z 2 GB RAM i kartą
graficzną 512 MB?


Oczywiscie że będzie działać i to nawet bardzo dobrez:) Ale może konkretnie powiedz jakiego masz kompa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 11:36, pawelpikus napisał:

A gdzie jest wejście do Cytadeli?


W tych tunelach w których lewej galezi bylo duzo enklawy pojdz prosto, nie powinno ci to sprawiac problemu, gdyz droga jest dosc prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować