Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

pomózcie kupiłem fallout 3 z tej promocj w cd acion normalnie grałem bez kłopotów aż do wyjścia z krypty teraz gra sie wyłacza co 30 minut nie wiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 20:50, FPS_FPP_TPP napisał:

pomózcie kupiłem fallout 3 z tej promocj w cd acion normalnie grałem bez kłopotów aż
do wyjścia z krypty teraz gra sie wyłacza co 30 minut nie wiem co jest


Wgraj najnowsze sterowniki do karty graficznej, najnowszą bibliotekę DirectX. Wgrywałeś patche do F3 ? Często nowe poprawki wnoszą więcej błędów niż czysta wersja, natomiast jeżeli ich nie wgrywałeś to spróbuj wgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak mam najnowsze stery do karty, patche też sciągałem ze strony cenega, DirectX też sprawdzony i jest najnowszy niby to nie wina kompa bo sie nic nie tnie normalnie gram z 30-40 minut i gra sie wyłacza kompa mam starego ale wymagania minimalne spęnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 20:50, FPS_FPP_TPP napisał:

pomózcie kupiłem fallout 3 z tej promocj w cd acion normalnie grałem bez kłopotów aż
do wyjścia z krypty teraz gra sie wyłacza co 30 minut nie wiem co jest

Wyłącz V-sync.
Tyel, że musisz to zrobić w pliku INI, a nie w opcjach Launchera. Po szczegóły odsyłam do Google, bo nigdy nie musiałem tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zakupiłem dzisiaj Fallouta 3(wcześniej grałem w grę z nieco... "innego" źródła). Niestety moja karta graficzna jest w naprawie i na razie w nią nie zagram. Za to przeczytałem na internecie straszną rzecz- polska wersja nie ma GfWL?!

Zacząłem przeszukiwać strony w poszukiwaniu jakiegoś sposobu na zdobywanie aczików. No i znalazłem...

Cyt: "Ja nie mam problemów z odblokowywaniem achievmentów, to można robić bez kodu LIVE, wystarczy mieć jedną grę oryginalną z LIVE, używać go i mieć aktywne konto - w F3 "aczki" nabijają się normalnie. Potem tylko zalogować się w grze z kodem (w moim wypadku GoW albo GTAIV) i już są w profilu online." Źródło: gry-online.pl

Może mi ktoś powiedzieć, czy ta metoda działa? Jak już wcześniej pisałem, sam nie mogę tego przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóż konto Live na UK albo USA, zarejestruj grę na koncie, graj i zdobywaj acziki. W czym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w tym, że do polskiej wersji językowej nie dodają kodu do GfWL!

Edit: A co, Ty normalnie te osiągnięcia zdobywasz? Na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 18:15, sinir napisał:

Edit: A co, Ty normalnie te osiągnięcia zdobywasz? Na PC?


Nie bo gry nawet nie rejestrowałem, nie jarają mnie te acziki całe. Mam kod do gry ponieważ grę kupiłem na allegro, a została ona sprowadzona z UK czy USA, zresztą cholera wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupował może ktoś dodatki z GfWL Marketplace i czy można je kupić online inaczej jak za MS Points? Coś kojarzę że można było SMS-em płacić ale nigdzie odnośnika do tegoż nie ma. Konto do Live jak wiadomo trzeba założyć na inny kraj niż Polska, ja mam założone na USA, jak chce kupić punkty za swoją kartę kredytową to coś system jej zaakceptować nie chce a nigdzie nie mam z nią problemu (eKarta z mBanku) jak chcę coś z zachodnich serwisów kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna sposób na "odzyskanie" Ochłapa? Gdy wybierałem się do Krypty 87 , zostawiłem psa w domu i niestety , po powrocie zwierzak przepadł.Zwykle w takich przypadkach powinien być w okolicach Krypty 101 , ale nie tym razem.Zastanawiam się , gdzie jeszcze mogę Ochłapa poszukać , a jeżeli nie ma takiej opcji , to jak go sprowadzić inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W pierwszej kolejności powinieneś DOKŁADNIE poszukać. Sam miałem czasem problemy ze znalezieniem towarzyszy. Poszukaj koło krypty 101 i tej 87.

Innym sposobem jest chyba "zrespienie" go z konsoli. O tym wiele nie wiem, ale taka możliwość chyba istnieje.

Ostatnim jakie znam jest perk "Puppies!", który po śmierci Ochłapa daje możliwość przyłączenia się do Ciebie innych psów. Ale wydaje mi się, że żeby szczeniaki były dostępne, twój pies musi zginąć, a Ty go po prostu zgubiłeś. No i, wiadomo, ten perk jest dopiero w Broken Steel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 08:58, sinir napisał:

Innym sposobem jest chyba "zrespienie" go z konsoli. O tym wiele nie wiem, ale taka możliwość
chyba istnieje.


Dzięki za porady , ale na szczęście problem rozwiązał się sam.Co jakiś czas , robiąc sobie przerwy w eksploracji świata , zaglądałem w okolice Krypty 101 i za którymś razem , Ochłap się pojawił.Nie było , nie było i raptem jest.No cóż , każda gra ma swoje "narowy" , więc dlaczego z Falloutem 3 miałoby być inaczej? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giera fajna, ale mam jakieś błędy niestety,wywala mi co jakiś czas w losowych miejscach :/

Po pierwsze: Bethesda zrobiła dobrą robotę z F3
Po drugie: Silnik Obka nadal wymiata :p
Po trzecie: kocham konsole komend, a w szczególności player.additem :p

Pytanko. Da się coś zrobić aby bronie wolniej się zużywały? Alien Blaster mi bardzo szybko się niszczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edit: Ardreth mnie ubiegł ale podaję trochę bardziej szczegółowe info.

Nie ma w polskiej edycji cd-key do instalacji żadnego zdaje się. Jedyny kod jaki jest do gry to ten do rejestracji w Game for WIndows Live ale polska edycja jest zeń wykastrowana niestety. Ot takie uroki naszego zaścianka. Pozostaje tylko czekać na płytowe edycje dodatków, ja mam falla edycje zagraniczną, razem z kodem. Za 130zł kupiłem zdrapkę na 4000 Ms points i wystarczy na 5 dodatków, kupiłem 4 jakie dotąd wyszły i jeszcze zostało na jeden :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie darowałem edycję na PC- dlatego sprzedaję( myślałem że posiałem cd key stąd moje pytanie na forum)
Zaopatrzyłem się w polskie wydanie na Xboxa 360.. i zastanawiam się czy xboxowa wersja PL będzie kompatybilna z angielskimi DLC. W zasadzie tak mi strasznie nie żal tych dodatków gdyż podobno reprezentują raczej średniawy poziom, jednak Broken Steel podnosi maksymalny poziom postaci do 30lvl i ten DLC mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować