Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Są jakieś mody na większa liczbę NPC w miastach? Jasne to Pustkowia (z dużej litery), ale 10 osobowe miast są dziwne (również w Skyrimie :\).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 15:37, Tyler_D napisał:

Ale tak na dobrą sprawę - po co ci to?


Dla klimatu- komiksy i artworki z Fallouta 3 i NV przedstawiają zatłoczone i zniszczone miejsca, nie tylko zniszczone.

STALKER świetnie uchwycił te proporcje, gdy gracz opuści jakikolwiek obóz NPC, to wrażenie opuszczenia jest bardziej prawdziwe/ciekawsze, niż gdy natkniemy się na 3 ludzi (na których przypada 25 bandytów i 40 supermutantów) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 14:24, Boguslav4 napisał:

Są jakieś mody na większa liczbę NPC w miastach? Jasne to Pustkowia (z dużej litery),
ale 10 osobowe miast są dziwne (również w Skyrimie :\).


Przeszukaj fallout3nexus, jestem pewien, że jak szukałem modów dla siebie, to widziałem te zapełniające pustkowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 17:37, Becamer napisał:

Ym, zrobiłem misję dla Agathy, zaniosłem jej też zeszyt, radio mam, uruchamiam i jedyne
co leci to jej komunikaty o mojej pomocy dla niej itp.

Chodzi mi o to, że nie ma muzyki.

A nie masz przypadkiem zainstalowanego jakiegoś moda który usuwa muzykę z radia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 18:00, Karharot napisał:

> Ym, zrobiłem misję dla Agathy, zaniosłem jej też zeszyt, radio mam, uruchamiam i
jedyne
> co leci to jej komunikaty o mojej pomocy dla niej itp.
>
> Chodzi mi o to, że nie ma muzyki.
A nie masz przypadkiem zainstalowanego jakiegoś moda który usuwa muzykę z radia?


Na pewno nie, poza tym w Galaxy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 17:37, Becamer napisał:

Ym, zrobiłem misję dla Agathy, zaniosłem jej też zeszyt, radio mam, uruchamiam i jedyne
co leci to jej komunikaty o mojej pomocy dla niej itp.

Chodzi mi o to, że nie ma muzyki.


Z tego co kojarzę, to ona tylko na skrzypcach rypie, więc wiele nie tracisz. Ściągnij conelrad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 21:42, Becamer napisał:

> Z tego co kojarzę, to ona tylko na skrzypcach rypie, więc wiele nie tracisz. Ściągnij

> conelrad :)

Kocham skrzypki <3, dlatego pytam :)


Cholera, tego się nie spodziewałem :D
Sorry w takim razie, nie pomogę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 21:50, Budo napisał:

Cholera, tego się nie spodziewałem :D


Jak tylko skończyłem ten quest to od razu olałem Three-Doga i Edena xD Nie ma to jak słuchać klasycznej muzyki podczas zwiedzania krypt i polowania na różne stworzenia po nocach. Ta melancholia psuje są zniszczonego świata jakimi są pustkowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 21:42, Becamer napisał:

Kocham skrzypki <3, dlatego pytam :)


Tak sobie jeszcze pomyślałem... Próbowałeś wczytać stan gry przed oddaniem jej skrzypiec i powtórzenia wymiany? Może za drugim razem zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 22:04, Alamut napisał:

> Kocham skrzypki <3, dlatego pytam :)

Tak sobie jeszcze pomyślałem... Próbowałeś wczytać stan gry przed oddaniem jej skrzypiec
i powtórzenia wymiany? Może za drugim razem zaskoczy.


Nie mam tylu save''ów xD
U mnie to tylko cały czas F5 i jeden zapis stały, który nadpisuje na koniec rozgrywki. Trudno, bug jak bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 22:12, Becamer napisał:

Nie mam tylu save''ów xD
U mnie to tylko cały czas F5 i jeden zapis stały, który nadpisuje na koniec rozgrywki.
Trudno, bug jak bug.

Uuu... No to trudno ^^ Ja w niektórych momentach muszę mieć save''y ponieważ jestem po prostu ciekaw jakie konsekwencje przyniosą moje decyzje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łe, ale lipa. Problem rozwiązałem, ale okazało się, że repertuar strasznie mały...

Btw. niecałe 45h grania, wszystkie zadanka zrobione (prócz misji ze złapaniem niewolników dla Paradaise Falls, bo nie chcę negatywnej karmy i nie mam sumienia łapać jednego z moich głównych dostarczycieli broni na pustkowiach z Rivet City), figurki zebrane, lokacje prawie wszystkie odkryte, ale niekoniecznie przeszukane, bo nie chciało mi się w sumie wchodzić tam, gdzie nic ciekawego nie ma (np. właśnie figurka lub brak zadania). Kapsli 20K na ten moment, 5 zostawiłem przypadkiem u Moiry, bo przestało też mi się chcieć zbierać amunicję i sprzęt, ale moje pieniążki na pewno odbiorę po powrocie z Point Lookout, gdzie obecnie jestem.

Zrobienie tego wszystkiego dało mi obecnie poziom 20 (mod na dwukrotne zmniejszenie zdobywanego doświadczenia, poziom bardzo trudny). Liczę, że po wszystkich dodatkach dobiję akurat do 30 poziomu (o ile będzie mi się chciało robić Zetkę) tak więc chyba ten mod jest chyba idealny na podróże po pustkowiu tak, aby się zbyt szybko nie znudzić dochodząc zbyt wcześnie do maksymalnego levelu :)

Taki krótki raport z mojego najnowszego powrotu do trójeczki xD

I tak na koniec szacując myślę, że przejście F3 z dokładnym lecz szybkim przeszukaniem wszystkich lokacji i zrobieniem wszystkiego co się da może zająć w granicach 80-90 godzin, a na pewno nie powinno więcej niż 100. W każdym razie czas grywalności imponujący, bo zakładając że młócilibyśmy 3 godzinki dziennie to taka jedna gierka może wystarczyć nam na miesiąc. Mało które tytuły mogą dawać tyle rozrywki co Fallout 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale odkąd biegam po centrum handlowym i jego okolicach gra coraz częściej się wysypuje. Linijkę dla procesorów kilkurdzeniowych mam wpisaną i zablokowaną na 2 rdzenie. Gdy gram to zawsze jest włączone Radio GN. Z reguł gra się sypie przy strzelaniu ze strzelby bojowej lub snajperki. Nie ma szans by komputer był tą gra obciążony, spełniam wymagania zalecane(opis). Mam perk dający +5% do obrażeń oraz wywołujący makabryczne śmierci przeciwników. Jest to możliwe, że on to powoduje?

P.S. 11 poziom, wątek główny lekko ruszony i tylko odrobina mapy zwiedzona, nawet w Rivet City nie byłem :).
Mam nadzieję, że gra zacznie działać normalne, bo nie chcę jest przymusowo kończyć.
Da się też ominąć to sprawdzanie płyty przy każdym uruchomieniu? Doprowadza mnie to trochę do szału bo kilkukrotnie wydłuża czas ładowania gry. Mam GOTY z PG, szukałem na drugiej płycie jakiejś dodatkowej zawartości, bo może patcha dali, ale widzę, Cenega już bonusowych płyt do PG nie daje, a nawet bonusowej zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 16:30, Gromo napisał:

P.S. 11 poziom, wątek główny lekko ruszony i tylko odrobina mapy zwiedzona, nawet w Rivet
City nie byłem :).
Mam nadzieję, że gra zacznie działać normalne, bo nie chcę jest przymusowo kończyć.
Da się też ominąć to sprawdzanie płyty przy każdym uruchomieniu? Doprowadza mnie to trochę
do szału bo kilkukrotnie wydłuża czas ładowania gry. Mam GOTY z PG, szukałem na drugiej
płycie jakiejś dodatkowej zawartości, bo może patcha dali, ale widzę, Cenega już bonusowych
płyt do PG nie daje, a nawet bonusowej zawartości.


Też mam tę wersję. Czym dłużej się gra tym częściej gra się sypie i najczęściej w ruinach miasta. Po prostu już tak było i jest, że musi się czasem coś "scrashować". Pomijanie czytania płyty na początku byłoby może możliwe, gdyby zrobić sobie z niej np. plik .iso i wczytać w deamonie lub też spróbować jakiegoś cracka, ale po co? Dla mnie to sprawdzanie płytki nie jest aż tak uciążliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją z głównego wątku. Jestem w Lamplight Caverns czy coś takiego i nie mogę przejść przez Murder Pass. Na końcu jest tam brama i są tam 2 dźwignie, jak próbuję je użyc wyswietla mi się komunikat "nie możesz tego teraz uzyć".


O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 10:58, Smooqu napisał:

Mam problem z misją z głównego wątku. Jestem w Lamplight Caverns czy coś takiego i nie
mogę przejść przez Murder Pass. Na końcu jest tam brama i są tam 2 dźwignie, jak próbuję
je użyc wyswietla mi się komunikat "nie możesz tego teraz uzyć".


O co chodzi?


Otworzyć bramę muszą te dzieciaki. Burmistrz i ?królowa? Nie pamiętam dokładnie. Wiem, że też miałem z tym problem. Musisz znaleźć burmistrza i pogadać z nim. Wtedy pójdzie do bramy i otworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w angielską wersję i tam są Princess i Major McGready czy coś takiego, porozmawiałem z nimi, skierowali mnie na to przejście i dalej nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować