Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2013 o 19:14, Budo napisał:

Metro już mnie irytuje, raczej się będę trzymał z dala ^^

Metro jest genialne! Polowanie na ghoule to świetna rozrywka godna dżentelmena doby apokalipsy, a miny możesz zbierać jak grzyby po deszczu. No i dzięki nim najłatwiej przemieszczać się po centrum aka znajdować nowe lokacje na powierzchni.

Dnia 22.03.2013 o 19:14, Budo napisał:

No i kanary mnie ścigają jak biletów nie mam. Nuklearna zagłada swoją drogą, ale bilecik
musi być xD

Nie wiem gdzie dokładnie, ale znalazłem kilkanaście biletów podczas wędrówek po metrze więc mi blaszaki niegroźne, ale po co je włączasz w takim razie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 19:26, Tyler_D napisał:

Taa? Nie pamiętam tego czegoś, może inaczej go rozwiązałem albo czegoś nie zrobiłem?
Nie wiem, wydaje mi się, że takiej umiejętności nie nabyłem. Inną sprawą jest to, że
z krwi jako środka leczącego raczej nie korzystałem.


Ja rozwiązałem sprawę następująco:

Spoiler

Powiedziałem psycholowi w izolatce, że pozostanie z rodziną to jego jedyna szansa i zataiłem istnienie listu od siostry. Po otrzymaniu sziszkebabu wybrałem opcje dialogowe na temat tej wiochy, w której mieszkali Westowie i przy wysokiej retoryce zaproponowałem rozwiązanie, które zadowoli wszystkich - rodzina będzie bronić wioski przed bandytami i innymi niebezpieczeństwami, a jej mieszkańcy zostaną regularnymi, honorowymi dawcami krwi. Poszedłem z wiadomością do szeryfa, ten zgodził się z radością, a fani Zmierzchu okrzyknęli mnie honorowym drakulą i dostałem perka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ja z kolei z tego co pamiętam użyłem listu i siostry do przekonania go Retoryką, że powinien wrócić do Arefu, zerwać z Rodziną, siostra i tym podobne duperelki. A dowódcy powiedziałem coś w stylu, że młody odchodzi a ten bodaj coś, że to przeczuwał, że rozumie i tym podobne. Puścił mnie wolno. Jakoś tak to było. A ... no i wybrałem opcję by Rodzina broniła Arefu a w zamian za to mieszkańcy będą dostarczać im krew. Zdziwiło mnie tylko to, że po dostarczeniu młodemu listu od siostry ten coś tam chyba tylko odburknął ale bardziej zdziwiło mnie to, że po powrocie do Megatony Lucy nie chciała znać szczegółów. Spodziewałem się czegoś takiego, że będzie można ją okłamać / powiedzieć prawdę o bracie / rodzinie itp. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 19:26, Alamut napisał:

Metro jest genialne!


Ja również nienawidzę, choć to zależy.
Jeżeli jest jedno wejście i jedno wyjście bez niepotrzebnych rozwidleń - ok.
Jednak jeżeli wchodzę a potem do wyboru mam "pińcset" ścieżek to ja podziękuję xd.

Irytuje mnie nieskończona ilość tych tuneli, gdy zawsze staram się być bardzo dokładnym zbierając wszystkie pierdoły po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 19:55, Becamer napisał:

Ja również nienawidzę, choć to zależy.
Jeżeli jest jedno wejście i jedno wyjście bez niepotrzebnych rozwidleń - ok.
Jednak jeżeli wchodzę a potem do wyboru mam "pińcset" ścieżek to ja podziękuję xd.

A widzisz mi się takie labirynty podobają ^^

Rozgałęzienie -> w prawo -> strzelać strzelać strzelać -> zbierać zbierać zbierać -> jestem na powierzchni? -> wracam po swoich śladach -> gdzie ja do cholery jestem?! -> ok nowy tunel i tyle -> teraz pójdę w lewo -> pip pip pip -> ^$&%$&$ !!! -> ostatni zapis

I tak w kółko ;3

Dnia 22.03.2013 o 19:55, Becamer napisał:

Irytuje mnie nieskończona ilość tych tuneli, gdy zawsze staram się być bardzo dokładnym
zbierając wszystkie pierdoły po drodze.

Gdyby między punktem A a punktem B nie było całego chińskiego alfabetu to z drugiej strony byłoby nudno, spójrz chociażby na tunele kolejowe na obrzeżach mapy w New Vegas ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A po co mi schemat na sziszkebaba, skoro mam sziszkebaba ^^
Jak wszedłem to byli na czerwono, więc się nie pieściłem. Może dlatego, że wcześniej coś zrobiłem innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taki spoiler:

Spoiler

ukradnijcie klucz vainowi(czy jakoś tak), wbijcie do jego pokoju, i otwórzcie szafkę- tam jest schowane ostrze ''vampire''s edge''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 21:07, Budo napisał:

/.../

A po co mi schemat na sziszkebaba, skoro mam sziszkebaba ^^
Jak wszedłem to byli na czerwono, więc się nie pieściłem. Może dlatego, że wcześniej
coś zrobiłem innego.


Zabiłeś strażnika na bramce, bo nie chciał wpuścić? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 22:44, Becamer napisał:

Zabiłeś strażnika na bramce, bo nie chciał wpuścić? xD


W zasadzie to nie zdążył zaprotestować nawet, M60 ma za dużą szybkostrzelność xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby dostaję mocną broń itd. ale jakoś tego nie czuję. Na trudnym i tak w byle bandytę muszę stracić co najmniej 1 magazynek, więc amunicja leci że ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mogę znaleźć ten dom Agaty? Mam na mapie odkryte złomowisko, salon Chryslusa, a tego nie umiem znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 21:49, Gromo napisał:

W jaki sposób mogę znaleźć ten dom Agaty? Mam na mapie odkryte złomowisko, salon Chryslusa,
a tego nie umiem znaleźć.


Tu masz jeszcze raz mapkę:
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20120419224926/fallout/images/f/f1/Agathas_House_loc.jpg

Najlepszym rozwiązaniem jest iść przez pewien czas na zachód od złomowiska, a potem skręcić na południe. Musisz szukać niedostępnie wyglądających skał za zrujnowaną autostradę. Ten screen pokazuje jak wygląda dom patrząc na północ, czyli w kierunku, z którego będziesz iść Ty. Powinieneś dojść do niego od tyłu i obejść/jakoś wspiąć się na te skały utrudniające dostęp.
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20081127235543/fallout/images/6/67/Agatha%27s_Shack.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 22:19, Gromo napisał:

Generalnie po tym słupie telefonicznym czy czymś podobnym go znajdę. Dzięki.


Powiedzmy. Stacja nadawcza może być miejscami niewidoczna, ponieważ sięga tylko odrobinkę ponad wzgórze widoczne po lewej stronie screena, ale mimo wszystko życzę powodzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 22:19, Gromo napisał:

Generalnie po tym słupie telefonicznym czy czymś podobnym go znajdę. Dzięki.


Przecież wystarczy patrzeć jak przesuwa się dany pusty trójkącik na radarze oznaczający nieodkrytą lokację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 11:07, Becamer napisał:

Przecież wystarczy patrzeć jak przesuwa się dany pusty trójkącik na radarze oznaczający
nieodkrytą lokację :)


Jaki pusty trójkącik? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 12:12, Alamut napisał:

Jaki pusty trójkącik? o_O


Kompas w lewym dolnym rogu wskazuje nam cztery kierunki: N, S, E, W. Oprócz tego wskazuje nam wrogów i przyjaciół, kolejno czerwone i zielone prostokąty oraz pod tym wskazuje nam lokacje znajdujące się w pobliżu i są nimi odwrócone trójkąty: wypełnione to lokacje odkryte, puste to te nieodkryte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 13:40, Becamer napisał:

Kompas w lewym dolnym rogu wskazuje nam cztery kierunki: N, S, E, W. Oprócz tego wskazuje
nam wrogów i przyjaciół, kolejno czerwone i zielone prostokąty oraz pod tym wskazuje
nam lokacje znajdujące się w pobliżu i są nimi odwrócone trójkąty: wypełnione to lokacje
odkryte, puste to te nieodkryte :)


A więc to oznaczają te puste trójkąty xD Spodziewałem się, że to jakieś znaczniki kierunków, ale to że wskazują pobliskie lokacje to dla mnie nowość ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 14:23, Alamut napisał:

A więc to oznaczają te puste trójkąty xD Spodziewałem się, że to jakieś znaczniki kierunków,
ale to że wskazują pobliskie lokacje to dla mnie nowość ;3


Ja się o tym dowiedziałem po jakiś 35h gry (100% zrobiłem w 60). Ah życie mogło być o wiele prostsze... Ja sobie patrzyłem na mape na kompie a potem stawiałem na oko znacznik w grze. Aj waj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 00:04, MrGregorA napisał:

Ja się o tym dowiedziałem po jakiś 35h gry (100% zrobiłem w 60). Ah życie mogło być o
wiele prostsze... Ja sobie patrzyłem na mape na kompie a potem stawiałem na oko znacznik
w grze. Aj waj!


U mnie sytuacja wygląda podobnie xD Całe New Vegas w ten sposób przeszedłem, ale może mi się teraz ta wiedza w DLC i F3 GOTY przyda ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować