Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Jak wejść do tego River City? Mógłby ktoś zaznaczyć podwodne wejście na symbolicznym rysunku czy coś...? Już chyba od pól godziny pływam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 10:15, Woo-Cash napisał:

Jak wejść do tego River City? Mógłby ktoś zaznaczyć podwodne wejście na symbolicznym
rysunku czy coś...? Już chyba od pól godziny pływam...


Wchodzi się taką kładką, na którą się wchodzi przez takie schody. Idź przy brzegu blisko statku, a zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 10:32, tomoliop napisał:

> Jak wejść do tego River City? Mógłby ktoś zaznaczyć podwodne wejście na symbolicznym

> rysunku czy coś...? Już chyba od pól godziny pływam...

Wchodzi się taką kładką, na którą się wchodzi przez takie schody. Idź przy brzegu blisko
statku, a zobaczysz.


Masz na myśli ten pomost? Nie mam wystarczających umiejętności na otworzenie drzwi. Pytam o podwodne wejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 10:58, The_Nemezis napisał:

Tamto wejście jest związane z pewnym questem. Do miasta wchodzi się przez most gdzieś
na lądzie powinno być wejście na niego.


No to pytam się gdzie dokładnie!!! Sorry, bo jestem trochę wnerwiony ponad godzinnym szukaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co gdzie dokładnie? ;D żeby wejść do miasta musisz wejść na górę po takiej metalowej wieży, pogadać przez mikrofon i most się przesunie. te drzwi pod wodą są gdzieś w takim chyba tunelu, między luką (miejscem rozerwania) bardziej po prawej stronie mając za sobą miasto, oczywiście są pod wodą. Dokładniej ci nie opisze bo dawno nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 14:04, Mange napisał:

Jaki jest najnowszy patch do F3 do wersji PL? Czy bedzie można na nim odtworzyć sejvy
stare?


Najnowszy do polskiej wersji jest 1.1, ale najlepiej w ogóle żadnych patchy do F3 nie instalować jak nie ma takiej potrzeby, bo wprowadzają wyłącznie nowe bugi. A save''y działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 16:36, Jay-Pi napisał:

Ja nie wiem, ściągnołem se patcha i nie da się zainstalować...

Może masz wersję PL a ściągałeś patcha ANG bądź odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podali producenci, prowadzony przez nas bohater zostanie porwany przez kosmitów, a następnie uwięziony na tytułowym statku Mothership Zeta, który od dłuższego czasu unosił się nad okolicami Capital Wasteland i wysyłał na Ziemię tajemnicze sygnały. Nasz śmiałek, któremu zlecono zbadanie sprawy, po złapaniu przez Obcych musi zaplanować ucieczkę i z pomocą innych jeńców przejąć statek, zanim latający obiekt zacznie pustoszyć niebieską planetę. loooooooooooooooooooool

Odnosze wrażenie, że twórcy nie mają już pomysłu na kolejne scenariusze... niby dlaczego obcy mieliby niszczyć i tak niemal doszczętnie zniszczoną planetę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 20:15, Kapas napisał:

Odnosze wrażenie, że twórcy nie mają już pomysłu na kolejne scenariusze... niby dlaczego
obcy mieliby niszczyć i tak niemal doszczętnie zniszczoną planetę ?


A dlaczego Tenpenny chciał zniszczyć Megatonę? For fun! :)

Trzeba zauważyć, że w związku z tą... niecodziennością dodatku wiąże się też wiele innych, fajnych rzeczy. Np. ciekawe przedmioty do zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO nowe DLC to zwyczajne rozwinięcie pomysłu random encounterów z poprzednich części. Zawsze można było trafić na jakieś ciekawe pozostałości po obcych, więc czemu teraz nie poszerzyć tematyki o cały statek?

W końcu nierozwinięte wątki to Bethesdowska kopalnia złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 21:21, Ardreth napisał:

IMO nowe DLC to zwyczajne rozwinięcie pomysłu random encounterów z poprzednich części.
Zawsze można było trafić na jakieś ciekawe pozostałości po obcych, więc czemu teraz nie
poszerzyć tematyki o cały statek?

Rozwinięcie..? Jakie rozwinięcie, najwyraźniej panowie z Bethezdy są na tyle ociemniali, iż nie byli w stanie rozpoznać oczywistych easter eggów ukrytych w grze.. jeżeli to rozwijanie wątków pójdzie dalej w tą strone, to w kolejnym DLC na orbicie okołoziemskiej pojawi się Statek Fereracji w poszukiwaniu czegoś..? Nie wiadomo oczywistym będzie to, że nasz bohaterski bohater wpadnie tam i wyrąbie sobie drogę ku wolności, ja rozumiem rozrywka rozrykwą ona jest ważna, ale nie za cenę robienia z siebie ciemnej masy, a tak podchodzi do tego B. jak widać zarżnęli osatecznie Fallouta dodają te DLC które z cRPG nie mają nic do czynienia, i to ma być cRPG, nic tylko siedzieć i się śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale nie mogę zmienić fryzurki mojej postaci. Domyślnie jest ustawiona ta uczesana i brak brody. Rozmawiam z panem złota rączka, on oferuje mi strzyżenie i... nic sie nie zmienia. Mimo, że wybieram jakąś tam fryzurkę, to i tak pozostaje ta domyślna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 20:53, KrzychW napisał:

> Witam mam kolejny problem z misją jestem w martwej przełęczy czy jakoś tak i ide
do tylnej
> bramy którą maja podobno otworzyć mi księżniczka i koleś co też wychodzi na zewnątrz

> bo skończył 18 lat ale księżniczka ni chce mi pomóc otworzyć i ten koleś tez co
mam zrobić
> ?

Spoiler

Wejście na Morderczą Przełęcz otwiera Księżniczka z Burmistrzem.Trzeba z nim pogadać
i pójść do bramy.Jest jeszcze inny sposób na dotarcie do Krypty 87.Porozmawiaj z Josephem
i poproś o włączenie terminala przy wejściu do Komory Reaktora.Potem złam zabezpieczenie
i już.W ten sposób omijasz przełęcz i trafisz bezpośrednio do krypty. Być może odpowiednia
opcja dialogowa z Josephem , uaktywnia się dopiero po rozmowie na ten temat z Burmistrzem
Latarenki.




a gdzie znajde teg Josepha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 21:30, Malcollm napisał:

jak widać zarżnęli osatecznie Fallouta dodają te DLC które z cRPG nie mają
nic do czynienia, i to ma być cRPG, nic tylko siedzieć i się śmiać

Chyba raczej wytrzeźwieć - czy ktos ci każe grać w każdy dodatek lub jakikolwiek wogóle? Wg mnie Fallouta zarżnął Interplay w 2000 roku, rezygnując ze stałego rozwijania serii. Obecny Fallout 3 to min. konsekwencja tamtej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować