Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Miłe nawiązanie do poprzedniego Fallouta dziś znalazłem :) A mianowicie w miasteczku Grayditch w jednym z budynków znalazłem terminal, a w nim dziennik jakiegoś dezertera z Navarro :] Do rozgrywki kompletnie nic to nie wnosi, ale i tak miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem jestem w bazie enklawy (dorwali mnie w krypcie 87) i gdy wyjde z celi prezydent mówi, żeby żołnierze zostawili mnie w spokoju, a po chwili generał każe mnie zabić? jest jakiś sposób, żeby tego uniknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 17:42, fearlord napisał:

mam taki problem jestem w bazie enklawy (dorwali mnie w krypcie 87) i gdy wyjde z celi
prezydent mówi, żeby żołnierze zostawili mnie w spokoju, a po chwili generał każe mnie
zabić? jest jakiś sposób, żeby tego uniknąć?


nie nie ma sposobu, ale nie wiem czemu chcesz tego unikać, to jeden z fajniejszych momentów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 08:34, sevrond napisał:

> mam taki problem jestem w bazie enklawy (dorwali mnie w krypcie 87) i gdy wyjde
z celi
> prezydent mówi, żeby żołnierze zostawili mnie w spokoju, a po chwili generał każe
mnie
> zabić? jest jakiś sposób, żeby tego uniknąć?

nie nie ma sposobu, ale nie wiem czemu chcesz tego unikać, to jeden z fajniejszych momentów
w grze.


Trochę wkurza mnie to, że tam jest masa opancerzonych gości a ja nie mam za dużo ammo i stimpaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz używać amunicji i broni zdobytych na przeciwnikach. Nie wiem zresztą czemu masz tak mało amunicji, ja na tym etapie miałem po kilka tysięcy sztuk do każdej z używanych giwer (noże poza snajperką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 13:29, Karharot napisał:

(noże poza snajperką).


Właśnie coś mi przyszło na myśl. Pomyślałem sobie, jak bardzo podoba mi się w tej grze strzelanie ze snajperki w VATS''ie. Widać, że to ciężka broń, wypluwa spore łuski i odgłos wystrzału jest niski sugerując spory kaliber. Przyszło mi do głowy, że fajnie by to wyglądało, gdyby wystrzał ze snajperki podnosił kurz wokół bohatera. Dałoby się tak zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 20.03.2009 o 13:24, fearlord napisał:


Trochę wkurza mnie to, że tam jest masa opancerzonych gości a ja nie mam za dużo ammo
i stimpaków.


ja sądziłem że będzie taka sytuacja, i za wczasu powyrzynałem połowę przeciwników - atakowałem 1 a reszta nie reagowała - widoczny błąd gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawa z Enklawą okazała się banalna, skoro miałem już lepszy lvl i pancerz to nie stanowili zagrożenia. ale teraz jestem już na samym końcu gry i chcę się poświęcić żeby zniszczyć projekt oczyszczenie ale nie znam tego kodu, jak on brzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć troszkę nie szkodzi, był on przewijany tyle razy w grze. Sam w sumie od razu na Niego wpadłem. Ale skoro chcesz ;P

Spoiler

216

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grę i bardzo pozytywne wrażenia są :P Od początku podchodziłem to tej gry nie tak jak do fallouta 1 i wiecie co? Opłaciło się. Nie kręciłem nosem, że grafika inna niż w oryginale tylko ekscytowałem się doznaniami. Muzyka bardzo klimatyczna (szczególnie na stołecznych pustkowiach), no i ten V.A.T.S. Jednak gra nie była tak brutalna jak oczekiwałem, ale cóż dobre i to. F3 to świetny tytuł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 15:12, rafekx 12 napisał:

Czy ktos z was wie w jaki sposób PC''towcy będą mogli mieć dodatek do F3??


Jeżeli jesteś w Polsce, gdzie nie ma usługi LIVE, to legalne źródła odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 22:50, Splocky napisał:

> Czy ktos z was wie w jaki sposób PC''towcy będą mogli mieć dodatek do F3??

Jeżeli jesteś w Polsce, gdzie nie ma usługi LIVE, to legalne źródła odpadają.


To pięknie...Więc nie da sie "zdobyć" tego dodatku na PC...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam pytanie niedawno zacząłem grę i doszedłem już do radia galaxy news w poszukiwaniu ojca przy zwłokach znalazłem ten fajny pancerz paladynów czy jak im tam... i w budynku radia zapytałem kogoś czy mogę się nauczyć posługiwać tym pancerzem to powiedział że tak ale muszę mieć zgodę jakiegoś tam ziomka który jest koło LABORATORIUM i tu pojawia się pytanie: gdzie jest to laboratorium ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 11:41, davidi napisał:

/.../

W cytadeli Bractwa Stali nauczą Cię nosić pancerze wspomagane. Pchaj dalej fabułę do przodu, a zostaniesz wpuszczony do środka, bo póki co budynek stoi niedostępny dla gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 11:49, Igor FCBayern napisał:

> /.../
W cytadeli Bractwa Stali nauczą Cię nosić pancerze wspomagane. Pchaj dalej fabułę do
przodu, a zostaniesz wpuszczony do środka, bo póki co budynek stoi niedostępny dla gracza.

a na piątym poziomie dam rady wykonać misję z nadajnikiem dla radia czy lepiej jeszcze powykonywać jakieś poboczne misje i trochę się wzmocnić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 11:58, davidi napisał:

a na piątym poziomie dam rady wykonać misję z nadajnikiem dla radia czy lepiej jeszcze
powykonywać jakieś poboczne misje i trochę się wzmocnić ??

Z tego co pamiętam to na drodze stanie Ci zastęp supermutantów oraz jeden supermutant behemot... Może być ciężko choć to też zależy od obranej strategii... Spróbuj, co Ci szkodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować