Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Wczoraj zakupiłem Fallouta 3 na PS3 i już na początku rozczarowanie... przechodzące w wściekłość, w wersji pl na PS3 nie działają "trofea". To jakiś absolutny skandal, wersja wyszła z olbrzymim opóźnieniem, trofeów brak, a co najgorsze nie ma również żadnej informacji dla potencjalnych nabywców, że taka sytuacja ma miejsce. Może jakiś pracownik Cenegi ustosunkuje się na forum do tej sprawy... czy będzie patch na PS3 i kiedy ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 22:02, Pablor napisał:

Wczoraj zakupiłem Fallouta 3 na PS3 i już na początku rozczarowanie... przechodzące w
wściekłość, w wersji pl na PS3 nie działają "trofea". To jakiś absolutny skandal, wersja
wyszła z olbrzymim opóźnieniem, trofeów brak, a co najgorsze nie ma również żadnej informacji
dla potencjalnych nabywców, że taka sytuacja ma miejsce. Może jakiś pracownik Cenegi
ustosunkuje się na forum do tej sprawy... czy będzie patch na PS3 i kiedy ????????????

Z tego co słyszałem (ale nie wiem dokładnie nie linczujcie mnie, tylko słyszałem) patch już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 13:05, Ecko09 napisał:

Tja. Dodatki wychodzą co miesiąc, dwa, a ich techniczna strona jest tragiczna...


Według recenzji GOLa , gdzie zresztą sam Fallout dostał bardzo wysoką notę , dodatki faktycznie prezentują poziom niezadowalający , chociaż według tego portalu , po pierwszym , zupełnie słabym , następne trochę podciągnęły poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 22:02, Pablor napisał:

Wczoraj zakupiłem Fallouta 3 na PS3 i już na początku rozczarowanie... przechodzące w
wściekłość, w wersji pl na PS3 nie działają "trofea". To jakiś absolutny skandal, wersja
wyszła z olbrzymim opóźnieniem, trofeów brak, a co najgorsze nie ma również żadnej informacji
dla potencjalnych nabywców, że taka sytuacja ma miejsce. Może jakiś pracownik Cenegi
ustosunkuje się na forum do tej sprawy... czy będzie patch na PS3 i kiedy ????????????

Dlatego ja się wstrzymałem z kupnem na PS3 Fallouta 3.

Ale niestety trwa już to za długo. Ile czasu już minęło a dalej nic z tym nie zrobili. Kiedyś mój kumpel napisał do Cenegi w tej sprawie ale nic nie odpowiedzieli do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też napisałem i nie wyobrażam sobie, żeby pozostało to bez reakcji. Swoją drogą jest to skandal, przecież z tego co pamiętam trofea Fallout dostał przed premierą wersji "pl". Poza tym cały czas powtarzam, jeżeli podjęli taką decyzję należało poinformować o tym graczy (potencjalnych nabywców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 18:18, Piotr_Osiak napisał:

W Sieci krąży gameplay z Point Lookout - premiera DLC w najbliższy wtorek.
http://postapokalipsa.wordpress.com/2009/06/20/f3-point-lookout-gameplay/

Hmm... chyba będe musiał kupić też ten DLC bo zapowiada się ciekawie i klimatycznie. The Pitt nie podobał mi się (nawet go nie kupowałem wystarczyło że zobaczyłem u znajomego), Anchorage podobało mi się bardzo, Broken Steel też było niezłe(przede wszystkim podnosiło max level do 30)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny klimatyczny gameplay, extra muzyka :-). To DLC chyba się najciekawiej z wszystkich dotychczasowych zapowiada bo o następnym ze statkiem obcych wolę nie myśleć...Można to wsadzić do Falla jako easter egg ale żeby dodatek od razu? Po h..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 20:55, Kapas napisał:

> W Sieci krąży gameplay z Point Lookout - premiera DLC w najbliższy wtorek.
> http://postapokalipsa.wordpress.com/2009/06/20/f3-point-lookout-gameplay/

No teraz to już naprawdę przesadzili z tym naśladowaniem obka xD

Zapowiada się tragedia. Dokładnie jakbym widział gameplaye z Obliviona... Błeeeeeeeee.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chcę wczytać grę pisze że nie może, bo save jest ,,outdated - it version is -1 an current is 48". Jakoś tak. Wczytałem trochę wcześniejszy autosave, powinien być w rivet city, a włącza mnie na jakimś pustkowiu, z czystym dziennikiem, mapą, ekwipunkiem, z niczym. Ściągam patcha (trzeba wszystkie po kolei, czy tylko ostatniego?), ale to chyba nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2009 o 21:38, Aurelinus napisał:

Zapowiada się tragedia. Dokładnie jakbym widział gameplaye z Obliviona... Błeeeeeeeee.......


No dokładnie .. są pewne granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 21:46, tomoliop napisał:

Kiedy chcę wczytać grę pisze że nie może, bo save jest ,,outdated - it version is -1
an current is 48". Jakoś tak. Wczytałem trochę wcześniejszy autosave, powinien być w
rivet city, a włącza mnie na jakimś pustkowiu, z czystym dziennikiem, mapą, ekwipunkiem,
z niczym. Ściągam patcha (trzeba wszystkie po kolei, czy tylko ostatniego?), ale to chyba
nie pomoże.

Tak się dzieje z patchem i bez. Instalujesz zawsze tylko ostatni dostępny. Ale sejwa nie uratujesz. Sejwuj przez opcje a nie przez "quicksave", przynajmniej od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 22:39, Aurelinus napisał:

> Kiedy chcę wczytać grę pisze że nie może, bo save jest ,,outdated - it version is
-1
> an current is 48". Jakoś tak. Wczytałem trochę wcześniejszy autosave, powinien być
w
> rivet city, a włącza mnie na jakimś pustkowiu, z czystym dziennikiem, mapą, ekwipunkiem,

> z niczym. Ściągam patcha (trzeba wszystkie po kolei, czy tylko ostatniego?), ale
to chyba
> nie pomoże.
Tak się dzieje z patchem i bez. Instalujesz zawsze tylko ostatni dostępny. Ale sejwa
nie uratujesz. Sejwuj przez opcje a nie przez "quicksave", przynajmniej od czasu do czasu.


No, ale żeby autosave też?... aaaaahhh... 12 godzin gry... No to od początku, w takim razie tym razem będę zuy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najczęściej można spotkać Szpony Śmierci? Dobijam do 20 poziomu (19,5) , a tego przeciwnika nawet z daleka nie pooglądałem.Co prawda odkryłem nie więcej jak połowę lokacji , ale i tak jest to dość dużo , a Szponków nigdzie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 10:12, igor8472 napisał:

Na pustkowiach ot tak często się kręcą, co od lokacji gdzie jest ich więcej to szukaj
na północy.


Właśnie północny wschód poeksplorowałem dość dokładnie i Szponków nie widziałem.Nic to , w takim razie udam się na zachód , może tam spotkam coś fajnego.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 11:26, KrzychW napisał:

Właśnie północny wschód poeksplorowałem dość dokładnie i Szponków nie widziałem.Nic to
, w takim razie udam się na zachód , może tam spotkam coś fajnego.:-)

Znajdziesz ich dość sporo w Old Olney koło krypty 92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 14:05, Kapas napisał:

Cenega proponuje dla członków kompani graczy F3 za 50 zł


Ooo , to ja mam lepszą propozycję.Dla mnie oferuje za 49,90. :-)))
Od 10 dni jestem posiadaczem gry , więc mail troszkę , w moim przypadku , przyszedł za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować