Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2009 o 09:31, Ecko09 napisał:

Instalował ktoś tego moda?
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=812
Albo może chociaż ktoś wie jak bardzo podnosi wymagania?



you need a really good computer, because it lags a little bit on core2duo 2x2ggz 4 ggb RAM radeon 4850...;

A więc na tym PC nie ma nawet 30 fps.
To sobie oblicz jaki musi być PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest na to tylko jeden sposób, który działa. Musisz grac w oknie. Wiem, że to troche denerwuje, ale po jakimś czasie się przyzwyczaisz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z falloutem 3 .
Pożyczyłem od kumpla gre , zainstalowałem i zadbałem o patha .
Niestety po 2 dniach gry wyskoczył mi mały kłopot .
Gra po prostu się zawiesza . Zaczęło się od quickloadu po padnięciu . Zawiesiła podczas ładowania. Po wyłączeniu gry odpaliłem ponownie ten save i problem się powtórzył , więc spróbowałem z poprzednim. Załączyło . Jednak dzisiaj z rana gry odpalam znowu gra mi się zacina podczas ładowania .
Co do wymagań to gra śmiga na high bez problemu .
Gra oczywiście jest orginalna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie podać mi jakieś misje które przyniosą dużo expa. Chyba Karharot kiedyś dał linka na stronę, gdzie są wyszczególnione misję (od kogo i gdzie można ją dostać) .

Jeszcze jedno. Byłem w Rivet City rozmawiałem z panią doktor i ona kazała poszukać mi mojego ojca w jakimś budynku. Ile do rozwiązania głównego wątku mi zostało (w procentach), bo nie wiem czy warto mi ruszać fabułę, by za szybko ją nie skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 12:13, songohanssj2 napisał:

Możecie podać mi jakieś misje które przyniosą dużo expa. Chyba Karharot kiedyś dał linka
na stronę, gdzie są wyszczególnione misję (od kogo i gdzie można ją dostać) .


Proszę bardzo:
http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_quests
uważaj jednak bo aż roi się tam od spoilerów.

Dnia 02.04.2009 o 12:13, songohanssj2 napisał:

Jeszcze jedno. Byłem w Rivet City rozmawiałem z panią doktor i ona kazała poszukać mi
mojego ojca w jakimś budynku. Ile do rozwiązania głównego wątku mi zostało (w procentach),
bo nie wiem czy warto mi ruszać fabułę, by za szybko ją nie skończyć.


Teoretycznie jesteś gdzieś w 1/3 głównej fabuły. Na tym etapie gry masz jednak już prawdopodobnie wystarczająco wysoki poziom i dość sprzętu aby poradzić sobie bez wykonywania questów pobocznych, co więcej już odwiedzone lokacje pozwalają Ci na szybkie przemieszczanie się po obszarze gry wię jeśli się zaweźmiesz to skończysz główny wątek w parę godzin. Najlepiej póki co lepiej odpuść go sobie i skup się na zadaniach pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 12:22, Karharot napisał:

Teoretycznie jesteś gdzieś w 1/3 głównej fabuły. Na tym etapie gry masz jednak już prawdopodobnie
wystarczająco wysoki poziom i dość sprzętu aby poradzić sobie bez wykonywania questów
pobocznych, co więcej już odwiedzone lokacje pozwalają Ci na szybkie przemieszczanie
się po obszarze gry wię jeśli się zaweźmiesz to skończysz główny wątek w parę godzin.
Najlepiej póki co lepiej odpuść go sobie i skup się na zadaniach pobocznych.


Dzięki za link :D
Może jeszcze trochę ruszę fabułę i zostawię ją w spokoju, skupiając się na zadaniach pobocznych.

Jeszcze jedno pytanie. Gdzie mogę zdobyć pistolet/karabin plazmowy, kto nauczy mnie używać pancerzy wspomagających?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 12:29, Mange napisał:

Jeszcze jedno pytanie. Gdzie mogę zdobyć pistolet/karabin plazmowy,


Jak natkniesz się na żołnierzy Enklawy będziesz miał tego na tony. Ulepszoną wersję karabinu plazmowego możesz zdobyć wykonując questa The Replicated Man w Rivet City.

Dnia 02.04.2009 o 12:29, Mange napisał:

kto nauczy mnie używać pancerzy wspomagających?


Nauczyć się tego możesz tylko w Cytadeli ale na razie i tak się tam nie dostaniesz (musisz najpierw posunąć naprzód główny wątek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będę miał dobrą karmę i kompanów (którzy takiej potrzebują), to co się stanie jeśli karma spadnie mi do neutralnej albo na złą? Odejdą ode mnie? Przy okazji wrzućcie stronkę gdzie są opisani wszyscy którzy mogą do mnie dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę z bluzgami, bo tego nie da się wytrzymać.

Kurwa jego zapierdolona w dupę mać.

Ja nie wiem, co za kretyn zaimplementował SecuROMa w F3, ale zrobił to źle. Otóż, ni z gruszki ni z pietruszki, gra przestała widzieć ORYGINALNĄ płytę... jako oryginalną. SecuROM odpala dialogboxa i stwierdza, że moja płytka jest "fuj".

Zastanawiam się, komu mam wtłoczyć tę płytę w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie udało mi się ukończyć tego questa, gdy szukałem na necie jego rozwiązania część ludzi twierdziła że ślub odbywa się w jakiś konkretny dzień tygodnia (zależny od momentu kiedy dowiadujemy się o tym że ma się on odbyć) a część ludzi twierdziła że jest on zabugowany i nie da się go ukończyć.
Po przesiedzeniu w tym kościele kilku dni odpuściłem to sobie bo jedyną nagrodą jest mały bonus do karmy który łatwiej zdobyć dając wodę żebrakowi przed miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 20:26, EverettMcGill napisał:

Napiszę z bluzgami, bo tego nie da się wytrzymać.

Kurwa jego zapierdolona w dupę mać.

Ja nie wiem, co za kretyn zaimplementował SecuROMa w F3, ale zrobił to źle. Otóż, ni
z gruszki ni z pietruszki, gra przestała widzieć ORYGINALNĄ płytę... jako oryginalną.
SecuROM odpala dialogboxa i stwierdza, że moja płytka jest "fuj".

Zastanawiam się, komu mam wtłoczyć tę płytę w dupę.


Miałem coś podobnego i po resecie kompa było ok, już widział ją normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować