Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2009 o 19:14, Sandro napisał:

> Oj... Można ją zdobyć tylko raz, podczas pobytu w Raven Rock. Musisz przejść grę
od początku,
> albo wrócić tego momentu ;\
Jeszcze tam nie byłem :) Bo stanąłem na tym momencie, w którym dostaje się dostęp do
Cytadeli i trzeba iść do krypty 87. Wyczytałem, że krótko po tym momencie dostajemy questa,
który już uniemożliwia nam powrót na pustkowia więc postanowiłem wcześniej zebrać wszystkie
boobleheady. No i właśnie brakuje mi tylko tego jedynego z Raven Rock. Czyli mam po prostu
pchać fabułę do przodu, tak?

Tak. Opuścisz kryptę 87 i... do Raven Rock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, jak można poznać prawdziwą historię Rivet City ? Zbieram informację dla Moiry, i okazało się że o statku doskonale wie wszystko jakiś facet który mieszka chyba w tej odciętej, zawalonej części. Jak się tam dostać ? Bo aby otworzyć drzwi trzeba mieć na maksa zdolność wyłamywania zamków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi chodzi Fallotu 3 po głowie by zagrać w niego jeszcze raz. Grałem zaraz po premierze i dobrze było. Teraz wiem że wyszły jakieś dodatki. Czy wszystkie są na PC ?? I skąd je można pobrać?? I czy trzeba pachtować grę dla nich ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 17:18, Kerigun napisał:

Tak mi chodzi Fallotu 3 po głowie by zagrać w niego jeszcze raz. Grałem zaraz po premierze
i dobrze było. Teraz wiem że wyszły jakieś dodatki. Czy wszystkie są na PC ?? I skąd
je można pobrać?? I czy trzeba pachtować grę dla nich ??



Dodatki trzeba kupić i póki co dostępne są tylko w cyfrowej dystrybucji, żadnych pudełkowych wersji nie ma. Trzeba się na Games for Windows Live zarejestrować, kupić i pobrać w Marketplace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle:
http://www.gram.pl/news_8gjeH,m6_TeleGRAM_informacje_ze_swiata_gier_w_pigulce_(27_04).html
Można przeczytać że wersja pudełkowa jest, jak na razie nie dla nas ale jak już zrobili to myślę że i my się doczekamy na pudełkową wersje 3 dodatków do F3. Narazie wstrzymuje się z ponownym przejściem F3 i czekam na info o dodatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam masz, albo ktoś znajomy kartę kredytową albo do eZakupów specjalną można kupić na eBay, do Polski dostarczają, wiele razy już kupowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy można prosić Falloutowych graczy ( 3) o informacje na jakim sprzęcie udało im się zagrać. Z praktyki na moim laptopie chodzą gry które maja wyższe wymagania niz specyfikacja laptka, a w Falocie 3 mozna duzo opcji grafiki zminimalizować . dzięki za uwagi osób o kiepskim sprzęcie jak na F3 którym się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wymagania bym określił na trochę wyższe jak w Oblivionie, gra robiona na jego silniki i jakichś oszałamiających różnic nie widać. Ja grałem na tym co niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 13:28, jackcure napisał:

Witam czy można prosić Falloutowych graczy ( 3) o informacje na jakim sprzęcie udało
im się zagrać. Z praktyki na moim laptopie chodzą gry które maja wyższe wymagania niz
specyfikacja laptka, a w Falocie 3 mozna duzo opcji grafiki zminimalizować . dzięki za
uwagi osób o kiepskim sprzęcie jak na F3 którym się udało ;)

O oblivionie nie myslałem wiem że to ten sam -podobny S-graficzny na laptku smigała the Fall ,Stalker i Stalker czyste niebo gothic II, nie piszę o Falloutach 1,2 bo wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszytskie gier Czyste Niebo jest najbardziej wymagające więc jeśli ono śmigało z Fallem 3 nie będzie problemu. Kartę graf. jaką w lapku masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 13:51, igor8472 napisał:

Z tych wszytskie gier Czyste Niebo jest najbardziej wymagające więc jeśli ono śmigało
z Fallem 3 nie będzie problemu. Kartę graf. jaką w lapku masz?

Wiem że smiech będzie ale wyglada to tak ram 1,5 Gb ( ale pod xpkiem) ati300(no ale stalker bez problemu jest shrader 2 i wspóldzielone do 256mb ) i pliki stronicowania podniesione do 2,5Gb. procek 1,86Ghz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy typek będący na samym szczycie river city dawał przypadkiem questa? Nie sądziłem, że zrzucę go, aby rozbił się na miazgę xD Dziwnę, że ochrona nie zareagowała.

Powróciłem w końcu do fallouta 3 i mam nadzieję ukończyć go zanim inne rzeczy mnie nie rozproszą. Dzisiaj z rana chciałem zrobić szybkom partyjkę na rozgrzewkę, ale przez przeklęty windows life musiałem czekać pól godziny. Autentycznie skandal, żeby głupi program nie pozwalał mi zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować