Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2008 o 13:44, RavenSoul napisał:

To nie tak, żeby ktoś Cię olewał....
Z tego co wiem, bo sam szukałem na nexusie, takiego moda jeszcze nie ma.
Pozdrawiam


Taki mod jest, bo był podawany link wiele razy, działa on niestety tylko dla postaci z dobrą karmą. i niestety nie posiadam linka do niego, ale ktoś inny ma na pewno.
EDIT: A sry, pomyliło mi się z modem zdejmującym ograniczenie lvl, ale widze, że na lvl scalling tez sie znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sorry, nie doczytałem. Dopiero przy poście Ecko09 dotarło do mnie że chodzi o level scalling. Link który podałem wcześniej jest do moda zwiększającego limit poziomów a nie do moda likwidującego level scalling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanie... czy pies, lub jakikolwiek inny bohater, sam regeneruje się po walce czy coś? bo gdy "rozmawiam" z psem nie widze opcji by go uleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebuję pomocy, na samym początku gry.

Spoiler

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę, chodzi o stację radiową Galaxy news. Nie jestem w stanie tam dotrzeć. Macie jakieś wskazówki?

Dzieki z góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 16:31, Marcin08 napisał:

Pilnie potrzebuję pomocy, na samym początku gry.

Spoiler

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę,
chodzi o stację radiową Galaxy news. Nie jestem w stanie tam dotrzeć. Macie jakieś wskazówki?

Dzieki z góry...


Musisz do niej metrem dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy warto kupic F3 na PS3 bo słyszałem ze ta wersja jest troche skopana ogólnie mam kilka pytań

1. czy ktoś załuje że kupił F3
2. czy gra nie jest monotonna
3. czy ma na tyle grywalności aby przejścia ja drugi raz
4. czy duzo jest rodzajów broni
5. i ogólnie jakie sa wasze oceny tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 16:41, Steel Dogg napisał:

1. czy ktoś załuje że kupił F3


Parę takich osób pewnie się znajdzie, odpowiadając jedynie za siebie mogę napisać że nie żałuję że kupiłem F3.

Dnia 28.12.2008 o 16:41, Steel Dogg napisał:

2. czy gra nie jest monotonna


W mojej opinii nie ale tak jak wyżej jest to jedynie moje zdanie.

Dnia 28.12.2008 o 16:41, Steel Dogg napisał:

3. czy ma na tyle grywalności aby przejścia ja drugi raz


Tak, zwłaszcza gdy przy pierwszym przejściu (w miarę) szybko będzie się chciało pójść za głównym questem to gra wciąż będzie miała do zaoferowania co najmniej kilka ciekawych questów i spory świat do eksploracji.

Dnia 28.12.2008 o 16:41, Steel Dogg napisał:

4. czy duzo jest rodzajów broni


Około 50 rodzajów broni dystansowych + co najmniej kilkanaście do walki wręcz.

Dnia 28.12.2008 o 16:41, Steel Dogg napisał:

5. i ogólnie jakie sa wasze oceny tej gry


Jeśli masz ochotę możesz przeczytać reckę jaką napisałem na swoim gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yep... pies po walce jeśli nie zginął sam odzyskuje energię do pełna. Teoretycznie NPC też, jednak już kilka razy zauważyłem buga, gdy Jerycho po walce ranny z na przykład: crippled leg , kuśtykał tak długo ( na energii która mu została po walce) aż nie zmieniłem lokacji ( chodzi zapewne o load) i żadne czekanie obojętnie jak długo nie pomagało...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 18:42, RavenSoul napisał:

Yep... pies po walce jeśli nie zginął sam odzyskuje energię do pełna. Teoretycznie NPC
też, jednak już kilka razy zauważyłem buga, gdy Jerycho po walce ranny z na przykład:
crippled leg , kuśtykał tak długo ( na energii która mu została po walce) aż nie zmieniłem
lokacji ( chodzi zapewne o load) i żadne czekanie obojętnie jak długo nie pomagało...
Pozdrawiam

To dobrze że sie odnawo\ia. Bo po 3 minutach po znalezieniu psiaka na złomowisku już sie doniego przywiązałem.

Dzięki za pozdrowienia, Pozdrawiam równierz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 18:47, RavenSoul napisał:

By być kompletnie pewnym, możesz po walce wejść w tryb vats i namierzyć psiaka, wtedy
masz jego energię na dole.... :P

Faktycznie. Nie pomyślałem o tym od razu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja osobiście trzymam ochłapa w domu, ew małe "spacery i polowania" w okolicach Megatony. Okolice DC są dla niego bardzo niebezpieczne ( vide mutanty z minigunami, pózniej enlkawa) jego szanse przeżycia są tam naprawdę niewielkie. Niestety w jednym, bardzo ważnym dla fabuły momencie gry, gdziekolwiek by nie był piesek i inni towarzysze to zawsze pojawia się przy Tobie ( ewidentny bug to jest) a moment jest taki, że ciężko go utrzymać przy życiu wtedy. Ja po prostu parłem naprzód na nuka colach quantum, psycho i jetach ( a co cpuń jestem... ^_^ ) by zabić wszystko zanim się piesek na to rzuci.

Tu zaspoiluje ale lepiej nie czytaj jeśli nie chcesz sobie całkowicie popsuć radości i zaskoczeń z fabuły, piszę tylko dla ciekawskich dusz znających fabułę a chcących znać miejsce występowania tego buga:

Spoiler

chodzi o moment gdy ojciec ginie a my zmuszeni jesteśmy uciekać kanałami i przebijać się przez ghule i enklawę... Każdy towarzysz gdziekolwiek byśmy go nie zostawili automatycznie spawnuje się w kanale obok nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 20:36, songohanssj2 napisał:

W PIP-BOY w zakładce sprzęt powinna byc opcja do przypisania danej broni klawiszowi.
Czemu u mnie jej nie ma?


Wejdź w listę broni, najedź kursorem na którąś z broni i przytrzymaj np. klawisz 1, klikając na broń zatwierdzisz przypisanie jej do hotkeya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Ochłapa - uważaj na niego. Psiak ma dość irytującą tendencję do atakowania pobliskich wrogów, potrafi także otwierać drzwi by dotrzeć do przeciwników. Chociaż dysponuje dość dużą ilością HP to w bezpośrednim starciu z Yao Guai czy Szponami Śmierci nie ma żadnych szans. Zawsze pozostaje komenda, która umożliwia jego wskrzeszenie, ale to już cheat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 21:51, xDeuSx napisał:

Co do Ochłapa - uważaj na niego. Psiak ma dość irytującą tendencję do atakowania pobliskich
wrogów, potrafi także otwierać drzwi by dotrzeć do przeciwników. Chociaż dysponuje dość
dużą ilością HP to w bezpośrednim starciu z Yao Guai czy Szponami Śmierci nie ma żadnych
szans. Zawsze pozostaje komenda, która umożliwia jego wskrzeszenie, ale to już cheat.

Cheat jak cheat, a psiak jest super ;P.
A co do samej gry. Zachwycam się pięknym światem. Jest coś takiego w tym postapokaliptycznym terenie że zapiera dech w pierśiach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Dostałem zadanie od Moiry dotyczące błotniaków. Co musze zrobić gdzie pójść, i czy warto tam iść z postacią na poziomie 4 z dość słabym pistoletem?

2 Jak można w łatwy sposób zarobić trochę kasy albo znaleść dobrą broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 10:55, songohanssj2 napisał:

1 Dostałem zadanie od Moiry dotyczące błotniaków. Co musze zrobić gdzie pójść, i czy
warto tam iść z postacią na poziomie 4 z dość słabym pistoletem?

2 Jak można w łatwy sposób zarobić trochę kasy albo znaleść dobrą broń.



1. Na 4 level''u raczej tam nie przeżyjesz, musisz dojść do legowiska błotniaków i zostawić tam obserwator.
2. Zarobić możesz zabijając bandytów i sprzedając ich eq - w krótkim czasie sam będziesz miał ok 1-2k oraz Jericho wynajętego( dla karmy tylko złej), broni niestety na początku(później jest tylko trochę lepiej) zbyt dużego wybotu nie ma. ale pewnie po kilku walkach będziesz miał strzelbę bojową na loftki i karabin szturmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować