Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Jak na razie to ty tu jakąś kłótnię próbujesz wywołać. Kto się czepia braku dużych osiedli miejskich? Ja bym powiedział że bethesda przesadziła z tymi osiedlami. Przesadzili wręcz, po ataku nuklearnym w życiu by tyle budynków nie zostało. Poszukaj zdjęć Hiroszimy po zrzuceniu jajka niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 12:46, Bllu-Man napisał:

Obniż poziom grafiki nie każdy sprzęt to obsłuży. Patrz odp. o artefaktach w grze.


Jak napisałem, grafika ustawiona na MINIMUM. Rozwiązuje NIEKTÓRE problemy, bynajmniej nie wszystkie. W dodatku na minimum grafika wygląda szpetnie. To już Valve przy Half-Life 2 umiało zrobić to lepiej, bo HL2, mimo, że już 3-letni, na najniższych detalach nie tylko wyglądał, ale i chodził lepiej niż F3 na niskich...

Dnia 03.11.2008 o 12:46, Bllu-Man napisał:

Może tak oryginalny Windows z SP3 ? ? Patrz pkt. powyżej nie wystarczający sprzęt.


A może i tak, a nawet na pewno tak - owszem, posiadam ORYGINALNY Windows XP z wgranym SP3 i wszelkimi dostępnymi uaktualnieniami.

Dnia 03.11.2008 o 12:46, Bllu-Man napisał:

Jeżeli masz słaby sprzęt i go pod krecisz (czyt. karta graficzna) , to artefakty to
normalna sprawa.


Nie, nie bawię się w podkręcanie. A mój sprzęt:

Pentium D 3,6 Ghz
1 GB RAM
GF 7900 (nie pamiętam, czy GT czy GTX obecnie, ale ten, który jest lepszy z nich)

Tak więc sprzęt nie wymiatający, ale do grania w grę przy TYCH detalach (i przy takim wyglądzie...) w zupełności wystarczający.

Dnia 03.11.2008 o 12:46, Bllu-Man napisał:

Uwagi powyżej , dodatkowo a może to pirat ten F3, nie zauważyłem takich problemów.


Na piratach nie jadę, wybacz ;]

Dnia 03.11.2008 o 12:46, Bllu-Man napisał:

Tak naprawdę nie jest źle, gra poszła naprzód tym samym gra się nieco zmieniła ..
Moim zdaniem nic nie straciła.


Moim zdaniem co miała stracić? Przecież to Fallout jest w zasadzie jedynie z tytułu. W porównaniu do F1 i 2 totalne dno, za to jak przyrównamy do ostatnich "osiągnięć" w gatunku cRPG (yy...to taki jeszcze istnieje?), to daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 15:03, KrzychW napisał:

> Dlaczego uzywasz wyrazu "gracze" mowiac tylko w swoim imieniu?

Nie tylko w swoim imieniu , ale również w imieniu twórców gry.Przecież Fallout 3 był
zapowiadany jako kontynuacja starych Falloutów.Nie gracze to wymyślili.Ostatnio dostałem
maila z Kompanii Graczy pt."Powrót Króla RPG".Co to jest , jak nie odwołanie sie do starej
serii? Wydawca sam narzucił pewien sposób dyskusji i wyszło to , co jest.Jak dyskutujemy
o kontynuacji jednej z najlepszych gier RPG i o najlepszym tytule roku(według zapowiedzi
wydawcy) , to w ocenach nie ma miejsca na żadne pobłażanie.

Aha i jeszcze jedno.Całkowicie oddmienne poglądy , to nie kłótnie , tylko świetny start
do wymiany argumentów.:-)

Ludzie, niech do was dotrze ze sa ludzie ktorym ta gra sie podoba. ludzie ktorzy grali w poprzednie czesci gry i f3 im sie podoba. Ludzie ktorym sie nie podoba zachowanie fanboyow poprzednich czesci ktorzy szukaja byle zaczepki by sie wyzyc za fakt ze kupili gre w ktora nie chca grac. Naprawde wam wspolczuje ze nowy fallout do was nie trafil. Ale trzeba byc (dopiszcie sobie) by teraz emanowac taka nienawiscia do produkcji a wczesniej nie widziec gameplayow , trailerow na chociazby gametrailers.com i kupowac kota w worku. I nie mam ochoty rozmawiac wiecej z taki userami, ktorym radze wylac sobie wiadro zimnej wody na glowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O gigabajt RAM za mało, karta graficzna to też nie pociągnie na maksa, bo zalecane dla FO3 to GF8800 (nie wiem po co). A tak w ogóle to zobaczy czy przypadkiem nie masz karty graficznej niewspieranej przez grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 15:19, Kith-kanan napisał:

Jak na razie to ty tu jakąś kłótnię próbujesz wywołać. Kto się czepia braku dużych osiedli
miejskich? Ja bym powiedział że bethesda przesadziła z tymi osiedlami. Przesadzili wręcz,
po ataku nuklearnym w życiu by tyle budynków nie zostało. Poszukaj zdjęć Hiroszimy po
zrzuceniu jajka niespodzianki.

przepraszam bardzo , ale ja nie prosilem o dyskusje z ktorymkolwiek z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 15:27, hallas napisał:

O gigabajt RAM za mało, karta graficzna to też nie pociągnie na maksa, bo zalecane dla
FO3 to GF8800 (nie wiem po co). A tak w ogóle to zobaczy czy przypadkiem nie masz karty
graficznej niewspieranej przez grę.

ta gra potrafi przycinac na geforce 9600 gt 512ddr3 i 2 giga ramu wiec tamta karta troche slaba a do tego pewnie antywirus internet wlaczony itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 15:27, Indrid Cold napisał:

Ludzie, niech do was dotrze ze sa ludzie ktorym ta gra sie podoba.


FANBOYE!! Niech do was dotrze że są osoby, które widziały gameplaya i trailery i uważają że to dno. Że mimo tego paru jednak miało nadzieję i kupiło to "coś". A wszyscy wyżywają się na bethesdzie za ich obietnice i gadanie. Za ich kłamstwa i mniemanie o graczach ( czyli tam gdzie słońce nie dochodzi ). A FANBOYE zawzięcie bronią tego i owego. Nie wiem czemu, ale każdy ma prawo mieć własne zdanie. Niech to do was dotrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 15:33, Indrid Cold napisał:

przepraszam bardzo , ale ja nie prosilem o dyskusje z ktorymkolwiek z nich.


Prosiłeś się i to jeszcze jak. Radzę następnym razem przeczytać całe forum, zanim się wypowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 15:05, Indrid Cold napisał:

Jak juz jestes taki wylewny to poucz jako delegat silny stazem na forum jak sie sklada
do moderatorow wniosek o rozpatrzenie mozliwosci degradacji dla cytowanej przeze mnie
osoby w zwiazku z jej proba wywolania forumowej bojki poprzez swoja dziecinna prowokacje
w kierunku mojej osoby.


Na głównej stronie forum, na samym dole, umieszczony jest przycisk "kontakt z moderatorem". Naciskasz, otwiera się formularz, opisujesz w nim sprawę najlepiej podając linki do tematu i konkretnych postów. Możesz spokojnie słać, modki też ludzie i potrzebują się czasami pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na jakich ustawieniach masz to przycinanie?
Na 8800gt 2gb ram i śmiesznym trzyjajowym procku (2.1) gram na ultra high (bez AA bo dziwnie wygląda z HDR) bez przycinek, zwolnień i spadków klatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 15:38, Kith-kanan napisał:

> Ludzie, niech do was dotrze ze sa ludzie ktorym ta gra sie podoba.

FANBOYE!! Niech do was dotrze że są osoby, które widziały gameplaya i trailery i uważają
że to dno. Że mimo tego paru jednak miało nadzieję i kupiło to "coś". A wszyscy wyżywają
się na bethesdzie za ich obietnice i gadanie. Za ich kłamstwa i mniemanie o graczach
( czyli tam gdzie słońce nie dochodzi ). A FANBOYE zawzięcie bronią tego i owego. Nie
wiem czemu, ale każdy ma prawo mieć własne zdanie. Niech to do was dotrze!!


Zapomniales o najwazniejszym, nie-wszyscy gania bethezde i nie-wszyscy godza sie by inni usilnie narzucali im swoje zdanie. Ludzie tu beda chcieli rozmawiac o fabule bez strachu ze jakis frustrat rzuci sie na nich z piesciami ze graja w ta gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie proszę o pomoc jak w falloucie ustawić aby było tłumaczenie to co w radiu mówią??
Ja wybrałem wersje z napisami czyli kinową bo Dubbing jest beznadziejny.

Mam pełną Polską wersję z MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 15:38, Kith-kanan napisał:

FANBOYE!! Niech do was dotrze że są osoby, które widziały gameplaya i trailery i uważają
że to dno. Że mimo tego paru jednak miało nadzieję i kupiło to "coś". A wszyscy wyżywają
się na bethesdzie za ich obietnice i gadanie. Za ich kłamstwa i mniemanie o graczach
( czyli tam gdzie słońce nie dochodzi ). A FANBOYE zawzięcie bronią tego i owego. Nie
wiem czemu, ale każdy ma prawo mieć własne zdanie. Niech to do was dotrze!!


Dokładnie tak. Ja uważam tą grę za jedną wielką pomyłkę. Początkowo po obejrzeniu dość sporej ilości filmików i gameplay''ów nastawiłem się bardzo negatywnie, jednak nadal z zamiarem zakupu celem przekonania się o tym na własne oczy. Jednak ostatecznie od zakupu tego czegoś odwiodły mnie opinie i relacje z gry wielu forumowiczów z różnych stron, a głównie linki podawane przez niejakiego zucha123 (dzięki Ci zuchu, że odwiodłeś mnie od popełnienia jednego z największych błędów tego roku ;-)).
Prawdziwy Fallout, to części 1 i 2. I niech takim pozostanie w mojej pamięci. Koniec.
Bethesda przegięła z tą innowacyjnością. Niech biorą przykład z Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety się nie da :(
Jak chcesz mieć tłumaczone to co w radiu to musisz zainstalować pełne spolszczenie.

Dann: Ty tam się nie ciesz bo kupiłeś Sacred 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 15:39, Kith-kanan napisał:

> przepraszam bardzo , ale ja nie prosilem o dyskusje z ktorymkolwiek z nich.

Prosiłeś się i to jeszcze jak. Radzę następnym razem przeczytać całe forum, zanim się
wypowiesz.

sorry za chwile ciszy, fiknalem z krzesla, moze jeszcze mi kazesz czytac caly internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2008 o 15:05, Indrid Cold napisał:

Jak juz jestes taki wylewny to poucz jako delegat

Przykro mi, smarkam na te wszystkie forumowe rangi. Jak masz cos madrego do napisania to napiszesz to i z najnizsza ranga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 15:52, Selv napisał:

Dann: Ty tam się nie ciesz bo kupiłeś Sacred 2 :P


Ano kupiłem bo nie było akurat nikogo, kto walnąłby mnie wtedy w ten zakuty łeb. ;-P
Wszyscy popełniamy błędy, ale na tym chyba to właśnie polega, żeby się na nich uczyć. Dlatego Fallouta 3 nawet kijem nie mam zamiaru ruszać ... ani teraz , ani jak będzie kosztował 19,99 w kolekcji klasyki. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 15:52, Indrid Cold napisał:

sorry za chwile ciszy, fiknalem z krzesla, moze jeszcze mi kazesz czytac caly internet.


Mam nadzieję że nie ucierpiałeś bardziej. Nie każę ci czytać całego internetu, bo nie da się tego zrobić. Ja to forum przeczytałem całe, a zacząłem gdzieś pisać od strony 80. Więc jest to do wykonania. Nikt tu nikomu nie narzuca swojego zdania. Ale jak ktoś się wypowiada jak ty, czyli atakuje wszystkich, to ma takie problemy później. Poza tym kłania się u ciebie czytanie ze zrozumieniem. W poście do którego wcześniej się odniosłeś napisałem "..., ale każdy ma prawo mieć własne zdanie.".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 15:52, Selv napisał:

Niestety się nie da :(
Jak chcesz mieć tłumaczone to co w radiu to musisz zainstalować pełne spolszczenie.

Dann: Ty tam się nie ciesz bo kupiłeś Sacred 2 :P



Też zakupiłem Sacred 2 i do tej pory walę głową w ścianę za tą głupotę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 16:02, Kith-kanan napisał:

Też zakupiłem Sacred 2 i do tej pory walę głową w ścianę za tą głupotę:).


Witam w klubie ... chętnie pouderzam w tą ścianę razem z Tobą, jeśli tylko znajdzie się miejsce. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować