Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2009 o 19:54, The_Nemezis napisał:

Stawaiłbym, że gość będzie w Tenpenny Tower, a co do bombardowania to chyba tylko taki
smaczek w grze ;D. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale jest gdzieś też terminal dzięki
któremu można zbombardować chińczyków.

Wpuściłem już ghuli do tej wieży i wśród ciał nie znalazłem owego nieznajomego... :/ Chyba że go przeoczyłem. W każdym razie gdzieś czytałem, że zabicie tego faceta nie zakończy ataków najemników. Ponoć nie da się ich powstrzymać. A szkoda, bo bardziej mnie oni denerwują niżeli uprzykrzają życie.

Słyszałem że za zebranie wszystkich bobbleheadów dostaje się jakiś bonus. Co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 21:14, Zarajev napisał:

Gdzie znajdę Ochłapa/Dogmeata? Wiem, że na Złomowisku,ale gdzie dokładnie? Może to jest
po pewnym momencie w fabule?


Wydaje mi się, że fabuła nie ma tu nic do rzeczy. Możesz go znaleźć w dowolnym momencie. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 21:14, Zarajev napisał:

Gdzie znajdę Ochłapa/Dogmeata? Wiem, że na Złomowisku,ale gdzie dokładnie? Może to jest
po pewnym momencie w fabule?

http://www.fallout3.net/obrazki/npc_f3/zlomowisko.jpg
Odnalezienie nie ma nic wspólnego z fabułą. Spotykamy go na Złomowisku gdzie broni ciała swojego martwego pana przed bandytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm. Quest - Tenpenny Tower. Otóż, czy jak wybiorę wersję

Spoiler

, że ghule zamieszkają w wieży

to podczas przekonywania mieszkańców, będę musiał używać retoryki do speech challenge, czy po prostu zwykle dialogi w których brnie się do przodu. Chciałbym podbić sobie liczbę wygranych speech challenge.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 18:09, Zarajev napisał:

Mhm. Quest - Tenpenny Tower. Otóż, czy jak wybiorę wersję

Spoiler

, że ghule zamieszkają w
wieży

to podczas przekonywania mieszkańców, będę musiał używać retoryki do speech
challenge, czy po prostu zwykle dialogi w których brnie się do przodu. Chciałbym podbić
sobie liczbę wygranych speech challenge.

Pozdrawiam


Musisz użyć speechy. Zbierasz 50 do achievementa? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie w czym problem z modem - tym z gory:P co jest link od Aurelinusa. Otoz, supermutanci sa naprawde super! Nie mozna ich niczym rozwalic, nawet strzałem z Grubasa... Ktos wie jaki plik trzeba zmodyfikowac by przywrocic im normalne statystyki??? Ladnie prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 13:02, The-Darkest napisał:

Czy ktos wie w czym problem z modem - tym z gory:P co jest link od Aurelinusa. Otoz,
supermutanci sa naprawde super! Nie mozna ich niczym rozwalic, nawet strzałem z Grubasa...
Ktos wie jaki plik trzeba zmodyfikowac by przywrocic im normalne statystyki??? Ladnie
prosze o pomoc:)


Zainstaluj łatkę 2.07.08. Powinni przestać, ale problem może się utrzymywać w stosunku do tych, którzy są na mapach od początku (bardzo niewielu, większość jest spawnowana). Jeśli nie uszedłeś zbyt daleko wyjdź ponownie z Krypty.
To skutek nie udanego jak widać experymentu, którego zapomniałem usunąć w wersji podstawowej (tzn. czystym 2.07)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 14:00, Aurelinus napisał:

Zainstaluj łatkę 2.07.08. Powinni przestać, ale problem może się utrzymywać w
stosunku do tych, którzy są na mapach od początku (bardzo niewielu, większość jest spawnowana).
Jeśli nie uszedłeś zbyt daleko wyjdź ponownie z Krypty.
To skutek nie udanego jak widać experymentu, którego zapomniałem usunąć w wersji podstawowej
(tzn. czystym 2.07)


Ok:) dzieki za info! BTW mod jest serio mega mega:) baaaaaaardzo mi sie podoba bo ostro zmienia rozgrywke:) wlasnie zasysam latke zobaczymy co bedzie dalej:D jestem no powiedzmy dosc daleko, bo juz Three Doga odwiedzilem:)

P.S. Czy to dziala rowniez na behemoty? Tzn te bydlaki przerosniete? Bo ten przed GNR rowniez byl niezniszczalny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ulepszoną wersję karabinu plazmowego możesz zdobyć wykonując questa The Replicated Man w Rivet City. Co trzeba dokładnie zrobić żeby bo otrzymać. Wykonałem questa ale dr. Zimmer w podzięce dał mi moduł który zwiększa celność w VATS, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

no to teraz już nic więcej nie zrobisz. ulepszoną plazmę dostajesz od androida, za to , że go nie wydasz ^_^ ( co dla ścisłości i tak możesz zrobić jak już dostaniesz plazmę :)


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 18:41, Pariah napisał:

Spoiler

no to teraz już nic więcej nie zrobisz. ulepszoną plazmę dostajesz od androida, za
to , że go nie wydasz ^_^ ( co dla ścisłości i tak możesz zrobić jak już dostaniesz plazmę
:)


Pozdrawiam

Dopiero co tego questa wykonałem więc stracę tylko podróż (2 minuty na dojście do tego androida :D). Idę wczytać sejwa i zdobyć ten karabin :D
THX pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 16:40, The-Darkest napisał:

P.S. Czy to dziala rowniez na behemoty? Tzn te bydlaki przerosniete? Bo ten przed GNR
rowniez byl niezniszczalny


Tak, na wszystkie tzn. śwecących, mutki i behemoty + deathclawy.

Jeżeli chcesz usunąć wysypki zajrzyj na stronę Tawerny, do wątku o module, jest tam opisany sposób na prawidłowe wyłączenie V-sync, bo to wina tego parametru. Nie działa on poprawnie i nie można go dezaktywować z poziomu opcji (co oznacza, że gra potrafi się zacząć niespodziewanie sypać). Spróbuj też najpierw wyłączyć AA i filtrowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko - w jaki sposób naprawić przedmioty? Mam naprawę, na poziomie 100, a nadal nie wiem jak to zrobić ^^ A widzę, że dość dużo kapsli idzie zaoszczędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 15:12, Zarajev napisał:

Takie pytanko - w jaki sposób naprawić przedmioty? Mam naprawę, na poziomie 100, a nadal
nie wiem jak to zrobić ^^ A widzę, że dość dużo kapsli idzie zaoszczędzić

Robisz to za pomocą klawisza R, możesz to zrobić tyko wtedy gdy masz podobny przedmiot w ekwipunku. Z dwóch lub więcej zrobi się jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Androidem jest Harkness - szef ochrony Rivet City. Ta informacja sama w sobie niewiele Ci jednak da bo najpierw musisz zdobyć na to dowody. Najpierw zbierz wystarczającą ilość holotaśm a potem udaj się do Pinkertona w odłamanej części lotniskowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować