Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2009 o 00:21, mr chief napisał:

> Moze mi ktoś zaznaczyć na mapie wszystkie znane miejsca, gdzie jest Blaster Obcych
oraz
> zaznaczyć , gdzie jest Dom Agathy?
jak chcesz mogę podać ci kod na odkrycie wszystkich lokacji.- klikasz te falke pod esc
i wpisujesz tmm1


Nie chce żadnych kodów ;p
P.S. Ja dostałem programistę Pip- Boya :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 07:17, Ecko09 napisał:

> > Moze mi ktoś zaznaczyć na mapie wszystkie znane miejsca, gdzie jest Blaster
Obcych
> oraz
> > zaznaczyć , gdzie jest Dom Agathy?
> jak chcesz mogę podać ci kod na odkrycie wszystkich lokacji.- klikasz te falke
pod esc
> i wpisujesz tmm1

Nie chce żadnych kodów ;p
P.S. Ja dostałem programistę Pip- Boya :P

Aha. He teraz uzwywam kodów, bo przechodzę fallouta po raz 3 :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają sie problemy techniczne ;/ Podczas wchodzenia do innego pomieszczenia podczas tego wczytywania gra sie wiesza...pozostaje reset, czasem uda sie gre wyłączyć przez ctrl+alt+del. Mam tak od jakiś 3- 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 10:50, Arkads napisał:

Instalacja najnowszego patcha?

Link podałem na wcześniejszej stronie.


Mam ten najnowszy patch zainstalowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 11:11, oOreVenOo napisał:

Spróbuj wrzucić najnowsze sterowniki graficzne.


Tez mam najnowsze stery graficzne, ale co one mają do rzeczy przy tym problemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 14:09, Ecko09 napisał:

Tez mam najnowsze stery graficzne, ale co one mają do rzeczy przy tym problemie?


Ja zainstalowałem i ani nie ma spadków FPSu ani się nie "wykrzacza" do Windowsa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 22:15, The Nemezis napisał:

W Fallout 2 były czipy dodające np charyzmę i na to jakoś nikt nie narzeka. Figurki można
potraktować jako questa za którego dostaje się ciekawy bonus.


Były uzasadnione fabularnie - wpierw należało je zdobyć, a potem dostać się do ACE. Sam proces wszczepiania trwał kilka tygodni. To nie było hokus pokus i już heros jest silniejszy czy lepiej się skrada. To science-fiction, a nie fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 14:29, oOreVenOo napisał:

> Tez mam najnowsze stery graficzne, ale co one mają do rzeczy przy tym problemie?


Ja zainstalowałem i ani nie ma spadków FPSu ani się nie "wykrzacza" do Windowsa. ;)


Ja też nie mam spadków FPS ani wywalania do Windowsa...mi się zacina w trakcie wczytywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 14:36, McFlash napisał:

Były uzasadnione fabularnie - wpierw należało je zdobyć, a potem dostać się do ACE. Sam
proces wszczepiania trwał kilka tygodni. To nie było hokus pokus i już heros jest silniejszy
czy lepiej się skrada. To science-fiction, a nie fantasy.


Tak nie było to od razu, bo przecież trwało to kilka tygodni. Wystarczyło klikać dalej i w minutkę miało się bonus. Napisać to ja też sobie mogę że trwa to kilka tygodni, które zresztą nic nie zmieniają w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 18:42, Ecko09 napisał:

Chrobole to. Wkurza mnie te zawieszanie się. Mam inne gry...


Hehe właśnie dlatego cieszę się, że udało mi się już przejść F3 i na razie daje sobie spokój. Czekam na jakieś patche, dodatki etc. ;-)

PS Ostatnio złapałem "jazdę" i ściągnąłem Pokemon Firered... Bez kitu, nie ma to jak wylvlować Pikachu na 50tkę... xD Szczerze polecam, ostro jest...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 16:07, The Nemezis napisał:

Tak nie było to od razu, bo przecież trwało to kilka tygodni. Wystarczyło klikać dalej
i w minutkę miało się bonus. Napisać to ja też sobie mogę że trwa to kilka tygodni, które
zresztą nic nie zmieniają w grze.


Nie muszą wiele zmieniać te tygodnie. Ważne, że są i MAJĄ SENS :) To były bonusy wytłumaczone w miarę sensownie. Figurki to właśnie hokus pokus i masz lepszego herosa! Czy to s-f?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 21:16, Jestem_be napisał:

Nie muszą wiele zmieniać te tygodnie. Ważne, że są i MAJĄ SENS :) To były bonusy wytłumaczone
w miarę sensownie. Figurki to właśnie hokus pokus i masz lepszego herosa! Czy to s-f?


Nie to gra i jej twórcy mogą w niej umieścić co im się żywnie podoba. Co do figurek to pisałem już moje wytłumaczenie kilka stron wcześniej i nadal swojego zdania nie zmieniam. W sumie to samo można powiedzieć o zabijaniu superstimpakami ludzi w F2. Naćpasz ich tym cholerstwem, a później nikt cię nie ściga za ich śmierć, nawet sami poszkodowani nic sobie z tego nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn it! Strasznie długo czekałem na mod, który naprawia działanie zbroi wspomaganych, a po zainstalowaniu nowej łatki modyfikacja przestała działać ;/. W dodatku nie wiedzieć czemu pomimo, że mam skill ze strzelania z pistolców oraz energy guns na 100, to nagle VATS zaczął inaczej przeliczać szanse trafienia w głowę ; /. Przedtem na start miałem około 74%, a teraz nawet z bliska mam marne 34% lol. W jakim to celu niby zrobili? Aby sztucznie zmusić do grania w real time?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... nowy patch instaluje przymusowo Games For Windows Live i po uruchomieniu programik ma nawet polskie menu, oczywiście dalej się nie da zalogować na polskie konto, ale może to zwiastun zmian? Bo Cenega dalej twierdzi że zbliżające się wielkimi krokami DLC będzie u nas dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować