Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2009 o 17:17, Karharot napisał:

Jedyny sposób aby uniknąć wykonywania dla niej zadań to wejście do opuszczonego domu
i zagranie odpowiedniej melodii na przedmiotach które są rozstawione na parterze - to
ujawni konsolę pozwalającą na kontrolowanie symulacji.


Co?? W jaki sposób mam się dowiedzieć jaka jest kolejność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 17:11, fearlord napisał:

Mam pytanie jestem w symulacji komputerowej w krypcie 112 i ta Betty prosi bym rozwalił
małżeństwo Rockwellów, ja pogadałem z nimi i sąsiadami i nie wiem jak to zrobić. A jest
jakiś sposób żeby tego zadania nie robić i pokonać tą Betty?

W jednym z domów znajdziesz damską suknię (nie pamiętam w którym, ale to chyba pierwszy albo drugi dom w prawo). Musisz ją podrzucić na biurko pana Rockwell w piwnicy jego domu, a następnie pogadać z jego żoną.

Nihlathak
Wczoraj na drodze Tenpenny Tower -> Vault 112 spotkałem 2 Szpony Śmierci, praktycznie koło siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Twierdzy Bractwa i skryba mówi, że aby znaleźć G.E.C.K. muszę w kompie Vault-tech poszperać. Ja próbuję ale do większości danych nie mam dostępu. Powie mi ktoś, gdzie szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 17:19, fearlord napisał:

Jestem w Twierdzy Bractwa i skryba mówi, że aby znaleźć G.E.C.K. muszę w kompie Vault-tech
poszperać. Ja próbuję ale do większości danych nie mam dostępu. Powie mi ktoś, gdzie
szukać?


Mi się wydaje, że te dane znajdują się poza Twierdzą. Wydaje mi się, że gdzieś na pustkowiach jest budynek Vault Tec i tam w komputerze są lokacje razem z opisem wyposażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 19:20, Splocky napisał:

> Jestem w Twierdzy Bractwa i skryba mówi, że aby znaleźć G.E.C.K. muszę w kompie
Vault-tech
> poszperać. Ja próbuję ale do większości danych nie mam dostępu. Powie mi ktoś, gdzie

> szukać?

Mi się wydaje, że te dane znajdują się poza Twierdzą. Wydaje mi się, że gdzieś na pustkowiach
jest budynek Vault Tec i tam w komputerze są lokacje razem z opisem wyposażenia.



Można chyba i tu i tu, w cytadeli komputer znajduje się w prawym bloku tam gdzie siedzi dużo skryb i jest chyba taka jakby biblioteka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 17:19, fearlord napisał:

Jestem w Twierdzy Bractwa i skryba mówi, że aby znaleźć G.E.C.K. muszę w kompie Vault-tech
poszperać. Ja próbuję ale do większości danych nie mam dostępu. Powie mi ktoś, gdzie
szukać?

Akurat jestem na tym samym etapie :) Odpowiedni komputer znajduje się w prawej części sektora A. A jeżeli nie tam to w laboratorium Bractwa. W każdym razie znajdziesz tam informacje o wszystkich znanych Bractwu kryptach w okolicy. Możesz sobie przejrzeć wszystkie, ale wystarczy tylko, że otworzysz folder o krypcie 82 bodajże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te szpony śmierci są śmiesznie łatwe jak ma się w plecaku "grubasa" :D

i mam pytanie, zawitałem do Andale chyba... nie pamętam nazwy xD
i tam był staruszek co ostrzegał mnie przed innymi mieszkańcami bo podobno zabijali ludzi w szopie czy w piwnicy.
Jak mogę dostać się do szopy podwórkowej skoro nie mam umiejętności lockpicka 100 ?; o jakiś kluczyk jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad kupnem F3 na PS3 bo cena niezła 99zł ale mam pytanie czy opłca sie kupić i czy ktoś z was żałował że kupił ta gre i jeszcze jedno pytanie wiem sa to dwie rózne gry ale druga gra nad która sie zastanawiam jest Devil May Cry 4 cena podobna jak myslicie która lepiej kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 18:33, Steel Dogg napisał:

zastanawiam sie nad kupnem F3 na PS3 bo cena niezła 99zł ale mam pytanie czy opłca sie
kupić i czy ktoś z was żałował że kupił ta gre i jeszcze jedno pytanie wiem sa to dwie
rózne gry ale druga gra nad która sie zastanawiam jest Devil May Cry 4 cena podobna jak
myslicie która lepiej kupić



Jeśli nie grałeś w poprzednie Fallouty to grając w 3 się nie rozczarujesz xD

Poza tym to zupełnie różne gry, sam decyduj w co chcesz zagrać, beztroska sieka czy poważna, rozbudowana gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie w tym problem że obie gry bardzo mi sie podobaja i mógłbym w sumie kupic obie gdyby nie premiera Resident Evil 5 ....ehhh dzieki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób żeby dostać się do krypty 87 ??? Obszar wokół jest strasznie napromieniowany, ale może istnieje jakiś sposób na dostanie się do niej? Może komuś coś na ten temat wiadomo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 18:43, Steel Dogg napisał:

właśnie w tym problem że obie gry bardzo mi sie podobaja i mógłbym w sumie kupic obie
gdyby nie premiera Resident Evil 5 ....ehhh dzieki za odpowiedź


To wiesz co, weź Fallouta, starczy na o wieleee dłużej niż DMC, którego zawsze można dokupić później (i może jeszcze taniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 19:10, Kejter93 napisał:

> właśnie w tym problem że obie gry bardzo mi sie podobaja i mógłbym w sumie kupic
obie
> gdyby nie premiera Resident Evil 5 ....ehhh dzieki za odpowiedź

To wiesz co, weź Fallouta, starczy na o wieleee dłużej niż DMC, którego zawsze można
dokupić później (i może jeszcze taniej).


o tym samym pomyślałem :) tak wiec zakupie Fallout 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 19:08, The Nemezis napisał:

Przejdź grę ;D W czasie misji wątku głównego tam wejdziesz.

No właśnie przeszedłem i nie przypomina mi się żebym tam zaglądał...p Tym bardziej, że mam nieodkrytą tą lokację...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do questa "Ocalenie z Raju"

Spoiler

Mianowicie aby dostać się do Paradise Falls można wykonać zadanie dla strażnika, zapłacić mu albo po prostu wszystkich zabić i wyciągnąć stamtąd te dzieci, po które się udaję. Osobiście chciał bym ich po prostu rozwalić, ale samemu jest to ciężka sprawa. (Nie chcę łapać tych 4 osób do niewoli, bo potem np. w Riverty nie będą za mną przepadać). Kogo mogę wziąć jak towarzysza, przyjaciela czy jak to zwał? Gdzie się on znajduje? Mam dobrą karmę dlatego ten ziomek z Megatony odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 20:25, Davw napisał:

Mam pytanie co do questa "Ocalenie z Raju"

Spoiler

Mianowicie aby dostać się do Paradise Falls można wykonać zadanie dla strażnika, zapłacić
mu albo po prostu wszystkich zabić i wyciągnąć stamtąd te dzieci, po które się udaję.
Osobiście chciał bym ich po prostu rozwalić, ale samemu jest to ciężka sprawa. (Nie chcę
łapać tych 4 osób do niewoli, bo potem np. w Riverty nie będą za mną przepadać). Kogo
mogę wziąć jak towarzysza, przyjaciela czy jak to zwał? Gdzie się on znajduje? Mam dobrą
karmę dlatego ten ziomek z Megatony odpada.


Spoiler

Możesz jako towarzysza wziąść np. psa koło złomowiska ale on jest słaby. Również w Cytadeli jeżeli się tam dostaniesz to jest tam taka babka która też siędo ciebie przyłączy. Wiem że był jeszcze taki koleś supermutant którego w pewnym quescie mogłeś uratować i on potem z tobą chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ja za questami pobocznymi nie latam za bardzo a jeśli w głównym wątku jest ten supermutant to jeszcze jest przede mną. Udam się do cytadeli i wezmę tą babkę

. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A to nie ta krypta z GECK? Bo tej lokacji chyba nie trzeba mieć odkrytej bo wchodzi się przez latarenkę.

Może mnie pamięć już myli bo innej perspektywy nie widzę. A w jakim rejonie jest ta krypta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować