Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Witam. Już niedługo dostanę paczkę z Allegro z EK Fallouta 3. Ale jedna rzecz mnie martwi: widziałem dużo informacji o tym, że gra jest niestabilna i wywala do Windowsa. Czy łatki polepszają czy pogorszają sprawę? Czy poprawiają coś jeszcze?
Z góry dzięki.

PS. Dlaczego grzenio96r bezkarnie spamuje w tym temacie? Wystarczy spojrzeć na jego trzy ostatnie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 13:16, Daviochlebak napisał:

Witam. Już niedługo dostanę paczkę z Allegro z EK Fallouta 3. Ale jedna rzecz mnie martwi:
widziałem dużo informacji o tym, że gra jest niestabilna i wywala do Windowsa. Czy łatki
polepszają czy pogorszają sprawę? Czy poprawiają coś jeszcze?
Z góry dzięki.

PS. Dlaczego grzenio96r bezkarnie spamuje w tym temacie? Wystarczy spojrzeć na jego trzy
ostatnie posty.

Tak po patch''u praktycznie wcale nie crashuje, gra się wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 12:51, grzenio96r napisał:

życze smacznego [pączka] :D



Ty naprawdę jesteś inny. Spamujesz same pierdoły, niepotrzebne grafiki pod postami robisz jakby kogoś one obchodziły. To jest temat o FALLOUCIE 3 a nie o pączkach,kapciach i h** wie o czym. Jesteś DEKIEL i tyle ode mnie:) ehh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu zaczął bym się modlić, bo jakiś moderator prędzej czy później dobierze Ci się do dupska. I lepiej już nie wypowiadaj (jeżeli można to nazwać wypowiedzią) się w tym temacie, bo wkurzasz powoli wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderator mocno śpi... ale jak się obudzi, to pan Grzenio96r pożałuje :)
BTW Lem kiedyś powiedział coś o tym, że dzięki internetowi dowiedział się, że na świecie jest więcej idiotów niż się spodziewał :) Ktoś pamięta dokładny cytat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 23:51, Jestem_be napisał:

Ktoś pamięta dokładny cytat?


"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." ^^

A co do Fallouta 3 - ten pierwszy DLC jest godny uwagi czy raczej nie za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 00:02, orzech4 napisał:

A co do Fallouta 3 - ten pierwszy DLC jest godny uwagi czy raczej nie za bardzo?

Jeśli nie liczyć Karabinu Gaussa, to szkoda na niego złamanego grosza. Zbiera mnóstwo negatywnych opinii, jest nudny i pasuje jak wół do... no, kareta to były stare Fallouty, to jest co najwyżej udana imitacja. W kazdym razie, nie ma czego żałować, chyba, że po podstawce jeszcze nie znudziły się ci prostacki poziom gry i dziwactwa rodem z FPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 00:02, orzech4 napisał:

A co do Fallouta 3 - ten pierwszy DLC jest godny uwagi czy raczej nie za bardzo?


Z tego co słyszałem i czytałem jest nudny i bardzo kiepski. Z tego co oglądałem przychylam się do wcześniejszych opinii. Szkoda kasy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś namieszałem... Jestem na samym początku gry i po raz pierwszy odwiedziłem Megaton. Oczywiście przyjąłem zlecenie na rozbrojenie bomby, ale gdy później udałem się do baru dostałem propozycję zdetonowania jej... Odrzuciłem ją i poszedłem nakablować szeryfowi, w skutek czego szeryf został zabity, a facet w kapeluszu zagroził mi i uciekł... Czyżbym właśnie zablokował sobie questa? Bo gdy rozbroję bombę to będę musiał jeszcze pogadać z szeryfem aby mi go zaliczył. Zdetonować jej już też nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 13:16, Daviochlebak napisał:

Witam. Już niedługo dostanę paczkę z Allegro z EK Fallouta 3. Ale jedna rzecz mnie martwi:
widziałem dużo informacji o tym, że gra jest niestabilna i wywala do Windowsa. Czy łatki
polepszają czy pogorszają sprawę? Czy poprawiają coś jeszcze?
Z góry dzięki.

PS. Dlaczego grzenio96r bezkarnie spamuje w tym temacie? Wystarczy spojrzeć na jego trzy
ostatnie posty.


Mnie przed patchem wywalało często po patchu też, ale już raz na kilka godzin gry, d;ategp warto robic czesto save

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem proces hakowania różnych terminali... Kiedy należy podać hasło to w bezmyślnej plątaninie znaków można znaleźć różne słowa. I co teraz? Należy liczyć na łut szczęścia i wybrać spośród nich to jedno poprawne czy może jest jakiś sposób aby rozszyfrować o które słowo chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem gdy wybierasz jakieś słowo dostajesz informację ile z występujących w tym słowie liter jest identycznych z poprawnym hasłem, po wskazaniu 2-3 błędnych haseł przy odrobinie szczęścia będziesz miał dość informacji aby wywnioskować które z pozostałych słów jest prawidłowym hasłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większości tutaj piszących Fallout wywala do pulpitu, działa niestabilnie. tymczasem ja mam inny problem - kiedy klikam autostart (lub aktywuje się automatycznie) od razu wyświetla się error: Please Insert the correct DVD, select OK and restart aplication; a tytuł błędu to "Cannot locate the DVD-ROM". Wyprzedzając "pirate-linczerów" informuję że mam oryginał :) ... a także Vistę... Co może być tego przyczyną i jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 16:57, marcin1930 napisał:

Większości tutaj piszących Fallout wywala do pulpitu, działa niestabilnie. tymczasem
ja mam inny problem - kiedy klikam autostart (lub aktywuje się automatycznie) od razu
wyświetla się error: Please Insert the correct DVD, select OK and restart aplication;
a tytuł błędu to "Cannot locate the DVD-ROM". Wyprzedzając "pirate-linczerów" informuję
że mam oryginał :) ... a także Vistę... Co może być tego przyczyną i jak temu zaradzić?

Napęd na SATA. Popróbuj, może puści za którymś razem, jeśli nie - dokup zwykły, "makaronowy", i tak się przyda na inne gry na SecuROMie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować