Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2009 o 00:36, JackXP PL napisał:

Ok, jestem na tyłach tego hotelu i dostaję komunikat, że do otwarcia tych drzwi potrzebuję
klucza... Gdzie go znaleźć?

Klucza? Ja je po prostu otworzyłem... Może spróbuj wejść do wierzy i ukraść któremuś mieszkańcowi klucz, bo każdy takowy posiada. Może to o ten chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak, chcę przywrócić zabitego npc w tym przypadku Allistaira Tennpenyego i wpisuje w konsoli następujące komendy
prid 00017a0d move to player
lub
prid 00017a0d enable
i nic NPC się nie przywraca jakie popełniam błędy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komenda prid służy jedynie do namierzania obiektów i działa tylko w połączeniu z reference ID (a do poprawnego przywołania potrzebne jest base ID). Spróbuj tej komendy:

player.placeleveledactoratme 000156E0

Powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 19:58, kaczek93 napisał:

i nic NPC się nie przywraca jakie popełniam błędy?


Cóż, dobrze Ci to opisałem, ale źle zrozumiałeś, nie łącz komend w konsoli w jeden ciąg ;)

piszesz (dokładnie) tak:
prid 17A0D [enter] (wtedy u góry ekranu powinien ci się pojawić napis: "Allistair Tenpenny" id cośtam)
disable [enter] ( w tej operacji jak i poniższych,ten napis na środku ekranu u góry powinien dalej być)
enable [enter]
kill [enter]
resurrect [enter]
moveto player ( i tadam! tenpenny stoi przed tobą nie pamiętając że go zabiłeś)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 00:12, RavenSoul napisał:

> i nic NPC się nie przywraca jakie popełniam błędy?

Cóż, dobrze Ci to opisałem, ale źle zrozumiałeś, nie łącz komend w konsoli w jeden ciąg
;)

piszesz (dokładnie) tak:
prid 17A0D [enter] (wtedy u góry ekranu powinien ci się pojawić napis: "Allistair Tenpenny"
id cośtam)
disable [enter] ( w tej operacji jak i poniższych,ten napis na środku ekranu u góry powinien
dalej być)
enable [enter]
kill [enter]
resurrect [enter]
moveto player ( i tadam! tenpenny stoi przed tobą nie pamiętając że go zabiłeś)
Pozdrawiam



Wielkie dzięk....o co ja gadam. Ogromne THX za fatygę. Wszystko jest OK Tennpeny znów stoi na swoim baloknie nareszcie wypełnie pokojowa zadanie z ghulami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 19:17, peryfraz napisał:

Wiem że teraz troche wyskocze :D... Co sądzicie o tym patchu, o tym o którym pojawiła
się wzmianka w nowym CDA?

to chyba był mod. Myślę że to nic nowego, patrząc na paczke jaką otrzymaliśmy od Aureliusa. Obstawiam że w 80 % modziki będą się powtarzać więc na razie nie instalowałem tego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 20:19, prf napisał:

> Wiem że teraz troche wyskocze :D... Co sądzicie o tym patchu, o tym o którym pojawiła

> się wzmianka w nowym CDA?
Na Onet.pl jest wzmianka o nim http://gry.onet.pl/1926813,,Fallout_3_zaktualizowany,wiadomosc.html

Nie mieszajcie patcha do gry, który i tak nie pasuje do polskiej wersji ze zbiorem modułów wypuszczonych przez GameSpy/FilePlanet, a opisywanym w modulatorze. Pierwszy musi być wydany przez Cenegę, by pasował do polskiej wersji, drugi wymaga manualnej zabawy, jesli chcecie skorzystać z więcej niż kilku modułów. Ogólnie nie poleciłbym tej paczki największym wrogom, bo mody z tej samej grupy gryzą się między sobą, kilka powoduje wysypkę wersji polskiej, która kończy się reinstalką... Poza tym twórcy najlepszych modów nie zgodzili się na upchanie ich w tym kotle i mamy tam raczej przeciętne zestawienie. Ściagać dwa giga dla kilku modów, które można dostać osobno bez czekania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

czy ktoś mógłby mi podac link do jakieś strony, na której byłyby opisane wszystkie (lub możliwie jak najwięcej) questy z gry?

z góry dzięki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na początku rozdysponować pkt siły itp żeby moja postać mogła nosić takie bronie jak miniguny, rakietnice pancerze wspomagane. Czy tu wszytko można nosić niezależnie od siły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka widziałem Fallouta 3 w promocji i zastanawiam się nad kupnem. Chcę wiedzieć jaki jest tryb Multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 22:52, SongoX napisał:

Siemka widziałem Fallouta 3 w promocji i zastanawiam się nad kupnem. Chcę wiedzieć jaki
jest tryb Multiplayer.


Nie ma żadnego trybu multiplayer. W końcu to RPG, a nie FPS czy coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 22:50, adi54 napisał:

Jak na początku rozdysponować pkt siły itp żeby moja postać mogła nosić takie bronie
jak miniguny, rakietnice pancerze wspomagane. Czy tu wszytko można nosić niezależnie
od siły??


Nawet tworząc ciecia z jednym punktem siły będziesz mógł korzystać z ciężkiej broni. Do tego nie ma żadnych ujemnych modifikatorów. Siła liczy się jedynie do udźwigu i trochę do obrażeń w walce wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 10:17, kaczek93 napisał:

mam takie pytanie:
Jakie rozwiązanie w oazie jest najlepsze? Zaznaczam że nie chcę stracić karmy bo prowadzę
dobrą postać.


Karme stracisz jedynie jak go spalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 10:28, Ecko09 napisał:

> mam takie pytanie:
> Jakie rozwiązanie w oazie jest najlepsze? Zaznaczam że nie chcę stracić karmy bo
prowadzę
> dobrą postać.

Karme stracisz jedynie jak go spalisz.


a jakie rozwiązanie jest najbardziej korzystne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować