Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

A ja właśnie zauważyłem pierwszego buga ( nie liczę problemów sprzętowych innych, mi gra chodzi cacy, nic się nie krzaczy, w ciągu trzech dni intensywnego grania wywaliło mnie tylko raz dziś, zaraz po włączeniu gry i save w Megaton, teraz gram 4 godzinkę i luzik)

Kupiłem u handlarza z karawany leather armor (130caps) i drugi podniszczony za 34caps. W ekwipunku okazało się że mam dwa podniszczone ( z tych tańszych) po prostu ten w lepszym stanie automatycznie spadł do stanu tego gorszego :/
ALE nie ma co płakać... Kupiłem combat armor na poziomie ok 50% i dwa ok 17% do naprawy tego "lepsiejsiego" ;) Po wejsciu do inventory mam jeden 50% i dwa full quality (34 damage resistance) a kosztowały mnie bagatela: 32 kapsle każdy ;-D Więc się odkułem za te oszustwo z leather armorem na cwaniaczku ^_^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bug ja tez wylapalem , nie odznaczyl mi sie jako wykonany quest opcjonalny z oproznieniem skrytki tego cpuna ktoremu mozna pomoc w centrali kontroli wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2008 o 13:16, Indrid Cold napisał:

Mam pytanie: czy w tej grze sa geckony i obcy (ci z kopalni z klamath z f2) ??


Geckony były boskie :) szczególnie radiacja po jednym ugryzieniu :P i reload z sava :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2008 o 13:16, Indrid Cold napisał:

Kolega ktorego cytujesz jest typowym z tego co widze przykladem ludzi ktorzy posluguja
sie w swoich wypowiedziach sformulowaniem "oblivion with guns" i psiocza na gre juz na
ekranie loadingu. Z tego co pisze to nie ma pojecia ze istnieje sneak mode pod lewym
controlem. A klimat w f3 jest, wczoraj poznym wieczorem przeczesywalem hipermarket, sneak
mode, sztucer mysliwski i powoli do przodu, zaczailem sie za drzwiami od kibelkow i gdy
zbir wyszedl dostal 3 kulki w lepetynke kaliber 10mm. przylecieli kumple i szukaja a
ja siedze na jednej z latryn i czekam z karabinkiem szturmowym az ktos szanownie i drzwiczki
otworzy :)
Mam pytanie: czy w tej grze sa geckony i obcy (ci z kopalni z klamath z f2) ??


Witam
a racja, racja traktowałem F3 jak Oblivion with guns, a jak jako fan F1i F2 mam prawo ;)
Klimacik mi się też podoba, i jak w starych dobrych Fallach próbuję zajrzeć pod każdy kamień. Wrogów z zasady omijam (szkoda ammo) O sneaku oczywiście wiem ;) stosuję go gdy tylko coś zamajaczy na horyzoncie. Taki instynkt samozachowawczy (i twarde postanowienie przejścia F3 na Hard za pierwszym razem, bez ani jednej "śmierci" po drodze- na razie się udaje, hehe) Co do pickpocketu dodam coś na swoje usprawiedliwienie: W Oblka grałem parę godzin, bo mnie zanudził na śmierć prawie, więc nie za bardzo się orientuję w mechanice. Nigdy bym nie przypuszczał, że by kogoś okraść trzeba kucać ^_^ Poza tym nic o tym w instrukcji nie ma, nawet przy perku THIEF jest tylko 5% do sneak i lockpick, a o pickpocket nic...W manualu też, gdy odnoszą się do kradzieży jako przestępstwa od razu wyjaśniają: "jeśli ktoś przyuważy jak włamujesz się do cudzych szafek...." Więc byłem święcie przekonany, że się nie da... Mam nadzieję, że mnie to po części usprawiedliwia....
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 13:16, Indrid Cold napisał:

Kolega ktorego cytujesz jest typowym z tego co widze przykladem ludzi ktorzy posluguja
sie w swoich wypowiedziach sformulowaniem "oblivion with guns"


bo ta gra to jeden wielki mod do Obliviona :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra została wysłana w piątek za pośrednictwem poczty a już dzisiaj rano zlądowała u mnie co było miłą niespodzianką:)
Co do samej gry oprócz trochę przydługiej instalacji i odpalania się na razie nie narzekam. Ponieważ ani przez chwilę nie oczekiwałem że F3 będzie wielkim następcą oryginalnego Fallouta to gra mnie nie odrzuca i póki co nawet mnie wciągnęła. Zobaczymy jak to będzie wyglądało dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 14:11, hehe napisał:

> Kolega ktorego cytujesz jest typowym z tego co widze przykladem ludzi ktorzy posluguja

> sie w swoich wypowiedziach sformulowaniem "oblivion with guns"

bo ta gra to jeden wielki mod do Obliviona :)))

I co z tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 13:57, Selv napisał:

Przy opisie skradania się masz to przecież napisane :P


Hehe, masz rację ^_^ Ale ze mnie ciemna masa i to przy Int 8 ;)
Jakoś się nie zaczytywałem w speciala, w sumie znam go na pamięć, tylko perki kminiłem co to beth wymyśliła. A tu taka niespodzianka, połowa speciala jest odpowiedzialna za co innego niż pierwotnie :/
Dzięki
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 14:17, Indrid Cold napisał:

> bo ta gra to jeden wielki mod do Obliviona :)))
I co z tego??

No to chyba oczywiste - gracze oczekiwali kontynuacji Falloutów, a nie powtórki jednego z największych upokorzeń w historii komputerowej rozrywki.
Kluczem do tego, by Fallouta 3 nie znienawidzić w ciągu pierwszych kilkunastu/dziesięciu minut to zapomnieć o wcześniejszych Falloutach; zapomnieć, że ta gra ma być cRPG, a zamiast tego zacząć się cieszyć swobodną i nieskomplikowaną rozwałką oraz bezcelowym bieganiem po okolicy. Tak na to patrząc, olewając wszystko co byłoby ważne w Falloucie można produkt Bethesdy polubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jako taka plasuje się nieco powyżej przeciętnej (czy może raczej - jej jakość osiągnie ten poziom po wgraniu modów, które poprawią absolutnie wszystko) - ot, można przy tym przyjemnie spędzić czas, ale ''duszy'', przyzwoitego poziomu skomplikowania, dobrych dialogów itd. ze świecą tu szukać. Symulator chodzenia w postapokaliptycznym świecie.
Za nazwanie tego tworu Fallout 3 ktoś powinien zostać wtrącony do więzienia o zaostrzonym rygorze. Do ulepszonego systemu rozgrywki znanego z Obliviona wrzucono orki udające Supermutantów, zombie udające ghoule, Vault boy''a, Enklawę, BoS, a następnie wymieszano bez absolutnie żadnego sensu. Profanacja legendy.

Czekam na Age of Decadence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 14:37, Principes napisał:

Za nazwanie tego tworu Fallout 3 ktoś powinien zostać wtrącony do więzienia o
zaostrzonym rygorze.

Ja bym im powkładał rozgrzane do czerwoności pogrzebacze w tyłki - zimnymi końcami, żeby się poparzyli przy próbie wyciągnięcia.

Dnia 03.11.2008 o 14:37, Principes napisał:

Do ulepszonego systemu rozgrywki znanego z Obliviona wrzucono orki
udające Supermutantów, zombie udające ghoule, Vault boy''a, Enklawę, BoS

Rycerzy bez zmazy i skazy udających BoS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 14:33, Graffis napisał:

> > bo ta gra to jeden wielki mod do Obliviona :)))
> I co z tego??
No to chyba oczywiste - gracze oczekiwali kontynuacji Falloutów, a nie powtórki jednego
z największych upokorzeń w historii komputerowej rozrywki.
Kluczem do tego, by Fallouta 3 nie znienawidzić w ciągu pierwszych kilkunastu/dziesięciu
minut to zapomnieć o wcześniejszych Falloutach; zapomnieć, że ta gra ma być cRPG, a zamiast
tego zacząć się cieszyć swobodną i nieskomplikowaną rozwałką oraz bezcelowym bieganiem
po okolicy. Tak na to patrząc, olewając wszystko co byłoby ważne w Falloucie można produkt
Bethesdy polubić.

Dlaczego uzywasz wyrazu "gracze" mowiac tylko w swoim imieniu? Co do tego zdania o kluczu to wiedz ze rozmawiasz z czlowiekeim ktory ukonczyl 5 razy fallouta2 okradajac wszystkie postaci ktore mu sie napatoczyly i ktory uwaza ze fallout3 jest fajna gra, majaca wlasciwy klimat i dajaca duzo rozrywki i satysfakcji. Ta gra ma cos takeigo jak rome tw: jest prosta ale daje frajde z wygrywania prostych starc. Sprecyzuj okreslenie ":wszystko co bylo wazne"?
I chce cie przywolac do porzadku bo ranga sekretarza nie pasuje do kogos kto wznieca klotnie na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2008 o 14:51, Indrid Cold napisał:

Dlaczego uzywasz wyrazu "gracze" mowiac tylko w swoim imieniu?

Moze tez mowic w swoim imieniu, a jako, ze jestem graczem to ma prawo uzywac terminu "gracze".

Dnia 03.11.2008 o 14:51, Indrid Cold napisał:

Co do tego zdania o kluczu
to wiedz ze rozmawiasz z czlowiekeim ktory ukonczyl 5 razy fallouta2 okradajac wszystkie
postaci ktore mu sie napatoczyly

ImponuZIEEEEWWjace ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 14:46, Bllu-Man napisał:

Naprawdę nie wiem dlaczego jesteście tacy sceptyczni.. Grała długo w F2.. i jestem zadowolony
z 3 części..

Najbardziej rozwala mnie fakt ze wszyscy czepiaja sie braku duzych osiedli miejskich a zadnemu do lba nie przyjdzie mysl ze teraz dzialamy w okolicach waszyngtonu, celu pierwszego ataku kazdej wojny z USA i tu wszystko ma prawo byc istnym pogorzeliskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 14:51, Indrid Cold napisał:

Dlaczego uzywasz wyrazu "gracze" mowiac tylko w swoim imieniu?


Nie tylko w swoim imieniu , ale również w imieniu twórców gry.Przecież Fallout 3 był zapowiadany jako kontynuacja starych Falloutów.Nie gracze to wymyślili.Ostatnio dostałem maila z Kompanii Graczy pt."Powrót Króla RPG".Co to jest , jak nie odwołanie sie do starej serii? Wydawca sam narzucił pewien sposób dyskusji i wyszło to , co jest.Jak dyskutujemy o kontynuacji jednej z najlepszych gier RPG i o najlepszym tytule roku(według zapowiedzi wydawcy) , to w ocenach nie ma miejsca na żadne pobłażanie.

Aha i jeszcze jedno.Całkowicie oddmienne poglądy , to nie kłótnie , tylko świetny start do wymiany argumentów.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2008 o 14:59, Indrid Cold napisał:

Najbardziej rozwala mnie fakt ze wszyscy czepiaja sie braku duzych osiedli miejskich

Wszyscy? Pokaz mi tych wszystkich, z laski swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 14:56, SoundWave napisał:


> Dlaczego uzywasz wyrazu "gracze" mowiac tylko w swoim imieniu?
Moze tez mowic w swoim imieniu, a jako, ze jestem graczem to ma prawo uzywac terminu
"gracze".

> Co do tego zdania o kluczu
> to wiedz ze rozmawiasz z czlowiekeim ktory ukonczyl 5 razy fallouta2 okradajac wszystkie

> postaci ktore mu sie napatoczyly
ImponuZIEEEEWWjace ~~

Jak juz jestes taki wylewny to poucz jako delegat silny stazem na forum jak sie sklada do moderatorow wniosek o rozpatrzenie mozliwosci degradacji dla cytowanej przeze mnie osoby w zwiazku z jej proba wywolania forumowej bojki poprzez swoja dziecinna prowokacje w kierunku mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować