Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

A jeśli nie wiesz dlaczego wydawcy olewają nasz rynek - i rodzimi, i obcy - to przetraw lekcję, że jesteśmy bardzo gów.nianym rynkiem dla nich, bo jest tu wielu, którzy uważają złodziei za wybawców rasy ludzkiej i takich, którzy uważają, że EULA to gówno dla świętoszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 14:02, Aurelinus napisał:

Co sobie myślę to sobie myślę, ale nie usprawiedliwia to żadnej formy złodziejstwa. Nie
od dziś, vide przypadek Mass Effect i BDtS - wiadomo, że nasi dystrybutorzy się nie popisują.
Ale skoro zależało ci na dodatkach w terminie światowej premiery, trzeba było kupić wersję
ENG - jest powszechnie dostępna w internecie.


Widzisz np. taki inglorious bastards:

data premiery: 2009-09-11 (Polska) , 2009-05-20 (Świat)

najdalej w lipcu film będzie dostępny w znośnej kopii do ściągnięcia a co zrobią ludzie ?? Sciągną i nie pójdą do kin. Proste jaki kretyn będzie czekał 4 miesiące skoro może mieć za free. Gdby premiera była w podobnym terminie co w reszcie świata wszyscy by tym skorzystali. Dystrybutor szmal z kin a widz zobaczenie dobrego (prawdopodobnie) filmu w kinie.
Niestety dystrybutor jest durniem.
Jeszcze raz pozdrawiam cenege. Chyba najbardziej lewego i niekompetentengo dystrybutora jaki na nieszczęście nas wszystkich, chodzi po polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 15:15, eyesofglass2 napisał:

jaki kretyn będzie czekał 4 miesiące skoro może mieć za free.

Ja, pomijając fakt, że mnie ten film nie interesuje.

Dnia 01.06.2009 o 15:15, eyesofglass2 napisał:

Niestety dystrybutor jest durniem.

Acha, i to wystarczający powód by kraść? No to kradnij, jeśli musisz, ja nie potrzebuję premiery w tym samym dniu co gdzieś tam, skoro wogóle jest (i to w tym samym roku), mogę poczekać, jeśli wogóle jest na co.

Dnia 01.06.2009 o 15:15, eyesofglass2 napisał:

Jeszcze raz pozdrawiam cenege. Chyba najbardziej lewego i niekompetentengo dystrybutora
jaki na nieszczęście nas wszystkich, chodzi po polskim rynku.

Znam gorszych, a i nasz CDP ostatnio wyraźnie obniża loty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja wyznaje zasade że mam za mało czasu na czekanie bo życie jest na to a krótkie. Jak już będę musiał to kupie sobie wersje angielską fallouta z ebaya i poprostu ściągne sobie te do dodatki. A wszystko to na złość osłom z cenegi. Generalnie cała ta firma to jedna wielka lipa. Wysłałem pare dni temu email z zapytaniem o premiere dodatków do fallouta 3 (na ich stronie jest taki dział kontakt). Zostałem przez nich zignorowany, żadnej odpowiedzi nie dostałem. Nie ma to jak dbanie o klienta czego cenega poprostu nie ma w zwyczaju. Wniosek, fallout 3 jest ostatnią grą jaką kupiłem od tych wałów (cenega). W CDP nie dzieje się chyba aż tak źle, fuel opóźniony tylko o 2 dni, podobnie jak overlord 2. Oba tytuły z przyjemnością przetestuje. Prównywanie CDP do cenegi to tak jak porównywanie pizzy z gównem. Nie miałem co prawda przyjemności pisać maili do którego kolwiek z działów CDP. Bo większośćinformacji jest dostępna na stronie albo na forum. Tak czy siak jak będziemy mieli szczęście cenege z jej podejściem zeżre tzw. kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 10:40, eyesofglass2 napisał:

Widzisz ja wyznaje zasade że mam za mało czasu na czekanie bo życie jest na to a krótkie.

To nadal nie usprawiedliwia złodziejstwa, a jeśli tak uważasz, to gratuluję. Zastanawiam się tylko jak ty znosisz fakt, że ominą cię wszystkie premiery (najprawdopodobniej) z 2227 roku...? To musi być straszne dla takiego złaknionego wszelkich nowości megafana...

Dnia 04.06.2009 o 10:40, eyesofglass2 napisał:

Jak już będę musiał to kupie sobie wersje angielską fallouta z ebaya i poprostu ściągne
sobie te do dodatki.

Teraz mówisz do rzeczy.

Dnia 04.06.2009 o 10:40, eyesofglass2 napisał:

Nie miałem co prawda przyjemności pisać maili do którego kolwiek z działów
CDP. Bo większośćinformacji jest dostępna na stronie albo na forum. Tak czy siak jak
będziemy mieli szczęście cenege z jej podejściem zeżre tzw. kryzys.

To ja cię rozczaruję - prowadzę regularą niemal korespondencję z Cenega zarówno w sprawach pomocy technicznej i poza - i owszem, długo czasem trzeba czekać na odpowiedź, ale udzielają jej. Za to CDP nigdy mi żadnej odpowiedzi nie udzieliło, przynajmniej nie dział pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 16:20, Mange napisał:

> Gdzie znajdę Ochłapa/Dogmeata? Wiem, że na Złomowisku,ale gdzie dokładnie? Może
to jest
> po pewnym momencie w fabule?
http://www.fallout3.net/obrazki/npc_f3/zlomowisko.jpg
Odnalezienie nie ma nic wspólnego z fabułą. Spotykamy go na Złomowisku gdzie broni ciała
swojego martwego pana przed bandytami.

Mam problem. Przechodziłem pewnej nocy obok złomowiska i widziałem jak pies się bije z bandytami. Miałem mało życia i przeszedłem obokt tego po prostu. Wróciłem na złomowisko potem, po psa, ale psa nie było. Bndyci byli uśmierceni, ale psa nie ma. Jego zwłok również, przeczytałem na stronie zresztą, że Ochłap/Dogmeat sam sobie z nimi poradzi. Gdzie go mogę teraz znaleść, proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 17:15, Aguilo napisał:

Mam problem. Przechodziłem pewnej nocy obok złomowiska i widziałem jak pies się bije
z bandytami. Miałem mało życia i przeszedłem obokt tego po prostu. Wróciłem na złomowisko
potem, po psa, ale psa nie było. Bndyci byli uśmierceni, ale psa nie ma. Jego zwłok również,
przeczytałem na stronie zresztą, że Ochłap/Dogmeat sam sobie z nimi poradzi. Gdzie go
mogę teraz znaleść, proszę o pomoc.


Dobra poradziłem sobie już. ;)

Jaki jest ostatni patch do polskiej edycji Fallouta 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest cudowna. Gram od paru dni i i tak nie mogę się nią nacieszyć. Początek w Krypcie jest mistrzowsko wykonany. Post-apokaliptyczny klimat jest, zadania są ciekawe. Zwyczajne wałęsanie się po pustkowiach nawet bez zadań sprawia frajdę. Genialna gra.

No i trzy opcje językowe - super (póki co gram na czystym angielskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:12, tomoliop napisał:

Ta gra jest cudowna. Gram od paru dni i i tak nie mogę się nią nacieszyć. Początek w
Krypcie jest mistrzowsko wykonany. Post-apokaliptyczny klimat jest, zadania są ciekawe.
Zwyczajne wałęsanie się po pustkowiach nawet bez zadań sprawia frajdę. Genialna gra.


Przyznam, że na początku też byłem tą grą zachwycony... Z czasem mój zachwyt nad nią zaczął spadać, aż w efekcie, tuż przed przystąpieniem do jednego z ostatnich questów (i po wykonaniu praktycznie wszystkich pobocznych, znalezieniu wszystkich figurek etc.), dałem sobie z tą grą spokój na jakieś... 2-3 miesiące. Po prostu byłem już totalnie znudzony i zmęczony tą grą. A nawet jak przystąpiłem do jej ukończenia po tym czasie, robiłem to tylko na zasadzie "no wypadało by to w końcu skończyć...". I w sumie nie wiem czy było warto, bo zakończenie jest... rozczarowujące. Do poprzednich Falloutów nawet pod tym względem się nie umywa, mimo że jest teoretycznie bardziej "dramatyczne"... No ale starczy już tego spoilerowania z mojej strony, nie zamierzam tu nikomu gry psuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odn. dodatkow ktore juz niedługo beda pewnie dostepne po polsku: Czy gdy zainstalujemy dodatek w momencie gdy juz zaczelismy gre to czy bedziemy w stanie z niego skorzystac w trakcie takiej gry czy musimy zaczynac od nowa cala przygode??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 16:06, Indrid_Cold napisał:

mam pytanie odn. dodatkow ktore juz niedługo beda pewnie dostepne po polsku: Czy gdy
zainstalujemy dodatek w momencie gdy juz zaczelismy gre to czy bedziemy w stanie z niego
skorzystac w trakcie takiej gry czy musimy zaczynac od nowa cala przygode??


Będziesz mógł z niego korzystać, nie trzeba zaczynać od nowa gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za numer z przypiętym postem Walgierza?
Stronka z modem zablokowana została, tylko dlaczego? I skąd dociągnąć można tego moda teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 17:08, HaatreT napisał:

Co to za numer z przypiętym postem Walgierza?
Stronka z modem zablokowana została, tylko dlaczego? I skąd dociągnąć można tego moda
teraz?


http://tawerna.nstrefa.pl/topics56/fallout-3-kolekcja-modulow-zmiany-w-silniku-i-rozgrywce-vt752.htm

Nastąpiła po prostu "przeprowadzka" na inny serwer, jak sądzę. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś na to radę żeby nie trzeba było za każdym razem w fallout 3 launcherze zaznaczać co się ma włączać jaki mod w Data File bo dla mnie to uciążliwe mógłby ktoś pomóc żebym musiał tylko raz włączyć a potem już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 17:56, wielku napisał:

A ma ktoś na to radę żeby nie trzeba było za każdym razem w fallout 3 launcherze zaznaczać
co się ma włączać jaki mod w Data File bo dla mnie to uciążliwe mógłby ktoś pomóc żebym
musiał tylko raz włączyć a potem już nie?


Nie da rady, musisz tam za każdym razem klikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda ale mam jeszcze jeden problem grałem wszystko było normalnie włączam ostatnio i mam... różowego pip boya ma ktoś na to radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 20:58, wielku napisał:

szkoda ale mam jeszcze jeden problem grałem wszystko było normalnie włączam ostatnio
i mam... różowego pip boya ma ktoś na to radę?


A zobacz w opcjach. Może ci się przestawił kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 17:56, wielku napisał:

A ma ktoś na to radę żeby nie trzeba było za każdym razem w fallout 3 launcherze zaznaczać
co się ma włączać jaki mod w Data File bo dla mnie to uciążliwe mógłby ktoś pomóc żebym
musiał tylko raz włączyć a potem już nie?


Wystarczy ściągnąć sobie Fallout Mod Manager i uruchamiać grę z jego pomocą.
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 17:56, wielku napisał:

A ma ktoś na to radę żeby nie trzeba było za każdym razem w fallout 3 launcherze zaznaczać
co się ma włączać jaki mod w Data File bo dla mnie to uciążliwe mógłby ktoś pomóc żebym
musiał tylko raz włączyć a potem już nie?

Tę opcję zaznaczasz raz, nie musisz jej powtarzać. Wystarczy, że zrobisz sejw po wejściu do gry, a jego ponowne uruchomienie (i każdego następnego) spowoduje, że gra automatycznie wczyta niezbędne mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować