Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Wersja 2.07:
http://hrothgar.webd.pl/tawerna/topics56/fallout-3-kolekcja-modulow-zmiany-w-silniku-i-rozgrywce-vt752.htm

1. dodano moduł SPdestruction - możliwość zniszczenia sporej ilości elementów otoczenia - w tym amunicji, skrzynek itp...
2. pistolet maszynowy MP5, wersja z tłumikiem,
3. pistolet maszynowy Type 82 (chińska kopia polskiego PM63) i wersja pistoletu samopowtarzalnego,
4. klasyczny Ulepszony Pancerz Wspomagany MK II,
5. zbliżony do klasycznego pancerz Tesli,
6. nowy "body replacer", nie zdziwcie się jesli tu i ówdzie pojawi sie golizna, wymiana jest potrzebna by dodawać nowe ubiory
7. nowy model pistoletu Gaussa
8. karabin G3 w wersji z laserem i lunetą
9. nowe budynki, stroje i inne związane z fabułą w wersji 2.08 (i ew. wyższych)
10. poprawki i rebalans (drobne)

Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 11:58, davidi napisał:

> > /.../
> W cytadeli Bractwa Stali nauczą Cię nosić pancerze wspomagane. Pchaj dalej fabułę
do
> przodu, a zostaniesz wpuszczony do środka, bo póki co budynek stoi niedostępny dla
gracza.
a na piątym poziomie dam rady wykonać misję z nadajnikiem dla radia czy lepiej jeszcze
powykonywać jakieś poboczne misje i trochę się wzmocnić ??


przyeksp do 8- 9 poziomu Behemot to nie taka łatwa sprawa, trochę ołowiu może przyjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 13:13, sevrond napisał:

przyeksp do 8- 9 poziomu Behemot to nie taka łatwa sprawa, trochę ołowiu może przyjąć


Ołowiu? A nie łatwiej po prostu podnieść Grubasa od jednego z martwych rycerzy Bractwa Stali na tym placyku przy RGN, i wystrzelić w niego jedną miniatomówkę? Na tym poziomie, zabijanie Behemota z broni palnej to masochizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 13:23, Krieeg napisał:

> przyeksp do 8- 9 poziomu Behemot to nie taka łatwa sprawa, trochę ołowiu może przyjąć


Ołowiu? A nie łatwiej po prostu podnieść Grubasa od jednego z martwych rycerzy Bractwa
Stali na tym placyku przy RGN, i wystrzelić w niego jedną miniatomówkę? Na tym poziomie,
zabijanie Behemota z broni palnej to masochizm...


Tak chodziło mi o Grubasa, ale też nie jest powiedziane że trafimy w niego mini-atomówką, a za 1 strzałem też go nie zdejmiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 13:44, sevrond napisał:

Tak chodziło mi o Grubasa, ale też nie jest powiedziane że trafimy w niego mini-atomówką,
a za 1 strzałem też go nie zdejmiemy.


Mówiąc "ołów" myślałem że masz na myśli broń, nazwijmy to, "konwencjonalną". Mi udało się go sprzątnąć jedną atomówką, ale pewnie dlatego że rycerzyki z bractwa stali już go lekko "uszkodzili". W każdym razie: pokonanie tego Behemota nie stanowi żadnego wyzwania (podobnie jak cała gra... ale to już inna sprawa), nawet dla niskolevelowców. Wystarczy mieć Grubasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 14:14, Krieeg napisał:

> Tak chodziło mi o Grubasa, ale też nie jest powiedziane że trafimy w niego mini-atomówką,

> a za 1 strzałem też go nie zdejmiemy.

Mówiąc "ołów" myślałem że masz na myśli broń, nazwijmy to, "konwencjonalną". Mi udało
się go sprzątnąć jedną atomówką, ale pewnie dlatego że rycerzyki z bractwa stali już
go lekko "uszkodzili". W każdym razie: pokonanie tego Behemota nie stanowi żadnego wyzwania
(podobnie jak cała gra... ale to już inna sprawa), nawet dla niskolevelowców. Wystarczy
mieć Grubasa...


Można też znaleźć blaster Obcych i z niego załatwić Behemota :)

PYTANIE!
Postanowiłem ponownie rozpykać F3... i nie mogę.
Gra CIĄGLE wywala się do pulpitu od chwili wyjścia z Krypty. Nie mam pojęcia, co się dzieje - zainstalowałem najnowszego patcha, który miał jakoby zapobiegać zwałom, ale nic to nie dało. Próbowałem już kilku rzeczy - wyjątków w kodekach FFDshow, grzebania w ustawieniach grafiki, aktualizacji .NET Framework... Bez zmian. :(
Najciekawsze jest to, że wywalenie gry i ponowna instalacja niczego właściwie nie zmieniają. :/ Jest tak samo.

Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lajtowo to zrobiłem na tym 5 lvl. bo tam przecież już po wyjściu z metra spotykamy 3 ludzi z bractwa stali i idziemy z nimi więc żaden przeciwnik nie stanowi już żadnego problemu bo oni tan problem rozwiązują :D a behemota rozwaliłem z karabinku bo oni tez w niego siekali więc z ich pomocą nie było ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem.

Spoiler

W Barze w Megatonie dostałem zadanie, w którym miałem zanieść list do rodziny Westów bodajże, do takiej osady na moście (Coś na literę A). Tam okazało się że rodzina nie żyje, to jets ojciec i matka, a jakiś dzieciak gdzieś zaginął (Ian się nazywa). Gdzie go znajdę? Byłem w trzech miejscach które podał mi tamtejszy szeryf, ale nigdzie nie ma tego dzieciaka. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Idziesz do tej stacji gdzie są ghule, gadasz z nimi o tym, później taką jakby klatką ściekową w pomieszczeniu na prawo od nich, idziesz dalej metrem podążając za płapkami, oni gdzieś będą zaraz przed wyjściem z metra na powierzchnię, trzeba odbić w lewo w korytarz na pierwszy rzut oka zablokowany wrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 11:02, CNCMFE napisał:

Mam problem z zadaniem.

Do wypowiedzi The Nemezisa dodam jeszcze, że owe wejście do ścieków znajduje się w małym pomieszczeniu z beczką pełną radioaktywnego świństwa. Wiele osób zaraz po otwarciu drzwi dostaje niezłego kopa promieniowania więc szybko stamtąd ucieka, nie przyglądając się dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś mod, który dodaje handlarzom więcej kapsli? Bo mam dużo badziewia do sprzedania, i żadnemu kupcowi nie starcza pieniędzy na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 13:08, Arkads napisał:

Albo po prostu w nich zainwestuj ;] Będą mieć więcej rzeczy jak i więcej kapsli.

Yyy...? Ale że jak, co? ;p

Chodzi Ci o tego gościa w Candelbury (Nie wiem czy dobrze pisze), Wujka Roe? Bo jemu płaciłem żeby jakiś typek z karawany miał więcej lepszej broni. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to o niego chodzi. Możesz u niego zainwestować w 4 kupców, po każdej inwestycji zwiększy się ilość towaru i kapsli dostępnych u danego kupca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dojść do Rivet City ? Three Dog burknął mi tylko coś, że na południu (serio..-.-) i oczywiście "you can''t miss it" a przede mną pół mapy do przejścia i setki tuneli...ech...

A co do Behemotha przy GNR, padł pod ciężarem ołowiu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie szedłem nurtem rzeki. Nie byłem ani jednym kanale - strasznie mi się znudziły. Po prostu cały czas w dół rzeki aż zobaczy River City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Three Dog miał rację z jedną rzeczą - jak już będziesz przy Rivet City to go nie przegapisz bo miasto znajduje się w osiadłym na mieliźnie lotniskowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 22:40, Arkads napisał:

Ja sobie szedłem nurtem rzeki. Nie byłem ani jednym kanale - strasznie mi się znudziły.
Po prostu cały czas w dół rzeki aż zobaczy River City.


Już raz próbowałem tak przy Dukov''s Place w stronę GNR pójść to sam gruz na ulicach leżał przez co zmuszony byłem do łażenia po metrach, ale spróbuje pójść tak jak piszesz, w dół rzeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować