Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Oprócz Moiry możesz też sprawdzać kupców z karawan którzy zatrzymują się przed wejściem do miasta - jeden z nich handluje bronią i amunicją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 12:43, Karharot napisał:

Oprócz Moiry możesz też sprawdzać kupców z karawan którzy zatrzymują się przed wejściem
do miasta - jeden z nich handluje bronią i amunicją.

A gdzie dokładnie jest Moira Brown?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 13:41, Prateorian napisał:

> Oprócz Moiry możesz też sprawdzać kupców z karawan którzy zatrzymują się przed wejściem

> do miasta - jeden z nich handluje bronią i amunicją.
A gdzie dokładnie jest Moira Brown?

W składzie przy kraterze... Jest to mniej więcej nad kliniką...
edit: Mówimy oczywiście o Megatonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas oględzin Anchorage War Memorial znalazłem ciało niejakiego Teda... Miał on przy sobie jakąś notatkę, w której mowa jest o jakimś ukrytym skarbie czy czymś w ten deseń. Zalogowałem się do znajdującego się nieopodal terminalu, i wyczytałem tam, że skarb jest za pewnymi drzwiami, które zostały jednak zablokowane. Części potrzebne do ich otwarcia znajdują się gdzieś w klinice. Mój problem polega na tym, że przeszedłem całą lokację i nie natrafiłem na żadne pomieszczenie przypominające klinikę. Gdzie więc mogę ją odnaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co za znieczulica:-)
Weźcie pomóżcie:
Jaką komendą przywrócić zabitego NPC, który jest niezbędny do wykonania zadania a niestety go zabilem a wcześniejszego save;a nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok. najlepiej udaj się tam gdzier NPC przebywał, bo przywrócisz go do życia w lokacji której jesteś, a jak będziesz gdzieś daleko to pobiegnie do siebie i może zginąć po drodze ;)
po kolei komendy z tłumaczeniem:
-prid [numer NPC] (bierze NPC''a na "celownik" w konsoli, alternatywnie można najechać na ciało kursorem, ale jak nie ma ciała... jego nazwa powinna się pokazać u góry, z nim zaznaczonym postępujemy dalej)

-disable (wyłącza NPCa z gry)
-enable ( włącza Npca zresetowanego, czyli nie powinien pamiętać że go zabiłeś)
-kill ( by być pewnym,że po enable pozostał martwy a nie zapętlił się jakoś;))
-resurrect (dżisus krajst superpower)
moveto player ( pojawia się przy tobie)
to by było na tyle
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po zabiciu tego faceta, który chciał mi zlecić detonację bomby w Megatonie przestaną mnie nachodzić jego ludzie? Tak w ogóle to gdzie on się ukrywa? Wydawało mi się, że w wieży Tenpenny, ale go tam nie zastałem...

Przypominam również o pytaniu parę postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przymierzam się do zainstalowania gry... I pytam, lepiej zagrać z modem tym takim wielkim, czy bez? Nie zmierzam grac po ukończeniu gry... Czyli, jak zgine to zgine xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 19:36, peryfraz napisał:

przymierzam się do zainstalowania gry... I pytam, lepiej zagrać z modem tym takim wielkim,
czy bez? Nie zmierzam grac po ukończeniu gry... Czyli, jak zgine to zgine xD...

Skoro Bethesda wydała (bardzo udany nota bene) edytor do gry, to zakładała, że modyfikacje - tak jak do Morro i Obliviona - powstawać będą jak grzyby po deszczu i tak się stało. Jeśli gra w podstawce jest dla ciebie wystarczającym doświadczeniem (choć wyzwanie jest na bardzo niskim poziomie) to nie zawracaj sobie głowy, jeśli chcesz jednak zobaczyć - na razie w ostatecznej wersji - jak gra mogłaby wyglądać, gdyby nie lenistwo BTH, to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do graczy konsolowych. Chodzi o trophy z karmą np. zdobądź 8lvl ze złą karmą. Jeśli zrobię save''a gdzieś tak w połowie 20lvl i będę wczytywał żeby zrobić sobie każdą karmę po kolei to te trofea mi wpadną wszystkie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 22:44, errtime12 napisał:

Pytanie do graczy konsolowych. Chodzi o trophy z karmą np. zdobądź 8lvl ze złą karmą.
Jeśli zrobię save''a gdzieś tak w połowie 20lvl i będę wczytywał żeby zrobić sobie każdą
karmę po kolei to te trofea mi wpadną wszystkie czy nie?

Raczej nie. Wpisujesz wcześniej zapisaną grę, czyli to co już zrobiłeś

edit: nie przeczytałem... nie wiem czy na konsoli tak jest... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 22:44, errtime12 napisał:

Pytanie do graczy konsolowych. Chodzi o trophy z karmą np. zdobądź 8lvl ze złą karmą.
Jeśli zrobię save''a gdzieś tak w połowie 20lvl i będę wczytywał żeby zrobić sobie każdą
karmę po kolei to te trofea mi wpadną wszystkie czy nie?

Dokładnie tak. Ja też tą metodą nabiłem sobie 3 achievy jeden po drugim. Zapisałem grę od koniec 7 poziomu i mając dobra karmę pozabijałem kilka radskorpionów aby dobić do kolejnego poziomu. Potem wczytałem grę i zacząłem kraść różne przedmioty z domów w Megatonie aż otrzymałem neutralną karmę. następnie zrobiłem to samo, z tym że musiałem dodatkowo zabić kilku mieszkańców miasta aby dostać złą karmę. na koniec wczytałem pierwszy zapis gry z dobra karmą i kontynuowałem rozgrywkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhmm... Trudna gra się zrobiła... Jestem na siódmym poziomie doświadczenia, ale... Nie mam leków, mało amunicji, słabe bronie i praktycznie zero kasy... Trudno się walczy z trzema mutantami mając tylko pistolet maszynowy...

Może znacie jakiś trick (ewentualnie cheat) na łatwą kasę lub dobrą broń? Bo moja sytuacja jest dość kłopotliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 23:10, JackXP PL napisał:

Może znacie jakiś trick (ewentualnie cheat) na łatwą kasę lub dobrą broń? Bo moja sytuacja
jest dość kłopotliwa...

Hmm... Wpuść ghuli do Tenpenny Tower? Ja w ten sposób zebrałem ponad 2000 kapsli, 1000 pocisków 5.56 do mojego Chinese Assault Riffle i tonę jedzenia, picia i medykamentów :] Jednakże wiąże się z tym dosyć mocny spadek karmy i zablokowanie jednego questa pobocznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 23:26, Igor FCBayern napisał:

> Może znacie jakiś trick (ewentualnie cheat) na łatwą kasę lub dobrą broń? Bo moja
sytuacja
> jest dość kłopotliwa...
Hmm... Wpuść ghuli do Tenpenny Tower? Ja w ten sposób zebrałem ponad 2000 kapsli, 1000
pocisków 5.56 do mojego Chinese Assault Riffle i tonę jedzenia, picia i medykamentów
:] Jednakże wiąże się z tym dosyć mocny spadek karmy i zablokowanie jednego questa pobocznego...


Dobra, walić to... :D

Jak mam wpuścić te ghule to tego budynku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 23:35, JackXP PL napisał:

Jak mam wpuścić te ghule to tego budynku? :)

Kiedy wejdziesz już za bramę, ale nadal będziesz na zewnątrz pójdź na tyły budynku. Znajdziesz tam drzwi prowadzące do jakiejś piwnicy. Tam będzie terminal, do którego musisz się włamać i za jego pomocą otworzyć drzwi, którymi dostaną się ghule. Kiedy już to zrobisz, wyjdź na powierzchnię i wróć do drzwi wejściowych wierzy. Będzie tam na Ciebie czekał pewien ghul, który podaruje Ci coś co umożliwi Ci bezpieczne poruszanie się pośród innych ghuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 23:43, Igor FCBayern napisał:

> Jak mam wpuścić te ghule to tego budynku? :)
Kiedy wejdziesz już za bramę, ale nadal będziesz na zewnątrz pójdź na tyły budynku. Znajdziesz
tam drzwi prowadzące do jakiejś piwnicy. Tam będzie terminal, do którego musisz się włamać
i za jego pomocą otworzyć drzwi, którymi dostaną się ghule. Kiedy już to zrobisz, wyjdź
na powierzchnię i wróć do drzwi wejściowych wierzy. Będzie tam na Ciebie czekał pewien
ghul, który podaruje Ci coś co umożliwi Ci bezpieczne poruszanie się pośród innych ghuli
:)


Kurcze, raczej z tym włamaniem się będzie problem, bo mam umiejętności na hakerskie na poziomie 19 punktów... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować