Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2009 o 13:36, Szw3dzik napisał:

a gdzie znajde teg Josepha ?


Raz spotkałem Josepha w Wielkiej Komnacie gdzieś na pomostach , ale przeważnie , po rozmowie z burmistrzem o możliwości włączenia terminala , Joseph przebywał w Wielkiej Komnacie zaraz przy wejściu od tej strony , gdzie znajduje się przejście na Morderczą Przełęcz.Trzeba niestety trochę pobiegać po lokacji , bo różnie może z nim być.Zresztą podobnie jest z Biwwym , który może nam sprzedać Kałabin Łasełowy , zresztą nienajgorszy sprzęt.Łazi bez celu i nieraz trzeba się nachodzić , aby na niego się natknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 15:26, Szw3dzik napisał:

No spotkałem Josepha ale nie mówił mi o żadnym terminalu tylko ze mogę iść gdzieś w lewo
obok sklepu z pamiątkami


Tak jak napisałem , odpowiednia opcja w dialogach z Josephem pojawia się dopiero po rozmowie z MacCreadym na temat dostania się do krypty.Najpierw dostajemy ostrzeżenie o "smokach'' na Morderczej Przełęczy i chyba dopiero potem można zapytać o inną bezpieczniejszą drogę i pojawia się temat wyłączonego terminala.Nie pamiętam już całej wymiany zdań z burmistrzem , ale na pewno dopiero ta rozmowa daje możliwość kolejnej na temat terminala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcę po malej przerwie powrócić do F3. Chcę zainstalować patch 1.1.035 PL. Problem w tym że instalator nie wykrywa zainstalowanej gry. Zainstalowałem w takim razie patcha 1.--15 i potem w/w. Też nic. Mam zainstalowaną polską wersję z napisami. Co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już mam :D

1) open console
2) player.modav carryweight X (being you''re desired weight (go with 5000)
3) ???
4) PROFIT!


:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 17:27, Sipso2008 napisał:

Witam,

Chcę po malej przerwie powrócić do F3. Chcę zainstalować patch 1.1.035 PL. Problem w
tym że instalator nie wykrywa zainstalowanej gry. Zainstalowałem w takim razie patcha
1.--15 i potem w/w. Też nic. Mam zainstalowaną polską wersję z napisami. Co mam zrobic?


Przeinstaluj grę, upewniając się, że podczas instalacji zaznaczasz opcję dla wszystkich użytkowników. Ty pewnie wybrałeś instalację tylko dla siebie i stąd problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam teraz takie problem mam iść z bractwem paladynów do oczyszczalnika i jak wychodzę z tego ich terenu przez dziwi do podnoszonej bramy to w połowie drogi gra mi się zawiesza wiecie co może być nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra została spatchowana ? Oryginalna wersja gry ? Tylko ta gra się tak zachowuje ? Podaj jakieś konkrety, w tym parametry komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parametry komputera

Intel Pentium E5200, 2.5GHz
OCZ Platinum 4Gb Ram 2x2 Gb
Ati Radeon HD 4850
Dysk Samsung F1 320 Gb
Windows 7 bulid 7100

Gra oryginalna niespaczowana

Tylko to gra się tak zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 21:36, Szw3dzik napisał:

Tylko to gra się tak zachowuje


Strzelam, że albo problem tkwi po prostu w zwykłym błędzie gry i wymagane są patche tak aby gra zaczęła działać poprawnie, albo chodzi o W7. Jest to nowy system operacyjny, który nie posiada jeszcze 100% wsparcia więc całkiem możliwe, że pośpieszyłeś się z instalacją nowego OS''a. Tak czy owak przekopiuj save''y z gry do innego folderu, oraz spatchuj grę do najnowszej wersji. Mam nadzieję, że save''y z wersji 1.0 będą działać z nowszą, ale tego nie gwarantuje, dopytaj się lub poczytaj gdzieś na temat poprawek i ewentualnych zmian wnoszonych przez nowe patche.

PS Pamiętaj, że zwiecha gry często jest związana z przegrzaniem określonego komponentu w komputerze: głównie karty graficznej choć nie tylko. Zobacz czy temp. karty nie przekracza 70C (max), ale jeżeli problem pojawia się TYLKO w JEDNEJ grze to wątpię aby to było przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 21:59, 4ny4 napisał:

jeżeli problem pojawia się TYLKO w JEDNEJ grze to wątpię aby to było przyczyną.


To może być celowa dywersja Enklawy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie zna ktoś z Was konkretną datę premiery pudełkowej wersji dwóch pierwszych dodatków do Falla na x-a. Po polsku kiedy będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 19:59, igor8472 napisał:

I stał się koniec... ;)


Teraz , to przynajmniej pomysł fanów , a nie zawodowej ekipy.
A koniec stał się już dawno , przy okazji zbroi dla konia.Pewnie każdy pamięta ten "dodatek" do Obliviona.Bethesda chyba już wtedy wyznaczyla sobie kierunek w jakim będzie ze swoimi tytułami podążać , a ja mam ogromną nadzieję , iż jest to droga w zupełnie inną stronę , niż rozwój całego gatunku , bo jeżeli RPGi mają tak wyglądać , jak chociażby Fallout 3 (dobra gra , ale zbyt daleko odchodząca od gatunku i właściwie prawie zwykła strzelanka) , to po kilkunastu latach fascynowania się grami fabularnymi , chyba wymięknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować