Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2009 o 20:28, sevrond napisał:

Miałem coś podobnego i po resecie kompa było ok, już widział ją normalnie


Uprzedzam te i inne rozwiązania:

Dotychczas płytka działała. Teraz nie działa. Ot, tak sobie.
Reset NIE POMAGA.
Zamieniłem FalloutLauncher.exe na cracka, żeby nie widział płyty. DUPA.
Ściągnąłem patcha ze strony w-dupsko-ruchanego SecuROMa. DUPA.
Zrobiłem nawet flasha napędu DVD do najnowszej wersji. Dobrze zgadliście - DUPA.
W końcu zamontowałem miniobraz w Daemontoolsie, podmieniłem odpowiedni klucz w rejestrze... i DUPA!

Jestem o krok od rozbicia płytki o ścianę. Zaczyna mnie to wkurwiać. Jak można za 130 zyla wciskać klientom GÓWNO, które przestaje działać, bo... właściwie nie wiadomo dlaczego. Bo pogoda się zmieniła? Bo SecuROM pisze spieprzone aplikacje? Bo Bethesda nie potrafi zaimplementować tego szajsu w swoim produkcie tak, by działał jak należy? Bo zaczęło się święto Wielkiego Kosmicznego Bożka Opatrzności na jednej z planet w systemie Tau Ceti? No k*** po trzykroć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 20:07, nekromanta7 napisał:

czy slub diega w rivet city wogole sie odbywa?? czekam do 15 i nic.


Jak ja przechodzilem tego questa to udalem sie do kapliczki zaraz po informacji, ze bedzie slub (chyba z rozmow z jakimis mieszkancami Rivet City wyszlo ze beda sie pobierac). Z tego co pamietam u mnie wystarczylo poczekac do okreslonej godziny i juz...

20090404103940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 10:39, Khraan napisał:

Jak ja przechodzilem tego questa to udalem sie do kapliczki zaraz po informacji, ze bedzie
slub (chyba z rozmow z jakimis mieszkancami Rivet City wyszlo ze beda sie pobierac).
Z tego co pamietam u mnie wystarczylo poczekac do okreslonej godziny i juz...


a jaki za to dostałeś profit? karma, spluwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 20:07, nekromanta7 napisał:

czy slub diega w rivet city wogole sie odbywa?? czekam do 15 i nic.

Tak, tylko że w moim przypadku panna młoda spóźniła się nieco na ceremonię :) Jeżeli ślub był zaplanowany na 15.00 to ja zasiadłem na ławce o 14.45 i czekałem. Kiedy wybiła 15.00 nadal nic się nie działo. Poczekałem tak z 20 minut (tych w grze) i kiedy panny młodej nadal nie było widać postanowiłem samemu po nią pójść, ale na szczęście kiedy wyszedłem z pomieszczenia zauważyłem ją zbliżającą się powoli :) Później wszystko byłoby pięknie gdyby kapłan nie wisiał metr nad ziemią, no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 10:56, Sandro napisał:

pięknie gdyby kapłan nie wisiał metr nad ziemią, no ale...

Heh, miałem to samo. Dziad zawisnął na tej barierce za nim, mogłem tak siedzieć w tej kaplicy i gapić się na innych w nieskończoność, a ślubu i tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały (ale denerwujący) problem z F3. Pojawia się on głównie w budynkach.. mianowicie zawiesza mi się gra, a czasem nawet cały komputer :/ Miał ktoś podobny problem? Wie ktoś może co zrobić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 10:42, nekromanta7 napisał:

> Z tego co pamietam u mnie wystarczylo poczekac do okreslonej godziny i juz...

a jaki za to dostałeś profit? karma, spluwa?

Z tego co pamietam to... nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 13:06, WhiteWolfIron napisał:

Witam, mam mały (ale denerwujący) problem z F3. Pojawia się on głównie w budynkach..
mianowicie zawiesza mi się gra, a czasem nawet cały komputer :/ Miał ktoś podobny problem?
Wie ktoś może co zrobić? :)


Hm, mi się zwykle zawiesza na zewnątrz, ale załatwiłem ten problem :D
Podejrzewam, że zainstalowałeś patcha. Spróbuj zassać nowe sterowniki do karty graficznej - do GeForce''ów wyszły bardzo przyzwoite, wersja 182.50, jeżeli zaś masz Radeona - koniecznie ściągnij najnowszego Catalysta - od cholery poprawek, nareszcie chodzą jak trzeba.

Jeżeli to nie pomoże, odpal w launcherze opcję "Ustawienia". Odznacz pole V-Sync (synchronizacja pionowa) - żeby kratka była pusta. Niestety, to samo nie pomaga, więc musisz zrobić jeszcze jedną rzecz:
Znajdź plik Fallout3.ini - znajduje się on w folderze \Moje dokumenty\My Games\Fallout 3\, w nim wyszukaj linijkę:
iPresentInterval=1
Cyfrę "1" zmień na "0" (bez nawiasów) i zapisz zmiany w pliku. W ten sposób wyłączasz synchronizację pionową - co ma spore znaczenie, jeżeli grasz na dość słabej karcie, wtedy nie czeka ona z wyświetleniem ramki, aż załadują się wszystkie piksele na obrazie. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś uważałem , że Fallout 3 to gówno , a teraz poczułem dryg do tej gry. Dostałem impulsa i zacząłem grać i muszę powiedzieć , że gra się wprost wyj****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 21:21, Atomowiec napisał:

Kiedyś uważałem , że Fallout 3 to gówno , a teraz poczułem dryg do tej gry. Dostałem
impulsa i zacząłem grać i muszę powiedzieć , że gra się wprost wyj****.

Hehe, widać(avatar)
A ja mam problem z mrówkami :p Nie tyle, że nie mogę ich zniszczyć tylko BRZYDZĘ SIĘ ICH!! ;d
Jeszcze mam pytanko - gdzie kupić ten plan pakietnicy?(broni, która wystrzeliwuje wszystko co się da)U handlarki, która pisze książke "jak przetrwać na pustkowiu" nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe. Moira zawsze ma ten schemat zresztą nawet o tym wspomina. Sprawdź czy już go nie kupiłeś. Ten schemat można też zdobyć u Crazy Wolfganga - jednego z kupców wędrujących szlakiem karawan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 23:10, Karharot napisał:

Niemożliwe. Moira zawsze ma ten schemat zresztą nawet o tym wspomina. Sprawdź czy już
go nie kupiłeś. Ten schemat można też zdobyć u Crazy Wolfganga - jednego z kupców wędrujących
szlakiem karawan.

Pamiętasz może jak DOKŁADNIE nazywa się ten schemat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomóżcie chodzę już drugi dzień i znależć nie mogę. Jak dostać się do archiwów narodowych znaczy przez jakie metra mam przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 09:46, sevrond napisał:

Są jakieś modziki z nowymi przygodami? Szukałem ale tylko jakieś mody z dodatkami broni
itp.


Tu masz całe mnóstwo:
http://www.fallout3nexus.com/downloads/cat.php?id=77

Są i mody dodające nowe lokacje, i nowe questy, i NPCów. Od siebie polecam:
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=3011
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=1954
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=4789
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=2104
No i oczywiście:
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=3080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 09:27, ejkers napisał:

ludzie pomóżcie chodzę już drugi dzień i znależć nie mogę. Jak dostać się do archiwów
narodowych znaczy przez jakie metra mam przejść?


Jeżeli masz już odkryte Muzeum Historii to dojdziesz bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 10:42, Atomowiec napisał:

> ludzie pomóżcie chodzę już drugi dzień i znależć nie mogę. Jak dostać się do archiwów

> narodowych znaczy przez jakie metra mam przejść?

Jeżeli masz już odkryte Muzeum Historii to dojdziesz bez problemu.


a trzeba gdzieś wejść?(bo mam odkryte) czy to jest dosłownie obok a ja poprostu jestem zbyt ślepy od gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź z Muzeum Historii i idź wzdłuż ściany po lewej stronie a powinieneś dojść do archiwów. Możesz też po prostu zaznaczyć questa który Cię do nich kieruje a pojawi się znacznik wskazujący Ci drogę (co prawda w linii prostej ale to zawsze coś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować