Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2010 o 13:00, Bezi_113 napisał:

Witam.
Mógłby mi ktoś powiedzieć jak dojść do Rivet City ?
Łażę po podziemiach i rozwalam te głupie mutanty i nie mutanty, ale odpowiedniej drogi
do tego szatańskiego miasta nie mogę znaleźć ... :E
Byłbym wdzięczny.
Z góry dziękuję.


Może dlatego, że Rivet City nie jest w podziemiach? :)
To taki rozwalony lotniskowiec :)

Poczytaj tutaj: http://fallout.wikia.com/wiki/Rivet_City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 13:00, Bezi_113 napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak dojść do Rivet City ?
Łażę po podziemiach i rozwalam te głupie mutanty i nie mutanty, ale odpowiedniej drogi
do tego szatańskiego miasta nie mogę znaleźć ... :E


Jeśli masz questa tam, to spróbuj go wybrać w menu questów, to powinna się droga najkrótsza do tego miejsca pokazać na mapie.
Na upartego można iść wzdłuż rzeki na południe brzegiem (tym po stronie miasta). Po drodze napotkasz mauzoleum Jeffersona (okragly budynek z kolumnami i rurami wszędzie). Omiń go i idź dalej na wschód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to przecież, że wybrałem to jako zadanie główne.
Ale nie da się przejść przez najkrótszą wybraną drogą przez komputer, bo prowadzi ona przez sterty gruzu przez które nie da się przejść.
No trudno, coś popróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 14:32, Bezi_113 napisał:

No to przecież, że wybrałem to jako zadanie główne.
Ale nie da się przejść przez najkrótszą wybraną drogą przez komputer, bo prowadzi ona
przez sterty gruzu przez które nie da się przejść.
No trudno, coś popróbuję.

Idź do Tenpenny Tower. Od niej ruszaj na południe do dolnego krańca mapy i wzdłuż niego na zachód w stronę Rivet City. Ja tak zawsze szedłem pierwszy raz w nowej rozgrywce, IMO najłatwiej i najbezpieczniej, jedynie parę tych wielkich much, kretoszczurów i jedna grupa Raiderów w Silver Lining Drive-In, ale można ominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Chodzi o dodatek Mothership Zeta. Kończę 2 questa, wchodzę do komory dekompresyjnej, no ale nie mam stroju astronauty. Jak frajer ze 2 godziny łażę i nie mogę znaleźć. Pomoże ktoś, gdzie znaleźć ten strój astronauty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 22:49, Mateuszencjowaty napisał:

Mam problem. Chodzi o dodatek Mothership Zeta. Kończę 2 questa, wchodzę do komory dekompresyjnej,
no ale nie mam stroju astronauty. Jak frajer ze 2 godziny łażę i nie mogę znaleźć. Pomoże
ktoś, gdzie znaleźć ten strój astronauty?

Nie pamiętam dokładnie, ale było tam takie miejsce z komorami z zamrożonymi osobami z różnych czasów, kowboj, samuraj i inni. Po kolei otwierałeś te komory i rozmrażałeś ludzi, by potem się z nimi sprzymierzyć, lub nie bardzo. I właśnie z jednej z takich komór wypada martwy astronauta, który nie przeżył rozmrażania. Wystarczy go przeszukać i zabrać mu strój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem z Mothercrap Zeta.

Już przeszedłem przez tę komorę i dochodzę do momentu, jak uaktywnia się quest z zabiciem kapitana alienów (Abominations już poznałem, obrzydliwe stworzonka) i dochodzę do swoich towarzyszy i są 3 teleportery. 2 z nich są czynne, a 3 jest powered down...Tak ma być? Bym teleporterem na mostek się muszę dostać i teraz nie wiem jak mam to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 13:41, Mateuszencjowaty napisał:

Kolejny problem z Mothercrap Zeta.

Tutaj także coś mi się kojarzy... jestem niemal pewien, że jest to słynny, "znany i lubiany" bug, w którym teleporter prowadzący na mostek jest nieaktywny, a powinien być aktywny, wskutek czego gracz traci jakąkolwiek możliwość przejścia dalej i ukończenia dodatku. Wesoło, co? W tym samym miejscu miałem ten sam błąd i żadnego wcześniejszego zapisu. Na szczęście w F3 w wersji na PC mamy konsolę, dzięki której wymusiłem uruchomienie teleportera (komenda Activate bodajże). Jeżeli grasz na konsoli, to raczej spora lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie można edytować ;/

Coś nie mogę tak zrobić. Wciskam tyldę, wpisuję active, albo activate i pisze, że brakuje ID itemu, jakoś tak. Patrzę na googlach, że ta komenda nie potrzebuje niby jakichś innych wartości...Mógłbyś może sobie przypomnieć, co dokładnie wpisywałeś?

I tak btw...Live nie uzna mnie za czitera i nie zablokuje mi robienie achievów za wpisanie 1 komendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 15:08, Mateuszencjowaty napisał:

I tak btw...Live nie uzna mnie za czitera i nie zablokuje mi robienie achievów za wpisanie 1 komendy?

Ludzie za pomocą komend calaki i nic im nie robią, więc Tobie za jedną komendę pewnie nic nie zrobią. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 15:08, Mateuszencjowaty napisał:

Coś nie mogę tak zrobić. Wciskam tyldę, wpisuję active, albo activate i pisze, że brakuje
ID itemu, jakoś tak. Patrzę na googlach, że ta komenda nie potrzebuje niby jakichś innych
wartości...Mógłbyś może sobie przypomnieć, co dokładnie wpisywałeś?

No bo musisz wprowadzić ID obiektu. Nie możesz od tak stanąć gdzie chcesz i wklepać komendę, bo gra musi wiedzieć, co ma aktywować. Po prostu podejdź do teleportera, włącz konsolę i kliknij na niego myszką. Na górze ekranu powinno pojawić się ID i nazwa klikniętego obiektu. Wtedy wklep komendę. Próbuj, Activate, Open, kurczę, może są jakieś inne, nie pamiętam naprawdę. Zerknij ostatecznie na angielską Kryptę (The Vault - Fallout wiki) w poszukiwaniu wszystkich komend i opisów działania.

Dnia 29.04.2010 o 15:08, Mateuszencjowaty napisał:

I tak btw...Live nie uzna mnie za czitera i nie zablokuje mi robienie achievów za wpisanie
1 komendy?

Nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Zakupiłem niedawno PC.
Będę miał go we wtorek.
Mam do Was pytanie.
Czy na tym sprzęcie pogram komfortowo w Fallout 3 na full detalach?
Intel Core 2 Duo E7600 3,2 Ghz
Geforce 9800GT 512mb ddr3
4GB Ram.

Pozdrawiam Serdecznie i proszę o odpowiedź :)
Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 08:36, amek11 napisał:

Witam!
Zakupiłem niedawno PC.
Będę miał go we wtorek.
Mam do Was pytanie.
Czy na tym sprzęcie pogram komfortowo w Fallout 3 na full detalach?
Intel Core 2 Duo E7600 3,2 Ghz
Geforce 9800GT 512mb ddr3
4GB Ram.

Pozdrawiam Serdecznie i proszę o odpowiedź :)
Damian


nie, gra bedzie przycinac na wolnej przestrzeni, jesli wlaczysz AA to okazjonalnie wywali ci blue screenem ktory moze popsuc ci sejwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam dodatek Broken Steel i jest tam misja gdzie trzeba włączyć

Spoiler

prąd aby uruchomić metro do straci Adams. Wiecie może gdzie są bezpieczniki?



Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 09:48, Indrid_Cold napisał:

nie, gra bedzie przycinac na wolnej przestrzeni, jesli wlaczysz AA to okazjonalnie wywali
ci blue screenem ktory moze popsuc ci sejwy


Popsuć save? Chodzi tylko o ten save, który ostatnio zapisywaliśmy, autosave, czy może wszystkie save jakie są? Ciekawi mnie to, bo u mnie Fallout 3 nie działa zbyt kolorowo jeżeli chodzi o wywalanie do pulpitu itp. i jeżeli miałbym stracić wszystkie sejwy to co jakiś czas będę sobie je zrzucał gdzie indziej... :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 00:31, PinKee napisał:

> Witam!
> Mam dodatek Broken Steel i jest tam misja gdzie trzeba włączyć

Spoiler

prąd aby uruchomić

> metro do straci Adams. Wiecie może gdzie są bezpieczniki?


> Dzięki
http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_quests
Tam masz spis questów i oczywiście ich rozwiązania, poszukaj sobie :)


Ooo, wielkie dzięki :D Znam stronę ale nie wiedziałem, że są tam questy i podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam nigdzie nie ruszasz bezpieczników(chodź znalazłem takie przy kolejce) ten komputer gada że jest naruszenie protokołu bezpieczeństwa i trzeba mu pomóc. Zabijasz ghule i idziesz do kolejki i już.
Roboty tego komputera niby mają ją naprawić. Wszedłem o pociągu i film jak jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować