Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2009 o 16:50, In_The_End napisał:

Czy jest kod, albo inny sposób na zwiększenie posiadanej amunicji .44 ? Nie brakuje
mi magazynków, ale moja ulubiona broń ma kaliber, do którego ciężko znaleźć pociski;/

Albo w oficjalnym dodatku The Pitt masz fabryke w której możesz produkować amunicje różnego kalibru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy moi znajomi, którzy grali bądź nadal grają w Fallout 3, narzekają na niski poziom trudności. Denerwuje ich to,że po osiągnięciu 20 poziomu (do którego bardzo szybko się dobija) nie ma takiej sily,która by nas nie powstrzymała.Niestety, muszę się z tym zgodzić; nawet na poziomie "bardzo trudny" grę przechodzi bez większego wysiłku. Tworząc nową postać zastanawiałem się jak zwiększyć grywalność. I tak oto stworzyłem tzw. Ninje.Muszę przyznać,że taką postacią gra się bardzo przyjemnie i można odkryć alternatywne rozwiązania, nie tylko samych misji, ale także zwykłych potyczek w budynkach czy biurowcach (np. w Super Duper Markecie, zabijałem wszystkich po kolei bez wznoszenia alarmu). Do czego zmierzam - gorąco zachęcam do tworzenia postaci oryginalnych, nie tylko samych koksów specjalizujących się w broni palnej,naprawie i medycynie. Naprawdę warto poeksperymentować ze swoją postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i takie coś się szanuje. Naprawdę. Ninja fajny kurczę, a zawsze jest takie rozwiązanie? Czy czasami trzeba coś innego?

W Super Duper Markecie bez wznoszenia alarmu? O kurczę ja właśnie nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 19:05, Slappy napisał:

No i takie coś się szanuje. Naprawdę. Ninja fajny kurczę, a zawsze jest takie rozwiązanie?
Czy czasami trzeba coś innego?

Oczywiście czasami trzeba czegoś bardziej konkretnego np. jak bym się nie starałam behemota z pięści nie zabije ale takie sytuacje zdarzają się sporadycznie. Według mnie wszystko zależy od uparcia gracza :D

Dnia 18.05.2009 o 19:05, Slappy napisał:

W Super Duper Markecie bez wznoszenia alarmu? O kurczę ja właśnie nie mogłem.

A ja się uparłem i się udało.

PS: Jak chcesz to mogę Ci wysłać build'a, którego używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 19:37, Czoklet_Muss napisał:

PS: Jak chcesz to mogę Ci wysłać build''a, którego używam.

A wyślij co mi tam. Trochę urozmaicenia. Maila mam podać? Jak by co piter64_13@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wyjściu z siedziby Enklawy chciałem aby się do mnie przyłączył Fawkes, ale okazało się, że mam za mało karmy... Aktualnie ukończyłem już fabułę i dwa dodatki... Gdzie można znaleźć Fawkesa? Bo teraz karmę mam jako święty... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 22:56, Falkoner napisał:

Po wyjściu z siedziby Enklawy chciałem aby się do mnie przyłączył Fawkes, ale okazało
się, że mam za mało karmy... Aktualnie ukończyłem już fabułę i dwa dodatki... Gdzie można
znaleźć Fawkesa? Bo teraz karmę mam jako święty... ;)


Powinien stać w przedsionku Muzeum Historii w Waszyngtonie - po drodze do Underworld, w tej sali ze szkieletem dinozaura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno pakiet Operation Anchorage i the Pitt znalazły się w planie wydawniczym Cenegi Oo Nareszcie chciałoby się rzec ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale żeby współpracowały z Polską wersją.

I żeby na wszystkie platformy było. Wtedy można mówić o tym że to cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Cenega to wydaje to brak współpracy z ich PL wersjami byłby nieporozumieniem... Na wszystkie 3 główne platformy mają być, wiadomo jakie ;-). Mogliby tez w końcu dorzucić kod GfWL do podstawki eh... Skoro Cenega graczy olewa to ja olałem ich i kupiłem na eBayu a dodatki i tak już w marketplace kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no czytałem. I miałem kupić Fallouta 3 na PS3 teraz ale się wstrzymam. Na PC na razie tylko będę grał.

Na PS3 kupię jak wyjdzie Fallout 3 w edycji Game of the Year (taa by chciało się) którzy będzie zawierał wszystkie dodatki.
Tylko żeby cena była rozsądna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 17:27, igor8472 napisał:

Mogliby tez w końcu dorzucić kod GfWL do podstawki eh...


Taaak... marzenia... Niestety, wątpię żeby Cenega zrobiła taki manewr. Chociaż nie ukrywam, byłbym bardzo miło zaskoczony gdyby tak się stało. Może nawet przeszedłbym tego FPSa jeszcze raz, choćby dla achievementów ;)

Dnia 20.05.2009 o 17:27, igor8472 napisał:

Skoro Cenega graczy olewa to ja olałem ich i kupiłem na eBayu
a dodatki i tak już w marketplace kupiłem.


Zrobiłbym zapewne tak jak ty, gdyby nie fakt że w momencie kupowania gry nie wiedziałem że otrzymuję wersję wykastrowaną z GfWL. Do dziś się zastanawiam czym się kierowała Cenega, brutalnie wycinając tą naprawdę świetną rzecz... (nie, Microsoft wcale mi nie zapłacił żebym to powiedział :D) Obawiam się, że póki Polska nie będzie miała oficjalnego dostępu do Live''a, to takie cyrki będą dla nas chlebem powszednim. A jako że Polska moim zdaniem nie będzie mieć swojego Live'a przynajmniej w ciągu najbliższych 100 lat... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 06:31, piecia997 napisał:

> Po wyjściu z siedziby Enklawy chciałem aby się do mnie przyłączył Fawkes, ale okazało

> się, że mam za mało karmy... Aktualnie ukończyłem już fabułę i dwa dodatki... Gdzie
można
> znaleźć Fawkesa? Bo teraz karmę mam jako święty... ;)

Powinien stać w przedsionku Muzeum Historii w Waszyngtonie - po drodze do Underworld,
w tej sali ze szkieletem dinozaura.



Dzięki, był tam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , najpierw zacząłem przechodzić misje poboczne i doszedłem do River City i Doktor Li
co zablokowało mi dostępność misji : "idąc jego śladami " i "galaxy news radio" . Czy będę mógł je normalnie przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 14:39, Prateorian napisał:

będę mógł je normalnie przejść?

Skoro Ci je zablokowało, to nie:P Pozostaje wcześniejszy save jeśli tak bardzo zależy ci na tych questach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 15:33, In_The_End napisał:

Pozostaje wcześniejszy save jeśli tak bardzo
zależy ci na tych questach.


No "raczej" mu na nich zależy, bo "idąc jego śladami " i "galaxy news radio" to są przecież questy główne, nie poboczne. Bez nich po prostu nie da się przejść gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 20:49, Kreeg napisał:

>


Ja za pierwszym razem przeszedłem grę bez wykonania nich. bo podobnie jak on dotarłem do Rivet City i tam mi te questy anulowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować