Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2013 o 13:37, Damianuss1 napisał:

> 1. dwóch, razem z Tobą 3.
Dzięki za odpowiedź. Szkoda, że tylko dwóch :P. Nigdy nie porzucę Ochłapa ;_;.


moge sie tu mylic. o mozliwosci posiadania kompanów dowiedziałem sie podczas przedostatniej misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 13:37, Damianuss1 napisał:

> 1. dwóch, razem z Tobą 3.
Dzięki za odpowiedź. Szkoda, że tylko dwóch :P. Nigdy nie porzucę Ochłapa ;_;.

Z tymi kompanami to jest tak, że właśnie Ochłap musi być jednym z nich, bo można posiadać tylko jednego ludzkiego kompana. Ochłap jakby nie zajmuje tego miejsca. Dwóch ludzi nie można wziąć ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Mam Fallout 3 GOTY. Jakiś czas temu zrobiłem sobie przerwę od F3 ale postanowiłem wrócić do niej. Niestety jak teraz zainstalowałem grę to nie widzi mi ona tych dodatków. Dodam że gram na starym sejwie. W laucherze w Plikach danych nie ma wyświetlonych dodatków chociaż je zainstalowałem a potem zrestartowałem komputer jak chciała gra. Ktoś wie dlaczego tak się dzieje i jak na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za wieczór. Najpierw Bioshocka instalowałem. Ale się udało. Jednak już Fallouta już nie przeskoczyłem. Udało mi się go zainstalować, owszem. I dalej nie da rady. Uruchamiam (czy to z płyty czy to z Fallout3.exe) i moja gra nie przechodzi procesu uwierzytelnienia. Nie mam żadnych Alcoholi itd. Wyłączyłem wszystkie programy w tle. Co robić? Jak żyć?

Gra ofkoz oryginalna, NGP F3 GOTY.

Win 7 64bit, GeForce GT540M, Intel Core i7 2630QM, 4gb ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 00:16, Evertsen_Dante napisał:

Co robić? Jak żyć?

Żyj tak żeby nie mieć wyrzutów sumienia i żalu, że zaprzepaściłeś jakieś szanse.

Co do Fallouta 3, to ze wszystkich porad dostępnych w internecie tylko ta u mnie zadziałała, więc kto wie, może i Tobie pomoże ;]

http://www.youtube.com/watch?v=4GN5HbMsMVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem sobie z Nexusa ENB do F3 i mam pewną zagwozdkę ....
wiem, gdzie wrzucić większość plików ale mam tam też jako pierwszy folder " injFX_Shaders " i tam mam " Pliki H i Pliki BAK " - gdzie mam to wrzucić?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem GOTY edition i mam problem. Od czasu do czasu gra ma niesamowity spadek FPS. Komputer spełnia nawet zalecane wymagania gry. Obniżanie jakości grafiki nic nie daje i cyklicznie (często po wejściu do pomieszczenia) gra zaczyna masakrycznie klatkować. Okresy gdy gra się zacina są niestety nawet dłuższe od tych gdy działa normalnie. Czy znacie jakieś rozwiązanie tego problemu? Raczej nie jest to wina słabego sprzętu, bo będąc w jednej i tej samej lokacji rozpoczyna się i kończy okres klatkowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wersję na Steama ze wszystkimi dodatkami i okazało się że nie ma spoleszczenia (napisów i dubbingu). Skąd pobrać? Szukałem w google ale są przeważnie do torrentów lub chomików strony. Jakieś dobre legalne źródło istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 17:52, Endriu napisał:

Kupiłem wersję na Steama ze wszystkimi dodatkami i okazało się że nie ma spoleszczenia
(napisów i dubbingu). Skąd pobrać? Szukałem w google ale są przeważnie do torrentów lub
chomików strony. Jakieś dobre legalne źródło istnieje?


Legalne nie istnieją no chyba że sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest ze Steamowym F3, ale ja mam wydanie pudełkowe i na W7 chodzi (zazwyczaj) bez problemu. Tylko kilka razy gra mi się zawiesiła i musiałem użyć Alt+Ctlr+Del aby z tego wybrnąć, ale na tyle godzin grania to się praktycznie nie liczy :)

EDIT: Musze zaznaczyć, że posiadam gołą podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 14:19, Grz3chu napisał:

LOL nadal trzeba kombinować aby uruchomić F3 na W7 ? Nawet wersję GOTY ze steam ?


Owszem, ponieważ F3 to bajorko błędów + Games for Windows Live w standardzie.

Dnia 03.08.2013 o 14:19, Grz3chu napisał:

Mam nadzieję, że z New Vegas nie ma problemu


New Vegas nie dość, że jest pod każdym względem grą lepszą od F3, to działa bez problemu na 7 i 8 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 14:26, aope napisał:

New Vegas nie dość, że jest pod każdym względem grą lepszą od F3, to działa bez problemu
na 7 i 8 :]


Tylko zakończenie trochę rozczarowujące (ostatnie 15-30 minut).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 14:19, Grz3chu napisał:

LOL nadal trzeba kombinować aby uruchomić F3 na W7 ? Nawet wersję GOTY ze steam ?
Mam nadzieję, że z New Vegas nie ma problemu


Posiadam wersję pudełkową F3 GOTY. Po zainstalowaniu aktualizacji od Cenegi i crashfixa nie miałem problemów. Więc w sumie nie jest tak strasznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da radę wyciągnąć jakoś od Cenegi klucz do GFWL? Czytałem na internecie, że ktoś dostał jak do nich napisał, ale nie wiem ile w tym prawdy. Kupiłem 2 dni temu wersję GOTY i trochę boli mnie brak tego klucza. Czuję sie, jakbym dostał niepełny produkt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 23:25, Kazak napisał:

Da radę wyciągnąć jakoś od Cenegi klucz do GFWL? Czytałem na internecie, że ktoś dostał
jak do nich napisał, ale nie wiem ile w tym prawdy. Kupiłem 2 dni temu wersję GOTY i
trochę boli mnie brak tego klucza. Czuję sie, jakbym dostał niepełny produkt :/


Bo i taki dostałeś. Klucz to jedno, ale trzeba mieć gdzie go wpisać. Cenega skutecznie to zablokowała, wycinając z polskiej wersji wszystkie pliki GFWL. Żeby ponownie na takiej edycji uruchomić usługę, trzeba najpierw ściągnąć angielską wersję gry, po instalacji przekopiować z niej pliki dotyczące GFWL, a potem spolszczyć grę od Cenegi (bo pliki zmieniają domyślny język na angielski).

No a klucz to wystarczy mieć np. z Kane & Lynch: Dead Men i go użyć. Jako, że obie gry mają klucze non-SSA, gra nie zablokuje, a wręcz pozwoli na użycie innego klucza. Jak to mówią "jeden, by wszystkimi rządzić" ;)

W grze zaś będziesz miał osiągnięcia z podstawki po polsku, a z dodatków w formie takiej: "????". Na jednym z forów fanowskich o serii Fallout czytałem o tym procesie, który opisałem wyżej.

Podane rozwiązanie jest praktycznie rzecz biorąc rozwiązaniem pirackim. Microsoft mimo, że zna metodę, to olał to (podobno jeden gracz opisał im tę metodę) i nie chciał bawić się w banowanie graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 14:37, The_Nemezis napisał:

> /.../


Szczególnie kwestia reputacji we frakcjach. Po dołączeniu i uzyskaniu w miarę wysokiej rep. u NCR dostajemy ich pancerz, tylko że chodząc w nim mamy rep. domyślną, czyli niższą- trudno nabić lepszą, bo by dostać pancerz większość q. się zrobiło lub są skończone, bo to 3/4 gry.
Choć może to realistyczne, że ludzie zapominają, o tym co się dla nich zrobiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. Orientuje się ktoś, czy Fallout 3 GOTY od Cenegi jest zaktualizowany od razu do patcha 1.7? Przeważnie wersja gry jest napisana gdzieś w rogu ekranu, ale akurat tutaj tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować