Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2008 o 21:35, orzech4 napisał:

Podejrzewam, że nikt go nie zastąpi, po prostu będą napisy. ;]


"Gra z polskimi napisami i dialogami"
http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=2666

Tak więc ktoś go zastąpi.
Kiedyś jednak na wieść o pełnej polonizacji i w reakcji na oburzenie fanów, Cenega ogłosiła, że będzie też angielska ścieżka dźwiękowa. Czy będzie to rzeczywiście prawda? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy walka w Fallout 3 nadal będzie turowa?Szukałem,szukałem i dowiedziałem się tylko,że w czasie walki można włączyć pauzę za pomocą Pip Boy''a czy tam innego badziewia i wydać polecenia naszej postaci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 23:42, Jarzy napisał:

Czy walka w Fallout 3 nadal będzie turowa?Szukałem,szukałem i dowiedziałem się tylko,że
w czasie walki można włączyć pauzę za pomocą Pip Boy''a czy tam innego badziewia i wydać
polecenia naszej postaci :/


Nie, nie będzie walki turowej, tylko real time i aktywna pauza, która będzie wykorzystywała punkty akcji postaci i przy której będziemy właśnie celować do przeciwnika (nie będzie możliwości strzelania w krocze i w oczy). Czyli zupełnie co innego co było w poprzednich częściach (zależy co uważamy za poprzednią część, Oblivion czy faktycznie Fallout2? Ja jestem za tym pierwszym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 00:18, Gawełek napisał:

Nie, nie będzie walki turowej, tylko real time i aktywna pauza, która będzie wykorzystywała
punkty akcji postaci i przy której będziemy właśnie celować do przeciwnika (nie będzie
możliwości strzelania w krocze i w oczy). Czyli zupełnie co innego co było w poprzednich
częściach (zależy co uważamy za poprzednią część, Oblivion czy faktycznie Fallout2? Ja
jestem za tym pierwszym).

W00t?! O tym nie słyszałem! jak to nie będzie można strzelać w oczy? Pachwinę jeszcze przeżyję, bo rzadko korzystałem z tego miejsca, ale odstrzelenie gałek mutantowi to podstawa! O.o Coraz bardziej tęsknię za Falloutami Black Isle''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Tak sobie czytam reakcje na grę oraz na gameplaye jakie się dziś ukazały i na gametrailers znalazłem taki komentarz: " Maybe it won''t be the best shooter ever but it will be the best damn RPG for this year... Maybe even better than Bioshock.."

Mi to wystarczy, w końcu zrozumiałem jak dziś się postrzega gry i RPG. Niestety to nie dla mnie, ale tez niestety trzeba do tego przywyknąć. Kiedyś gry takie jak Fallout były dla elity, no... powiedzmy dla dość wąskiego wymagającego grona odbiorców. Dziś robi się wszystko żeby trafiły do jak największej liczby graczy, czyt. były łatwe w obsłudze i i odpowiednio uproszczone. Szkoda słów, ale taki jest dzisiejszy rynek, nic na to nie poradzimy i pozostaje grac w klasykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli dochodzę do wniosku, że powinno zakazać się używania skrótu RPG w dzisiejszych "cRPGach", wymyślić coś innego bo to zwyczajnie profanacja nazywanie Bioshocka (jedna z moich ulubionych gier) grą RPG i stawianie jej obok tak uznanych klasyków jak Torment, Arcanum, Baldury, Fallouty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

BTW: nie śledziłem wszystkich gameplay''ii z F3, ale pare obejrzałem, co zastanawiające (lub raczej wiele wyjaśniające) jest to, że wszystki z jakim i się spotkałem pokazują tylko, lasery, wybuchy i ogólnie strzelanie od wszystkiego co się rusza. Był jakiś filmik z dialogami, czy korzystaniem z umiejętności? A może BLEsheda nie ma nic więcej do pokazania? :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) A nie widziałem jeszcze FPSa turowego.

Na upartego podciągnął bym pod to "Wizardry 8" bo w końcu też tam postacie strzelają (z łuku, hehehe, joke) ale była by to poważna obraza dla tej gry. Poza tym to bardzo dobry przykład jak zrobić turowego cRPGa z widokiem FP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
No to zwalili sprawę :( Tury to była podstawa Fallout''a :/ Z grami jest zupełnie jak z muzyką-ludki produkują badziewie,żeby tylko się spodobało szoerkim masom :/

Mroku->możemy mieć przynajmniej nadzieje,że sieczka będzie fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukazały sie 4 nowe gameplaye oczywiscie w HD, zapraszam do obejzenia.

World Exclusive Trench Warfare in D.C. Gameplay HD: http://www.gametrailers.com/player/41332.html
World Exclusive Washington D.C. Underground Gameplay HD: http://www.gametrailers.com/player/41330.html
World Exclusive Museum of Technology Gameplay HD: http://www.gametrailers.com/player/41328.html
World Exclusive Brotherhood of Steel Combat Gameplay HD: http://www.gametrailers.com/player/41323.html


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 00:26, Mroku21 napisał:

" Maybe it won''t be the best shooter
ever but it will be the best damn RPG for this year... Maybe even better than Bioshock..
"


Musiałem coś przegapić w ewolucji gier. Bioshock to rpg ? Masz rację, to naprawdę wiele tłumaczy jeżeli chodzi o F3... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 21:35, orzech4 napisał:

> c/ Ron Perlman ! :) Kto w polskiej wersji go zastąpi ? Rysio z klanu ?:)

Podejrzewam, że nikt go nie zastąpi, po prostu będą napisy. ;]

ma być pełna polska ? to zastąpią na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje wam się że te Ghoule są jakies dziwne ? O ile pamietam to ghoule w falloucie ledwo chodziły, a te biegają jak jakieś oszalałe bezmózgie zombi. No i czemu wszędzie wszyscy nas atakuja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hy, jak się robi Postnuklearnego Obliviona to trzeba czyś zastapić Zombie (Ghule) i Orki ( Super Mutanci ) :p. Szkoda bo to byli całkiem fajni goście do rozmowy.

Właśnie te filmiki komentowałem, zero dialogów, pokazu skilii tylko lasery, rakiety, wybuchy i wprowadzający niesamowitą głębię taktyczną VATS (o przeciwnik!, załączamy VATS, naciskamy 3x HEAD i po przeciwniku, a wszystko to w około 2 sekundy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czekam na reakcję tych co z uporem mówili "nie grałeś - nie oceniaj". Bo właściwie to krytykujący mieli rację, dla mnie "100% Oblivion with guns".

Dwa - dlaczego członkowie Bractwa Stali stosują taktykę nam współczesnych n00bów tzn. stoją jak kołki na placu i giną? Toż to w latach ''39-''45 typowy szeregowiec chował się dużo skuteczniej. Nie mówiąc już o tym że wybieranie się z uzbrojeniem z kategorii Small Guns na mutanty w poprzednich częściach było mało rozsądne...

Trzy - dlaczego co trzeci postrzał w mutanta rozwala go podczas gdy w jednym z filmików strzał z rakietnicy nie rozwalił byłego stróża prawa (czy kto to był)?

Nie plułbym się gdyby od początku Beacheda reklamowała grę jako FPSa, zmieniła nazwę "Fallout" na coś innego oraz otrzymała na targach nagrodę "FPSa roku".

Z zakupem poczekam do wrzucenia gry do jakiegoś SuperSellera bo na premierówkę szkoda kasy na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[sarcasm]Spiracenie tej gry przeze mnie dla B byłoby zaszczytem, ale nie dostaną go.[/sarcasm] To co zobaczyłem to po prostu jest dowód na to, że Bóg nie istnieje, bo nie grzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Podobnie jak część osób z tego wątku (nie napiszę większość, bo jeszcze stracę skalp albo uszy) czekam na F3. Fanem poprzednich dwóch Falloutów jestem wielkim i właśnie dlatego WIEM, że to będzie całkiem inna gra. Ale czy to oznacza, że gorsza? No właśnie tego nie wiem, chciałem popatrzeć na te wszystkie gameplaye co to powstały na bazie spiraconej wersji, ale trochę boje się spoilerów. Przydało by się popatrzeć na jakiś "środek" gry gdzie jest trochę akcji, ale i trochę zwiedzania miasta i dialogów.

Co do samej legendy Falloutów to... no właśnie pozostanie już legendą, której nie da się wskrzesić (tak samo jak nie zrobią już innych Tormentów i Baldurów), a nazwa Fallout 3 jest tylko chwytem marketingowym, który ma przyciągnąć więcej graczy. Dla mnie ta gra mogła by się równie dobrze nazywać "Przygody Jasia w wielkim świecie" Sądze, że ta gra może być dobra o ile nie będzie się patrzyło przez pryzmat poprzedników. Podobnie jest z porównywaniem do Obliviona, który tak naprawdę był ''grą akcji z elementami RPG'' a nie czystym cRPG. Fallout 3 już w tym momencie różni się tym, że są w nim DIALOGI (czego nie było w Oblivionie) no i KARMA i co się z nią wiąże WYBÓR w jaki sposób pragnie się wykonać zadania w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 10:56, MLODY2K6 napisał:

No ghoule zawsze byli powolni. Co do reszty to normalne postapokaliptyczny swiat zadzi
sie prawami przetrwania


Niby tak, ale czemu te prawa przetrwania to bezustanna sieczka ? Z gameplayów wynika że musimy wybić wszytko co się rusza na tym świecie, a z kolei wszystko co się rusza atakuje nas za sam fakt naszego istnienia. Przecież ghoule żyjące sobie w metrze czy gdzieś tam mogłyby tworzyć chociażby jakąś społeczność. Przynajmniej czegoś takiego oczekiwałbym po rpg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować