Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Nie wiem czy już wiecie (zapewne tak). W piątek opublikowano oficjalne wymagania sprzętowe Fallouta 3. Oto one:

Minimum System Requirements:
→ Windows XP/Vista
→ 1GB System RAM (XP) / 2GB System RAM (Vista)
→ 2.4 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor
→ Direct X 9.0c compliant videocard with 256MB RAM (NVIDIA 6800 or better / ATI X850 or better)

Recommended System Requirements:
→ Intel Core 2 Duo processor
→ 2 GB System RAM
→ Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA 8800 series, ATI 3800 series)
→ Supported Video Card Chipsets:
- NVIDIA GeForce 200 series
- NVIDIA GeForce 9800 series
- NVIDIA GeForce 9600 series
- NVIDIA GeForce 8800 series
- NVIDIA GeForce 8600 series
- NVIDIA GeForce 8500 series
- NVIDIA GeForce 8400 series
- NVIDIA GeForce 7900 series
- NVIDIA GeForce 7800 series
- NVIDIA GeForce 7600 series
- NVIDIA GeForce 7300 series
- NVIDIA GeForce 6800 series
- ATI HD 4800 series
- ATI HD 4600 series
- ATI HD 3800 series
- ATI HD 3600 series
- ATI HD 3400 series
- ATI HD 2900 series
- ATI HD 2600 series
- ATI HD 2400 series
- ATI X1900 series
- ATI X1800 series
- ATI X1600 series
- ATI X1300 series
- ATI X850 series

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak sobie myślałem o nowym Falloucie i naszły mnie takie dziwne refleksje. A raczej wymyśliłem teorie spiskowe. A więc, jeśli chodzi o ostatni wyciek pirackiej wersji na X360. Cóż, jak to się stało? Niegdzie tego nie wyczytałem, ale jako że gra jeszcze nie ukazała się w sklepach, to jakby nie patrzec, trudna ją spiracic, do tego wersję na konsolę. Do tego B* nie była jakoś strasznie zdruzgotana. I tu dochodzę do mej szalonej teorii. Myślę, że B* zrobiła ten przeciek. Tak wiem, nie mam żadnych dowodów, to tylko moje przypuszczenia. Ponoc muzycy tak robią, że przed premierą swojej nowej płyty wrzucają ją na jakiegoś torrenta. Jest nieoficjalna reklama, która ma nakręcic kupno płyty. Pewnie mało tak osób robi, ale takie osobniki istnieją. Więc nie zdziwiłbym się, gdyby za wyciekiem F3 nie stała kochana B*. Inna sprawa, wymagania sprzętowe. Nie są może kosmiczne, ale, ludzie nie oszukujmy się, są wysokie jak na poziom grafki jaką prezentuje Fallout 3. Nie dośc, że teren jest mniejszy niż w Oblivionie, to na oko wydaje mi się ciut gorsza grafika niż we wpomnianej grze. Obek działał na średnio wysokich całkiem nieźle na moim starym piecu (P4 2ghz, 512ram, Radek 9600pro), a tu nagle F3 wywala takie coś. Chyba że w praktyce będzie miało o wiele niższe, ale sam fakt, że i tak wysoko B* się ceni. Czyżby podpisali jakiś kontrakt z producentami sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież był news na gram.pl że B* chce dorwać tego kto był odpowiedzialny za przeciek.
http://www.gram.pl/news_8g3lGOq5_Bethesda_ma_zamiar_dorwac_odpowiedzialne go_za_wyciek_Fallouta_3.html

Ale czy to przykrywka. Może faktycznie tak gadają żeby wyglądało że się interesują swoim produktem i dbają żeby nie było przecieku a sami wypuścili na torrenty, no to po prostu twoje stwierdzenie i nawet ma sens. Temat rzeka. Jednak ja myślę że oni tego nie zrobili.

Chociaż faktycznie nawet po tym newsie jak ogłosili to B* chyba nie zasięgnie drastycznych środków bo nawet nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przyglądamy się tej sprawie. Dzięki temu, że nie wysłaliśmy jeszcze żadnego dysku, grono potencjalnych źródeł znacznie maleje".

Co to ma byc? Ktoś ich okrada, a oni się temu będą przyglądac? Z tej wypowidzi wypływa litrami zobojętnieni i coś w stylu "a co nas to?". Ja na ich miejscu cholernie się wkurzył, a oni się przyglądac będą. Może faktycznie się tym nie przejeli i mają gdzieś, że ktoś ich okrada, bo i tak na F3 zarobią krocie. Ale znam naturę ludzką i wiem, że dla ludzi liczy się każdy dolar i normalnie by zawalczyli o swoje. Wg. mnie jak byk widac, że B* maczało w tym palce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 14:49, Mac Cry napisał:

Co to ma byc? Ktoś ich okrada, a oni się temu będą przyglądac?


A jak mieli sformułować wypowiedź? "Kuhwa, jak znajdziemy tego je***ego złodzieja, to mu tak wypertolimy, że jaja mu do gardła podejdą!"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak źle, tak niedobrze. Tak trudno pojąc? Chodzi mi o to, że by się jakoś tym przejęli, zrobili coś w kirunku rozwiązania sprawy, a nie tylko będą się przyglądac. A i lepiej by było, aby napisali tak jak ty podałeś, bo to by znaczyło, że się naprawdę wkurzyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2008 o 14:49, Mac Cry napisał:


Co to ma byc? Ktoś ich okrada, a oni się temu będą przyglądac?


Gdybyś wiedział o czym piszesz... To jest wersja preview, czyli taka która mieli okazje sprawdzić ludzie z dajmy na to gazet [ CDA ect. ] oraz reszta VIP''ów której Beth zdecydowło się wysłać taki krążek. Nie jest to więc finalna wersja gry i ma do niej naprawdę daleko. Wyciek kontrolowany to się nazywa. Zaznacze, że to nie jest pierwszy i nie ostatni. Jeśli ktoś siedzi trochę w grach wie, że taka taktyka nie jest niczym nowym i zaskakującym. Nikt, nie napisze recenzji gry po zagraniu w marnej jakości demo. Bo tym jest ta kopia niczym więcej. Dlatego Beth to olewa, nikt nie będzie szukał problemu tam gdzie go nie ma....

Own3d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to co wiem..., ale dzięki, że uzupełniłeś mi te braki wiedzy, teraz sprawa wygląda trochę inaczej. Tzn. Rzeczywiście, nic na tym nie stracą, ale teraz jestem nie mal pewien, że to oni za tym stoją. Fakt, nie jest to nic nowego, jeśli chodzi o wyciek takiej wersji, ale po co robili z tego takie halo? Ostanio tak głośno, z tego co pamiętam, było podczas wycieku bety Painkillera i HL2. Innych przpadków sobie nie przypominam. Cóż, ale jakby nie patrzec, miałem rację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2008 o 16:16, Mac Cry napisał:

ale po co robili z tego takie halo?


Reklama i jeszcze raz reklama. Wiekszość już i tak wie, że F3 zrywa z założeniami poprzedniczek, Beth jednak nie będzie stało bezczynnie i cała ich nadzieja w reklamie marki tak, żeby sprzedała się w jak największej ilości w dniu premiery. Pózniej gre zweryfikuje rynek, podobnie jak Obliviona - inaczej; gdy emocje opadną czar pryśnie...

Co do wycieku, być może to wina pracowników Beth, lub ktoś z VIP''ów umieścił płytke w nieodpowiednim napędzie DVD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 16:24, ^RaZZieL^ napisał:


> ale po co robili z tego takie halo?

Reklama i jeszcze raz reklama. Wiekszość już i tak wie, że F3 zrywa z założeniami poprzedniczek,
Beth jednak nie będzie stało bezczynnie i cała ich nadzieja w reklamie marki tak, żeby
sprzedała się w jak największej ilości w dniu premiery. Pózniej gre zweryfikuje rynek,
podobnie jak Obliviona - inaczej; gdy emocje opadną czar pryśnie...

Ano. Może umiem wymyślac teorie spiskowe, ale na maketingu to ja się nie znam ;] A B* traci u mnie o oczach za te chwyty. Czyli na minusie już jest... Taa, po dwóch latach coraz więcej ludzi odkrywa, że Obek wcale takie genialny nie jest...

Dnia 12.10.2008 o 16:24, ^RaZZieL^ napisał:

Co do wycieku, być może to wina pracowników Beth, lub ktoś z VIP''ów umieścił płytke
w nieodpowiednim napędzie DVD ;)

Ta, albo perezes niechcący nacisnął upload :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 16:30, Mac Cry napisał:

Ta, albo perezes niechcący nacisnął upload :P

No jak podzielił go wg zasad scenowych na pliki RAR i wysyłał na scenowego FTPa to już musiał mieć wyjątkowego pecha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest motyw z modleniem się do bomby atomowej leżącej w środku miasta którą można na luzie zdetonować ;-P Nie pytajcie skąd to wiem ;-]*

*nic nie ściągałem, w dodatku nie mam Xboxa 360. Się gra, się ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 17:47, Miluś napisał:

Nie pytajcie skąd to wiem ;-]*


Może stąd, że Todd gadał o tym parędziesiąt razy w wywiadach i pokazał to na oficjalnym gameplay''u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 16:09, ^RaZZieL^ napisał:

Nie jest to więc finalna wersja gry i ma do niej naprawdę daleko.

AHAHAHAHA
Jasne.
A nawet gdyby mieli pracować i 5 lat dłużej to nic mądrego by nie wymyślili, bo to nie jest kwestia czasu.

Dnia 12.10.2008 o 16:09, ^RaZZieL^ napisał:

Dlatego Beth to olewa, nikt nie będzie szukał problemu tam gdzie go nie ma....

Aha, widziałem na żywo jak ich to olewali na jednym streamie.


Freud miałby niezłą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 20:20, rafekx 12 napisał:

Czy ktos wie kiedy będzie polska premiera Fallout''a 3 w polsce?


31 października zakładając że nie będzie obsuwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę wydaje cenega, więc rozwalone pudełka, paromiesięczne poślizgi przy poloizacji, masa błędów, apsolutny brag koregty, szero! i inne takie akcje, są w 100% możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 21:11, likop2 napisał:

Grę wydaje cenega, więc rozwalone pudełka, paromiesięczne poślizgi przy poloizacji,
masa błędów, absolutny brag koregty, szero! i inne takie akcje, są w 100% możliwe.

Dlatego ja kupuje wersje angielsko języczką na X360 :) Na polską :
a/ nie chce mi się czekać
b/ pewnie zepsuje klimat => lepszy zawsze jest oryginał
c/ Ron Perlman ! :) Kto w polskiej wersji go zastąpi ? Rysio z klanu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 21:26, Blantman napisał:

c/ Ron Perlman ! :) Kto w polskiej wersji go zastąpi ? Rysio z klanu ?:)


Podejrzewam, że nikt go nie zastąpi, po prostu będą napisy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować