Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Hmmm... jakie "sklepy" (bo oprócz alegro nie widziałem zbytnio - no chyba że mówisz o zagraniczne, czyli narażanie się na koszta)
Ogólnie w Polsce jak przeglądałem różne strony dystrybutorów to nie widziałem dodatków na płytce F3 (chodzi o wersje PC). Jak masz jakąś strone to zapodaj. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 20:49, Konrades napisał:

Hmmm... jakie "sklepy" (bo oprócz alegro nie widziałem zbytnio - no chyba że mówisz o
zagraniczne, czyli narażanie się na koszta)
Ogólnie w Polsce jak przeglądałem różne strony dystrybutorów to nie widziałem dodatków
na płytce F3 (chodzi o wersje PC). Jak masz jakąś strone to zapodaj. Z góry dziękuje.



Sklep Cenega.pl ( Anchorage i the Pitt), (Broken steel i Point Lookout). Każdy z dwupaków po 59,99. Brak polskiej wersji oraz Mothership Zeta w wersji pudełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2009 o 21:37, Gen_Radius napisał:

Sklep Cenega.pl ( Anchorage i the Pitt), (Broken steel i Point Lookout). Każdy z dwupaków
po 59,99. Brak polskiej wersji oraz Mothership Zeta w wersji pudełkowej.


Tylko że te dodatki są na xboxa a nie na PC - dlatego poszukuje ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już miałem się pytać kiedy wyjdzie Fallout 3 GOTY PL na PC, ale widzę że chyba nikt nic nie wie... Na stronie Cenegi jakoś też nie huczy od informacji na ten temat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 09:45, Konrades napisał:


> Sklep Cenega.pl ( Anchorage i the Pitt), (Broken steel i Point Lookout). Każdy z
dwupaków
> po 59,99. Brak polskiej wersji oraz Mothership Zeta w wersji pudełkowej.

Tylko że te dodatki są na xboxa a nie na PC - dlatego poszukuje ich.



Przepraszam, ale widocznie mi się pomyliło. Chociaż mam jakieś przebłyski, że jednak w wersji PC niedawno jeszcze tam były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 10:55, Albii napisał:

Jak już od dawna GotY na PC i Xboxa(i chyba na ps3) jest w sprzedaży... ;>


No jest - po angielsku, za to polska wersja GotY nie... :> Wiem, że nie ma to kolosalnego znaczenia w przypadku tej gry, ale przyjemniej mi się gra mając tekst po polsku, bo to forma łatwiejsza i przyjemniejsza, no i tak mi się łatwiej dokształca w angielskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 13:35, Albii napisał:

Szczerze to wątpię by wypuścili GotY po PL, jakoś zawsze im kiepsko szły spolszczenia...
;p


Przecież podstawka jest w PL, więc jaki problem... Z tego co wiem spolszczenie nienajgorsze, swoją drogą Cenega ma na koncie wiele świetnych spolszczeń (niektóre profesjonalizmem biją na łeb te od CDP), więc albo to wyssałeś z palca, albo jesteś zwykłym malkotentem opierającym się na kilku negatywnych opiniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się czekało na spolszczenie fallouta. Napisałem, że jakoś im kiepsko szły spolszczenia, nie że źle wychodziły. ;] Po za tym to Tobie zależy na GotY po PL. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, kolosalne znaczenie to to ma: rosyjska i polska wersja mają zmienione zabezpieczenia, z którymi nie działa FOSE = można zapomnieć o bardziej ambitnych modach. Sam szczerze żałuję każdej złotówki wydanej na wersję od Cenegi: sprowadzenie gry zza granicy/zakup cyfrowy nie wiązałby się z jakimiś super ekstra kosztami, a nie musiałbym raz wtóry spotykać się z sytuacjami jak powyżej. Smutne to.

Tak na totalnego frustrata: aż się łezka kręci w oku, jak się widzi tę nieaktywną opcję "Dodatki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 01:25, Jave napisał:

No, kolosalne znaczenie to to ma: rosyjska i polska wersja mają zmienione zabezpieczenia,
z którymi nie działa FOSE = można zapomnieć o bardziej ambitnych modach. Sam szczerze
żałuję każdej złotówki wydanej na wersję od Cenegi: sprowadzenie gry zza granicy/zakup
cyfrowy nie wiązałby się z jakimiś super ekstra kosztami, a nie musiałbym raz wtóry spotykać
się z sytuacjami jak powyżej. Smutne to.

Tak na totalnego frustrata: aż się łezka kręci w oku, jak się widzi tę nieaktywną opcję
"Dodatki" :)


Jest jakiś program co odpala mody nie wiem czy legalny czy nie tak swoja droga więc nie daje żadnych namiarów:P

Pozatym może cenega naprawi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 01:29, Ponury666 napisał:

Pozatym może cenega naprawi:P


Z tego co pamiętam to nie wina Cenegi lecz Microsoftu który w Polsce nie uruchomił obsługi Live. Mi chodzi żeby te nieroby które pisały ponad półroku temu że wydadzą niedługo dodatki to zrobili. Kurde człowiek będzie czekał tak długo jak na ten klub który powstawał przez 2 lata (jak nie dłużej) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 06:21, Konrades napisał:

> Pozatym może cenega naprawi:P

Z tego co pamiętam to nie wina Cenegi lecz Microsoftu który w Polsce nie uruchomił obsługi
Live. Mi chodzi żeby te nieroby które pisały ponad półroku temu że wydadzą niedługo dodatki
to zrobili. Kurde człowiek będzie czekał tak długo jak na ten klub który powstawał przez
2 lata (jak nie dłużej) ;]


Może nie :P ja na razie nawet podstawki nie dokończyłem :P chociaż maks lvl mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 01:29, Ponury666 napisał:

Pozatym może cenega naprawi:P


Na to bym nie liczył, w Polsce sytuacja z wydawcami gier jest identyczna jak w przypadku innych nawet wielkich firm: jeżeli coś się sprzeda i na tym zarobi się wystarczająco dużo, a konkurencja jest mała, to po co naprawiać błędy i budować reputację... Nie to co wiele zachodnich firm, które nawet wiele lat po premierze wydają własne poprawki, a nawet przepraszają graczy za błędy w wydaniach gier. Cóż poradzić, pozostaje życzyć CDP i Cenega więcej chętnych na kawałek tortu, jakim jest rynek gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować