Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2009 o 11:35, Albii napisał:

Są MSP na USA i na Europę. Te na USA można wykorzystywać na kontach amerykańskich, a
te na Europę na Europejskich.


gra została kupiona na bazie amerykańskiej w ich sklepach zaopatrzeniowych "military supplies" i moge się logować na każdej stronie w europi (jestem rozpoznawany poprawnie maziizam )ale kiedy bym chciał w games for windows live "Dodaj punkty" to wyła mnie do stron amerykańskich

to ja już naprawdę nie wiem kture potrzebuje i jak to zrobić żeby było dobrze i działało

20090823161442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh jeez a jak tam z kompatybilność PL wersji z dodatkami na X360??

Bo jak wyjdzie GOTY na wszystkie 3 platformy i PL wersja nie będzie kompatybilna z trofeami i dodatkami to WIELKI FAIL dla Cenegi. A ja czekam na wersję PS3 a PL Fallout 3 na PS3 nadal z trofeami nie jest kompatybilny. Nie wiem jak na X360.

Jak Cenega się za coś bierze nigdy nie wychodzi nic dobrego. I nawet nic z tym nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 16:23, Slappy napisał:

Oh jeez a jak tam z kompatybilność PL wersji z dodatkami na X360??

dodatki nie działają z polską wersją fallouta.

Dnia 23.08.2009 o 16:23, Slappy napisał:

Bo jak wyjdzie GOTY na wszystkie 3 platformy i PL wersja nie będzie kompatybilna z trofeami
i dodatkami to WIELKI FAIL dla Cenegi. A

Czemu niby miała być polska wersja GOTY ? Jak przecie w polsce live nie ma, to i wątpię by było po polsku. Przecie my trzeci świat jesteśmy. ;)

Dnia 23.08.2009 o 16:23, Slappy napisał:

ja czekam na wersję PS3 a PL Fallout 3 na PS3

Xbox rulez

Dnia 23.08.2009 o 16:23, Slappy napisał:

Nie wiem jak na X360.

Xbox rulez. Na xboxie nie ma takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 16:43, Albii napisał:

> Nie wiem jak na X360.
Xbox rulez. Na xboxie nie ma takich problemów.


Nie przesadzaj. Cena platformy wraz z grami jest na polskie warunki absurdalna (no chyba, że skupimy się na kupowaniu tylko dobrych gier, to jest ich... 5, wtedy cena całości to ok. 2000 zł od biedy).
O modułach, nie tylko do Fallout 3, możesz też sobie co najwyżej pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj zakupiłem Fallout 3 i pograłem z 3 godziny bez żadnych problemów. Dzisiaj po godzinie grania gra mi się po prostu zacięła dźwięk było słychać a reszta stała w miejscu.. Czy patch pomoże? Teraz to już po jakiejś minucie zacina się.. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 08:26, B1SH0P napisał:

Witam wczoraj zakupiłem Fallout 3 i pograłem z 3 godziny bez żadnych problemów. Dzisiaj
po godzinie grania gra mi się po prostu zacięła dźwięk było słychać a reszta stała w
miejscu.. Czy patch pomoże? Teraz to już po jakiejś minucie zacina się.. :-/


Tak, spróbuj spatchować grę. Jeśli nie pomoże wyłączaj kolejno wodotryski, od AA i wygładzania zaczynając, na V-sync kończąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wszedłem sobie na stronę wydawcy Fallout 3 i patrzę, że cywilizowane ludy mają już patch 1.7 a my ciągle 1.3. Dostałem białej gorączki GotY i kolejne tytuły, na których mi zależy i za które weźmie się Cenega będę sprowadzał z UK przez kumpla. Hańba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem czasami kiedy włanczam gre nagle pojawia się niebiekki obraz z napisanym czymś i komp robi reseta (proces odbywa si bardzo szybko )
niestety to wszytko co mogę powiedzieć o tym problemie no chyba że komp spełnia wszystkie wymagania gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 18:11, MAZIIZAM napisał:

mam problem czasami kiedy włanczam gre nagle pojawia się niebiekki obraz z napisanym
czymś i komp robi reseta (proces odbywa si bardzo szybko )
niestety to wszytko co mogę powiedzieć o tym problemie no chyba że komp spełnia wszystkie
wymagania gry


Pewnie chodzi o to, że producent nie przewidział możliwości włanczania gry. Spróbuj ją włączyć.

Jakie mogą być przyczyny BSoD-u? Coś się przegrzewa, coś nie wystarcza do gry, czemuś brakuje sterownika, ktoś ma pirata. Podaj konfigurację komputera i adres sklepu, w którym kupiłeś grę. Inaczej nie możemy pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra została przysłana z USA problem nie ogranicza się tylko do gier kiedyś mi przy włączaniu all plajera tak zrobiło i nie zdarza się często 1na7

XP pro sp3
Pentium(R)D 3.4 GHz
3GB ram
NVIDIA GeForce 9800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz gry, masz coś włączonego w tle?

Z doświadczenia wiem, że przy włączeniu avasta, northona, mozilli, foobara, winapa, world editora warcrafta, sapera, animacji flashowej i paru innych duperełek ( w tym pracujące w tle aplikacje systemowe ) BSoD jest całkiem możliwą alternatywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 18:11, MAZIIZAM napisał:

mam problem czasami kiedy włanczam gre nagle pojawia się niebiekki obraz z napisanym
czymś i komp robi reseta (proces odbywa si bardzo szybko )
niestety to wszytko co mogę powiedzieć o tym problemie no chyba że komp spełnia wszystkie
wymagania gry


Ja bym stawiał na zasilacz - w momencie zwiększonego poboru prądu nie wyrabia i stąd reset.
Wejdź w
Panel Sterowania --> System --> Zakładka Zaawansowane
uruchamianie i odzyskiwanie --> Ustawienia
Odznacz opcję automatycznie uruchom ponownie.

Spisz co wypisuje i podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 19:40, igor8472 napisał:

Ma ktoś może pomysł czemu gra przy odpalaniu VATS-a się tak może ciąć? Sprzęt jak w stopce
więc chodzić powinno cacy, wersja UK.


Wina optymalizacji raczej.
Mam dobry sprzęt i mam dokładnie to samo. Szukałem kiedyś na forach i właśnie było o optymalizacji, chociaż u niektórych działało dobrze, u innych tak jak u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 09:15, RadeXMaster napisał:

hej mam pytanie. Czy jest moze jakis prosty w miare edytor dzieki ktoremu moge zmieniac
statystyki uzbrojenia? bardzo potrzebuje.


G.E.C.K.-iem bodajże da się zmienić takie parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Igor8472, 0pawel0 - macie na myśli drastyczny spadek klatek przy VATS? Bo ja w sumie mam to samo. Przez pierwszą godzinę gry, wszystko jest ok i działa płynnie. A potem robi gdy klikam V to robi mi się pokaz slajdów oraz czasem grafika się kaszani co prowadzi do zawieszenia się gry. O dziwo w premierę gry nie miałem takich problemów (miałem inny, gość mój w ogóle nie chciał atakować podczas VATSa, ale jakoś się to naprawiło). Zaczęło się dopiero po jakimś czasie. Wątpię czy to wina sprzętu, bo podczas gry miałem ulepszany sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodzi, drastyczny spadek do kilku fps/sek dobrze jest tylko w zamkniętych lokacjach. Czasem też trochę na Pustkowiach przycina. Eh mogliby to od czasów Obka poprawić, czasu mieli sporo. Najnowsza angielska wersja to 1.7 a dalej to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować