Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2009 o 23:53, Aurelinus napisał:

> Hmm, masz na myśli moduły dodające nowe questy? Możesz jakieś polecić?

http://tawerna.nstrefa.pl/topics56/fallout-3-pl-modul-projekt-valkiria-echo-vt752.htm

To nie jest do końca autoreklama, ale niewielu narzekało.

Poza tym jest wielkie archiwum modułów tu:

http://www.fallout3nexus.com/downloads/categories.php


Twojego (tj. tego pierwszego) moda już zainstalowałem, ale nie zauważyłem (jak na razie, bo zacząłem nową gre) poważniejszych zmian, oprócz kilku nowych perków. A na nexusie nie mam siły i chęci szukać czegoś przydatnego wśród questów. Chyba jednak zagram w takiego Fallouta jaki jest i poczekam na polskie DLC :)
Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 00:17, 4ny4 napisał:

Jaki jest najnowszy patch do F3 ? 1.0.0.15 ? Wersja Ang + PL napisy.


Najnowszy patch do polskiego Fallouta 3 to 1.1, ale w przypadku tej gry prawda jest niestety taka, że najlepiej w ogóle żadnych patchy nie instalować. Instalacja patchów do tej gry przynosi efekt odwrotny do zamierzonego, tj. wprowadzane zostają tylko nowe bugi i niewiele poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mam zainstalowaną Pełną Polską Wersję F3, i głosy niektórych postaci są strasznie ciche, na przykład Pana Burke albo Nadzorcy. Jest na to jakiś fix czy coś? Trochę denerwujące jest to że muszę co chwila podkręcać głos. Próbowałem zrobić coś z opcjami (Głosy na full) ale to nic nie daje. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 20:31, St1m napisał:



Cenega schrzaniła w polskiej wersji całe mnóstwo rzeczy, a nagranie polskich kwestii dialogowych na "nierównym" poziomie głośności jest jedną właśnie jedną z nich. Niestety, nic z tym zrobić się nie da. Poza instalacją wersji ze spolszczonymi wyłącznie napisami, naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące przejścia gry gdyż nie mogę dostać się do River City po prostu
nie wiem jak tam się dostać mógłby mi ktoś powiedzieć jak tam się dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 12:57, Szw3dzik napisał:

Mam pytanie dotyczące przejścia gry gdyż nie mogę dostać się do River City po prostu
nie wiem jak tam się dostać mógłby mi ktoś powiedzieć jak tam się dostać


Różnie. Można tam dojść tunelami metra, ale równie dobrze można tam pójść "bokiem", czyli wzdłuż rzeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 13:22, Szw3dzik napisał:

Chodzi mi o to ze jestem już przy statku i nie wiem jak się na pokład dostać


Wchodzisz po schodach na takie jakby rusztowanie które jest obok statku , jak już tam będziesz to zostanie dla ciebie opuszczony "most". Dalej sobie chyba poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 13:22, Szw3dzik napisał:

Chodzi mi o to ze jestem już przy statku i nie wiem jak się na pokład dostać

Musisz podejść do intercomu i nacisnąć to co trzeba nacisnąć. Wtedy opuszczą ci most :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam jedno pytanie, mianowicie jestem zainteresowany kupnem tej gry, ale po przejrzeniu różnych informacji o polskiej wersji gry zauważyłem że jest jakiś problem z dlc do polskich wersji, współpraca games for windows czy coś takiego, wiec tu nachodzi mnie myśl czy gdy kupie fallouta to dostane klucz do game for windows, i czy będę mógł z niego ściągnąć owe dlc?? z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 18:14, DarkWolf_PL napisał:



Niestety, jeśli kupisz polską wersję Fallouta 3, to nie dostaniesz z nią klucza Games for Windows Live. Ponadto, w samej grze również GfW Live został całkowicie wycięty, więc nawet jak by klucz ten w pudełku był, nie było by go jak użyć. No i jak można się domyśleć, o DLC w polskim Falloucie 3 również nie ma mowy. Jedyne rozwiązanie tych wszystkich problemów, to kupno wersji angielskiej.

BTW: Żeby ściągnąć DLC nie wystarczy mieć klucz. Trzeba za nie zapłacić w GfW Live Marketplace, i dopiero można ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 2 pytania

1.Jak włączyć latarkę ?
2.Mam misje ze jestem w starym domu i muszę aktywować terminal i muszę naciskać przedmioty żeby wydały odpowiedni dźwięk ale znalazłem tylko 4 mógłby mi ktoś pomóc z ta zagadką jak ją zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 22:03, Szw3dzik napisał:

Witam mam 2 pytania

1.Jak włączyć latarkę ?

Jeśli grasz na PC to przytrzymać TAB z tego co pamiętam.

Dnia 08.07.2009 o 22:03, Szw3dzik napisał:

2.Mam misje ze jestem w starym domu i muszę aktywować terminal i muszę naciskać przedmioty
żeby wydały odpowiedni dźwięk ale znalazłem tylko 4 mógłby mi ktoś pomóc z ta zagadką
jak ją zrobić


Prawidłowa kolejność: radio, dzbanek, krasnal, dzbanek, pustak, krasnal, butelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 22:03, Szw3dzik napisał:

1.Jak włączyć latarkę ?


Przytrzymaj Tab. Ale nie jest to taka "prawdziwa" latarka, więc nie licz na zbyt wiele.

Dnia 08.07.2009 o 22:03, Szw3dzik napisał:

2.Mam misje ze jestem w starym domu i muszę aktywować terminal i muszę naciskać przedmioty
żeby wydały odpowiedni dźwięk ale znalazłem tylko 4 mógłby mi ktoś pomóc z ta zagadką
jak ją zrobić


Powiem ci od razu kolejność w jakiej musisz "używać" tych przedmiotów:
radio -> dzbanek -> krasnal -> dzbanek -> pustak -> krasnal -> butelka
Zwyczajnie rozejrzyj się po pomieszczeniu w którym stoisz, a z łatwością znajdziesz wszystkie te przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 18:14, DarkWolf_PL napisał:

witam mam jedno pytanie, mianowicie jestem zainteresowany kupnem tej gry, ale po przejrzeniu
różnych informacji o polskiej wersji gry zauważyłem że jest jakiś problem z dlc do polskich
wersji, współpraca games for windows czy coś takiego, wiec tu nachodzi mnie myśl czy
gdy kupie fallouta to dostane klucz do game for windows, i czy będę mógł z niego ściągnąć
owe dlc?? z góry dziękuje za pomoc

dzieki za szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 00:44, DarkWolf_PL napisał:

dzieki za szybką odpowiedz


W Polskim wydaniu nie ma w ogóle GFWL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem z grą. Kiedy ją włączam pojawia mi się czarny ekran przez chwile leci muzyka i później nic a co dziwne gra dzień wcześniej mi działała!! Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z misją uwolniłem ojca i przyszedłem z nim do River City no i on dal mi zadania ze mam gdzieś iść dochodzę do tego muzeum czy coś ale jak wchodzę do niego to nie mam żadnej strzałki gdzie mam iść proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować